559

Cegléd–Csemő–Lajosmizse

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 - 2017.03.31
Besorolás: R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 559 1       559 5 T     559 7 A     559 3 I     559 9 I     559 109 T     559 11 M    
0,0 0,0 Cegléd, aut. áll. 06:50 12:00 12:00 12:00 14:30 14:30 15:30
0,8 0,8 Cegléd, Gimnázium u. 06:51 12:01 12:01 12:01 14:31 14:31 15:31
1,6 1,6 Cegléd, posta 06:53 12:03 12:03 12:03 14:33 14:33 15:33
2,2 2,2 Cegléd, Piac tér 06:55 12:05 12:05 12:05 14:35 14:35 15:35
2,7 2,7 Cegléd, PEVDI 06:56 12:06 12:06 12:06 14:36 14:36 15:36
3,3 3,3 Cegléd, kenyérgyár 06:57 12:07 12:07 12:07 14:37 14:37 15:37
3,5 3,5 Cegléd, konzervgyár 06:58 12:08 12:08 12:08 14:38 14:38 15:38
4,3 4,3 Cegléd, Hétvezér u. 06:59 12:09 12:09 12:09 14:39 14:39 15:39
5,6 5,6 Ugyer, régi vmh. 07:01 12:11 12:11 12:11 14:41 14:41 15:41
6,4 6,4 Kökény dűlő 07:02 12:12 12:12 12:12 14:42 14:42 15:42
S 7,4 Csemő, mikebudai útelág. S S S S S S S
S 9,0 Csemő, Kuckó dűlő S S S S S S S
S 11,3 Csemő, Tőzeg dűlő S S S S S S S
S 12,0 Csemő, 14.dűlő S S S S S S S
S 13,1 Csemő, 8. dűlő S S S S S S S
S 13,9 Csemő, 4. dűlő S S S S S S S
S 14,9 Csemő, Tájház S S S S S S S
7,4 S Csemő, alsóerdő 07:04 12:13 12:13 12:13 14:44 14:44 15:44
8,1 S Csemő, Zöldhalom 07:06 12:14 12:14 12:14 14:46 14:46 15:46
8,9 S Csemő, egészségház 07:07 12:15 12:15 12:15 14:47 14:47 15:47
10,2 16,1 Csemő, Rákóczi Tsz. 07:09 12:17 12:17 12:17 14:49 14:49 15:49
11,6 17,5 Csemő, régi vmh. 07:11 12:19 12:19 12:19 14:51 14:51 15:51
12,1 18,0 Csemő, kh. 07:12 12:20 12:20 12:20 14:52 14:52 15:52
13,0 18,9 Csemő, Kiss dűlő 07:14 12:22 12:22 12:22 14:54 14:54 15:54
13,8 19,7 Irsai útelág. 07:15 12:23 12:23 12:23 14:55 14:55 15:55
14,8 20,7 Csemő, Szénástelek dűlő 07:17 12:24 12:24 12:24 14:57 14:57 15:57
16,6 22,5 Nagykőrösi útelág. 07:19 12:26 12:26 12:26 14:59 14:59 15:59
17,4 23,3 Hantháza, 67-es km-kő 07:20 12:27 12:27 12:27 15:00 15:00 16:00
18,9 24,8 Hantháza, Felsőjárási ált. isk. 07:22 12:29 12:29 12:29 15:02 15:02 16:02
19,7 25,6 Hantháza, régi vá. 07:23 12:30 12:30 12:30 15:03 15:03 16:03
20,8 26,7 Csemő, Hantháza, aut. ford. 07:25 12:32 12:32 12:32 15:05 15:05 16:05
22,4 28,3 Pest-Bács megyehatár 07:27 o o 12:34 15:07 o o
23,4 29,3 Jámbor tanya 07:28     12:35 15:08    
24,4 30,3 Lajosmizsei Iskola dűlő 07:29     12:36 15:09    
25,2 31,1 Palóc dűlő 07:30     12:37 15:10    
26,3 32,2 Földm. szöv. 4.sz.bolt 07:31     12:38 15:11    
27,0 32,9 Pintér dűlő 07:32     12:39 15:12    
28,5 34,4 Sallai Tsz. 07:34     12:41 15:14    
30,1 36,0 Lajosmizse, gázcseretelep 07:37     12:44 15:17    
31,0 36,9 Lajosmizse, templom 07:39     12:46 15:19    

Jelmagyarázat


tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat