562

Cegléd-Cegléd, Ugyeri szőlők

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 562 1 M     562 3       562 5 M     562 7 M     562 9 A     562 11 I     562 13       562 15 M     562 17   3  
0,0 Cegléd, aut. áll. 06:00 06:50 08:50 12:30 12:50 13:50 14:50 16:50 18:50
0,8 Cegléd, Gimnázium u. 06:01 06:51 08:51 12:31 12:51 13:51 14:51 16:51 18:51
1,6 Cegléd, posta 06:03 06:53 08:53 12:33 12:53 13:53 14:53 16:53 18:53
1,6 Cegléd, posta 06:04 06:54 08:54 12:34 12:54 13:54 14:54 16:54 18:54
1,9 Cegléd, Mészáros L. ált.isk. | | | | | | | | |
2,3 Cegléd, Szőlő u. 06:06 06:56 08:56 12:36 12:56 13:56 14:56 16:56 18:56
2,7 Cegléd, Bajcsy Zs. tér 06:07 06:57 08:57 12:37 12:57 13:57 14:57 16:57 18:57
3,4 Cegléd, Tükör u. 06:09 06:59 08:59 12:39 12:59 13:59 14:59 16:59 18:59
3,9 Cegléd, Fehér Pál daráló 06:10 07:00 09:00 12:40 13:00 14:00 15:00 17:00 19:00
4,9 Cegléd, Három tanya 06:12 07:02 09:02 12:42 13:02 14:02 15:02 17:02 19:02
6,3 Ceglédi útőrház 06:15 07:05 09:05 12:45 13:05 14:05 15:05 17:05 19:05
7,5 Cegléd, Iskola dűlő 06:17 07:07 09:07 12:47 13:07 14:07 15:07 17:07 19:07
8,0 Cegléd, Szabó szőlő 06:18 07:08 09:08 12:48 13:08 14:08 15:08 17:08 19:08
8,7 Ceglédi szeszfőzde 06:19 07:09 09:09 12:49 13:09 14:09 15:09 17:09 19:09
9,6 Cegléd, Ugyeri szőlők 06:20 07:10 09:10 12:50 13:10 14:10 15:10 17:10 19:10

Jelmagyarázat

3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat