Navigáció átugrása
559

Lajosmizse–Csemő–Cegléd

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 - 2017.10.31
Besorolás: R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 559 2       559 4 A     559 6 I     559 8 T     559 110 T     559 10 I    
0,0 0,0 Lajosmizse, templom 08:33   13:43     15:33
0,9 0,9 Lajosmizse, gázcseretelep 08:35   13:45     15:35
2,5 2,5 Sallai Tsz. 08:38   13:48     15:38
4,0 4,0 Pintér dűlő 08:40   13:50     15:40
4,7 4,7 Földm. szöv. 4.sz.bolt 08:41   13:51     15:41
5,8 5,8 Palóc dűlő 08:42   13:52     15:42
6,6 6,6 Lajosmizsei Iskola dűlő 08:43   13:53     15:43
7,6 7,6 Jámbor tanya 08:44   13:54     15:44
8,6 8,6 Pest-Bács megyehatár 08:45   13:55     15:45
10,2 10,2 Csemő, Hantháza, aut. ford. 08:47 12:47 13:57 13:37 15:47 15:47
11,3 11,3 Hantháza, régi vá. 08:49 12:49 13:59 13:39 15:49 15:49
12,1 12,1 Hantháza, Felsőjárási ált. isk. 08:50 12:50 14:00 13:40 15:50 15:50
13,6 13,6 Hantháza, 67-es km-kő 08:52 12:52 14:02 13:42 15:52 15:52
14,4 14,4 Nagykőrösi útelág. 08:53 12:53 14:03 13:43 15:53 15:53
16,2 16,2 Csemő, Szénástelek dűlő 08:55 12:55 14:05 13:45 15:55 15:55
17,2 17,2 Irsai útelág. 08:56 12:56 14:06 13:46 15:56 15:56
18,0 18,0 Csemő, Kiss dűlő 08:57 12:57 14:07 13:47 15:57 15:57
18,9 18,9 Csemő, kh. 09:00 13:00 14:10 13:50 16:00 16:00
19,4 19,4 Csemő, régi vmh. 09:01 13:01 14:11 13:51 16:01 16:01
20,8 20,8 Csemő, Rákóczi Tsz. 09:03 13:03 14:13 13:53 16:03 16:03
22,1 S Csemő, egészségház 09:05 13:05 14:15 13:55 16:05 S
22,9 S Csemő, Zöldhalom 09:06 13:06 14:16 13:56 16:06 S
23,6 S Csemő, alsóerdő 09:07 13:07 14:17 13:57 16:07 S
S 22,0 Csemő, Tájház S S S S S 16:05
S 23,0 Csemő, 4. dűlő S S S S S 16:07
S 23,8 Csemő, 8. dűlő S S S S S 16:08
S 24,9 Csemő, 14.dűlő S S S S S 16:10
S 25,6 Csemő, Tőzeg dűlő S S S S S 16:11
S 27,9 Csemő, Kuckó dűlő S S S S S 16:14
S 29,5 Csemő, mikebudai útelág. S S S S S 16:17
24,6 30,5 Kökény dűlő 09:08 13:08 14:18 13:58 16:08 16:19
25,4 31,3 Ugyer, régi vmh. 09:09 13:09 14:19 13:59 16:09 16:20
26,7 32,6 Cegléd, Hétvezér u. 09:11 13:11 14:21 14:01 16:11 16:22
27,5 33,4 Cegléd, konzervgyár 09:12 13:12 14:22 14:02 16:12 16:23
27,7 33,6 Cegléd, kenyérgyár 09:13 13:13 14:23 14:03 16:13 16:24
28,3 34,2 Cegléd, PEVDI 09:14 13:14 14:24 14:04 16:14 16:25
28,8 34,7 Cegléd, Piac tér 09:15 13:15 14:25 14:05 16:15 16:26
29,4 35,3 Cegléd, posta 09:17 13:17 14:27 14:07 16:17 16:28
30,2 36,1 Cegléd, Gimnázium u. 09:19 13:19 14:29 14:09 16:19 16:30
31,0 36,9 Cegléd, aut. áll. 09:20 13:20 14:30 14:10 16:20 16:31

Jelmagyarázat


szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat