544

Nagykőrös-Kutyakaparó Csárda-Kocsér

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 544 1 I    
0,0 .. Nagykőrös, Szabadság tér 06:40
0,7 .. Nagykőrös, Gazdabolt 06:41
1,3 .. Nagykőrös, Gépgyártó szöv. 06:42
1,8 .. Nagykőrös, Öregcsárda 06:43
3,2 .. Gátőr lakás 06:45
5,2 .. Arany János Tsz. magtár 06:47
5,8 .. Valkai tanya 06:48
6,5 .. Szolnoki útelág. 06:49
7,4 .. Józsa tanya 06:50
9,1 .. Ronkó tanya 06:52
10,5 .. Szentpéteri tanya 06:53
11,4 .. Török tanya 06:54
12,5 .. Baranyai tanya 06:55
14,0 0,0 4613-as út, útőrház 06:57
S 1,3 Kutyakaparó Csárda 06:58
14,0 0,0 4613-as út, útőrház 06:59
14,6 .. Árpád vezér ált. isk. 07:00
15,6 .. Benzinkút 07:01
16,3 .. Borpince 07:02
17,5 .. Rapi tanya 07:03
19,2 .. Kocsér, Szt. István tér 07:05

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

R Regionális járat