Navigáció átugrása
564

Cegléd-Ceglédbercel-Albertirsa

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 564 1 M     564 5 I     564 7 M     564 9 M    
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 05:30 13:40 14:30 16:30
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. 05:31 13:41 14:31 16:31
1,6 .. Cegléd, posta 05:33 13:43 14:33 16:33
1,9 .. Cegléd, Mészáros L. ált.isk. | | | |
2,3 .. Cegléd, Szőlő u. 05:34 13:45 14:35 16:35
2,7 .. Cegléd, Bajcsy Zs. tér 05:35 13:46 14:36 16:36
3,6 0,0 Cegléd, ALDI bej. út | | | |
S 0,2 Cegléd, ALDI 05:36 13:47 14:37 16:37
3,6 0,0 Cegléd, ALDI bej. út | | | |
4,2 .. Középút 05:37 13:49 14:39 16:39
5,5 .. Benyus dűlő 05:39 13:51 14:41 16:41
6,2 .. Gőz tanya 05:40 13:52 14:42 16:42
7,9 .. Kisjárás 05:42 13:54 14:44 16:44
8,9 .. Csernus dűlő 05:43 13:55 14:45 16:45
10,0 .. Jáger út 05:44 13:57 14:47 16:47
11,8 .. Ceglédbercel, 40-es út 05:46 13:59 14:49 16:49
12,7 .. Ceglédbercel, Rákóczi út 05:48 14:01 14:51 16:51
13,0 .. Ceglédbercel, Szabadidőpark 05:49 14:02 14:52 16:52
13,4 .. Ceglédbercel, Sportpálya 05:50 14:03 14:53 16:53
13,8 .. Ceglédbercel, kh. 05:51 14:04 14:54 16:54
17,8 .. Albertirsa, Szentmártoni útelág. 05:55 14:08 14:58 16:58
18,8 .. Albertirsa, ABC áruház 05:57 14:10 15:00 17:00
19,2 .. Albertirsa, gyógyszertár 05:58 14:11 15:01 17:01
20,0 .. Albertirsa, Központi iskola 06:00 14:13 15:03 17:03
20,5 .. Albertirsa, Sorompó (temető) 06:02 14:15 15:05 17:05
20,9 .. Albertirsa, Temesvári u. 06:03 14:16 15:06 17:06
21,3 .. Albertirsa, Égerfa u. 06:04 14:17 15:07 17:07
22,1 .. Albertirsa, vá. 06:05 14:18 15:08 17:08

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
R Regionális járat