Navigáció átugrása
565-566

Cegléd–Budai út–Ceglédbercel–Albertirsa

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 565 1 I     565 5 V     565 3 N     566 7 78     565 13 O     565 9 M     566 11 23     565 15 K     566 17 82     565 27 I     565 19 M     566 21 78     565 23       566 25 78    
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 06:50 08:10 08:10 09:40 11:10 11:10 11:10 13:10 13:10 14:00 15:30 16:30 17:30 19:00
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. 06:51 08:11 08:11 09:41 11:11 11:11 11:11 13:11 13:11 14:01 15:31 16:31 17:31 19:01
1,6 .. Cegléd, posta 06:53 08:13 08:13 09:43 11:13 11:13 11:13 13:13 13:13 14:03 15:33 16:33 17:33 19:03
1,9 .. Cegléd, Mészáros L. ált.isk. | | | | | | | | | | | | | |
2,3 .. Cegléd, Szőlő u. 06:55 08:15 08:15 09:45 11:15 11:15 11:15 13:15 13:15 14:05 15:35 16:35 17:35 19:05
3,1 .. Cegléd, Keverőüzem 06:56 08:16 08:16 09:46 11:16 11:16 11:16 13:17 13:16 14:07 15:37 16:36 17:37 19:06
3,6 0,0 Cegléd, Csalogány u. 06:57 08:17 08:17 09:47 11:17 11:17 11:17 13:19 13:17 14:09 15:39 16:37 17:39 19:07
S 0,8 Cegléd, KÖZGÉP S S S S S S S S S S S S S S
S 1,3 Cegléd, Vízgazd. Rt. (LAING) S S S S S S S S S S S S S S
S 1,7 Cegléd, Ipari Park, aut.ford. S S S S S S S S S S S S S S
S 1,3 Cegléd, Vízgazd. Rt. (LAING) S S S S S S S S S S S S S S
S 0,8 Cegléd, KÖZGÉP S S S S S S S S S S S S S S
3,6 .. Cegléd, Csalogány u. 06:57 08:17 08:17 09:47 11:17 11:17 11:17 13:19 13:17 14:09 15:39 16:37 17:39 19:07
4,1 .. Cegléd, Kökény u. 06:58 08:18 08:18 09:48 11:18 11:18 11:18 13:20 13:18 14:10 15:40 16:38 17:40 19:08
4,9 .. Micsinai ház 07:00 08:19 08:19 09:49 11:19 11:19 11:19 13:21 13:19 14:11 15:41 16:39 17:41 19:09
5,7 .. Balogh tanya 07:02 08:20 08:20 09:50 11:20 11:20 11:20 13:23 13:20 14:13 15:43 16:40 17:43 19:10
6,3 .. Szeszfőzde 07:03 08:21 08:21 09:51 11:21 11:21 11:21 13:24 13:21 14:14 15:44 16:41 17:44 19:11
7,1 .. Gyarmati tanya 07:05 08:22 08:22 09:52 11:22 11:22 11:22 13:26 13:22 14:16 15:46 16:42 17:46 19:12
7,9 0,0 Termálfürdő bej. út | | | | | | | | | | | | | |
S 0,4 Cegléd, termálfürdő 07:07 08:24 08:24 09:54 11:24 11:24 11:24 13:28 13:24 14:18 15:48 16:44 17:48 19:14
7,9 0,0 Termálfürdő bej. út 07:08 08:25 08:25 o 11:25 11:25 o 13:29 o 14:19 15:49 o 17:49 o
8,6 .. Budai úti isk. 07:09 08:26 08:26   11:26 11:26   13:30   14:20 15:50   17:50  
9,4 .. Gaál tanya 07:10 08:28 08:28   11:28 11:28   13:32   14:22 15:52   17:52  
10,4 .. Ceglédberceli kiserdő 07:11 08:29 08:29   11:29 11:29   13:33   14:23 15:53   17:53  
12,1 .. Ceglédbercel, Cserői út 07:13 08:32 08:32   11:32 11:32   13:36   14:26 15:56   17:56  
12,9 .. Ceglédbercel, 40-es út 07:15 08:34 08:34   11:34 11:34   13:38   14:28 15:58   17:58  
13,8 .. Ceglédbercel, Rákóczi út 07:17 08:36 08:36   11:36 11:36   13:40   14:30 16:00   18:00  
14,1 .. Ceglédbercel, Szabadidőpark 07:18 08:37 08:37   11:37 11:37   13:41   14:31 16:01   18:01  
14,5 .. Ceglédbercel, Sportpálya 07:19 08:38 08:38   11:38 11:38   13:42   14:32 16:02   18:02  
14,9 .. Ceglédbercel, kh. 07:20 08:39 08:39   11:39 11:39   13:43   14:33 16:03   18:03  
18,9 .. Albertirsa, Szentmártoni útelág. o o 08:43   o 11:43   o   o 16:07   o  
19,9 .. Albertirsa, ABC áruház     08:45     11:45         16:09      
20,3 .. Albertirsa, gyógyszertár     08:46     11:46         16:10      
21,1 .. Albertirsa, Központi iskola     08:48     11:48         16:12      
21,6 .. Albertirsa, Sorompó (temető)     08:50     11:50         16:14      
22,0 .. Albertirsa, Temesvári u.     08:51     11:51         16:15      
22,4 .. Albertirsa, Égerfa u.     08:52     11:52         16:16      
23,2 .. Albertirsa, vá.     08:53     11:53         16:17      

Jelmagyarázat

23 nyári tanszünetben munkaszüneti napokon
78 nyári tanszünetben szabad és munkaszüneti napokon
82 nyári tanszünetben szabadnapokon

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek