Navigáció átugrása
567-568

Albertirsa, vá.-Galamb u.-ABC-Albertirsa, vá.

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 567 1 I    
0,0 Albertirsa, vá. 07:20
0,7 Albertirsa, Gorkij u. 07:21
1,5 Albertirsa, Galamb u. 07:23
2,4 Albertirsa, Mikebudai út 07:25
2,9 Albertirsa, Nagyváradi u. 07:26
3,3 Albertirsa, Katona Gy. út 07:27
3,8 Albertirsa, Szondy u. 07:28
4,2 Albertirsa, vh. 07:29
5,6 Albertirsa, Szentmártoni útelág. S
6,4 Albertirsa, Sportcentrum S
7,4 Albertirsa, Táncsics iskola S
8,0 Albertirsa, Evangélikus iskola S
10,2 Albertirsa, Köztársaság tér 07:30
10,5 Albertirsa, Győzelem u. 07:31
12,0 Albertirsa, Dánosi u. 07:34
12,6 Albertirsa, Nyáregyházi u. 07:35
12,9 Albertirsa, Szt. István út 07:36
13,3 Albertirsa, Alkotmány u. (ABC) 07:37
13,7 Albertirsa, Alkotmány u. 07:38
14,6 Albertirsa, Evangélikus iskola 07:40
15,5 Albertirsa, Táncsics iskola 07:41
16,1 Albertirsa, ABC áruház 07:43
16,5 Albertirsa, Köztársaság tér 07:44
16,8 Albertirsa, Központi iskola 07:45
17,3 Albertirsa, Sorompó (temető) 07:46
17,7 Albertirsa, Temesvári u. 07:47
18,1 Albertirsa, Égerfa u. 07:48
18,9 Albertirsa, vá. 07:50

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat