543

Nagykőrös-Törtel

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R     R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 543 1 M     543 3 I     553 311 M     553 309       1464   M     543 5 M     553 313 86     543 7 M     553 317 4     543 9 I     543 11 M     553 327 E     553 319 M     553 315 M    
0,0 Nagykőrös, Szabadság tér 06:05   07:05 07:05 10:15 11:15 15:05 15:15 15:30   17:15 18:55 19:15 23:05
0,7 Nagykőrös, Gazdabolt 06:06   | | | 11:16 | 15:16 |   17:16 | | |
1,3 Nagykőrös, Gépgyártó szöv. 06:07   | | | 11:17 15:08 15:17 15:33   17:17 | | |
1,8 Nagykőrös, Öregcsárda 06:08   | | 10:18 11:18 | 15:18 |   17:18 | | |
3,2 Gátőr lakás 06:10   | | 10:20 11:20 | 15:20 |   17:20 | | |
5,2 Arany János Tsz. magtár 06:12   | | 10:22 11:22 | 15:22 |   17:22 | | |
5,8 Valkai tanya 06:13   | | 10:23 11:23 | 15:23 |   17:23 | | |
6,5 Szolnoki útelág. 06:14   | | 10:24 11:24 | 15:24 |   17:24 | | |
7,5 4611-es sz. út, útőrház 06:16   | | 10:25 11:26 | 15:26 |   17:26 | | |
8,3 Alsónyársapáti külter. isk. 06:17   | | 10:26 11:27 | 15:27 |   17:27 | | |
9,0 Piroska dűlő 06:18   | | 10:27 11:28 | 15:28 |   17:28 | | |
10,6 Nyársapáti földút elág. |   | | 10:29 | | | |   | | | |
11,7 Oláh falu 06:21   | | 10:30 11:31 | 15:31 |   17:31 | | |
13,1 14-es km-kő 06:23   | | 10:32 11:33 | 15:33 |   17:33 | | |
15,2 Törtel, Katona József u. 06:26   07:23 07:23 10:35 11:35 15:23 15:35 15:48   17:36 | | 23:23
15,9 Törtel, orvosi rendelő 06:28   | | 10:36 11:36 | 15:36 |   17:38 | | |
16,6 Törtel, kh. 06:30 06:30 07:25 07:25 10:37 11:37 15:25 15:37 15:50 16:30 17:40 19:13 19:33 23:25
17,9 Törtel (Dózsa Termelő szövetkezet) o 06:32       o   o   16:32        
18,8 Törtel, termál kút   06:34               16:34        
20,1 Törtel, tanyacsoport   06:36               16:36        
20,8 Törtel, Sós tanya   06:38               16:38        

Jelmagyarázat

1 hétfői munkanapokon,
22 keddtől péntekig munkanapokon,
84 munkanapot követő napokon,
88 munkaszüneti napot követő munkanapon

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat