Navigáció átugrása
547

Nagykőrös-Csemő

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 547 1 I    
0,0 .. Nagykőrös, Szabadság tér 14:22
0,7 .. Nagykőrös, strandfürdő 14:23
1,3 .. Nagykőrös, Hotel Cifra 14:25
1,9 .. Nagykőrös, BONDUELLE K.gyár 14:26
2,9 .. Nagykőrös, zártkertek 14:27
4,3 .. Gál kastély 14:29
6,3 0,0 Csemői bekötő út 14:31
S 1,0 Hosszúdűlő 14:32
S 2,2 Nyársapáti elág. 14:33
S 2,9 Nyársapát, iskola 14:35
S 3,6 Nyársapát, kh. bej.út 14:36
S 4,6 Nyársapát, aut.ford. 14:38
S 3,6 Nyársapát, kh. bej.út 14:40
S 2,9 Nyársapát, iskola 14:41
S 2,2 Nyársapáti elág. 14:43
S 1,0 Hosszúdűlő 14:44
6,3 0,0 Csemői bekötő út 14:45
7,2 .. T.Nagy tanya 14:47
8,1 .. Róna telep 14:49
9,0 .. Hoffer telep 14:51
10,2 .. 12. sz. v.bolt 14:53
11,3 .. Vett úti általános iskola 14:55
12,2 .. Csemői sertéstelep 14:56
13,6 .. Csemő, régi vmh. 14:59
14,1 .. Csemő, kh. 15:00

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

R Regionális járat

Hírek