Navigáció átugrása
567-568

Albertirsa, vá.-ABC-Albertirsa, vá.

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 568 2 I     568 4 I    
0,0 Albertirsa, vá. 12:50 14:20
0,8 Albertirsa, Égerfa u. 12:52 14:22
1,2 Albertirsa, Temesvári u. 12:53 14:23
1,6 Albertirsa, Sorompó (temető) 12:54 14:24
2,1 Albertirsa, Központi iskola 12:55 14:25
2,4 Albertirsa, Köztársaság tér 12:56 14:26
2,8 Albertirsa, ABC áruház 12:57 14:27
3,4 Albertirsa, Táncsics iskola 12:59 14:29
4,3 Albertirsa, Evangélikus iskola 13:00 14:30
5,2 Albertirsa, Alkotmány u. 13:02 14:32
5,6 Albertirsa, Alkotmány u. (ABC) 13:03 14:33
6,0 Albertirsa, Szt. István út 13:04 14:34
6,3 Albertirsa, Nyáregyházi u. 13:05 14:35
6,9 Albertirsa, Dánosi u. 13:06 14:36
8,8 Albertirsa, vá. 13:08 14:38
9,5 Albertirsa, Gorkij u. 13:09 14:39
10,3 Albertirsa, Galamb u. 13:11 14:41
11,2 Albertirsa, Mikebudai út 13:13 14:43
11,7 Albertirsa, Nagyváradi u. 13:14 14:44
12,1 Albertirsa, Katona Gy. út 13:15 14:45
12,6 Albertirsa, Szondy u. 13:16 14:46
13,0 Albertirsa, vh. 13:17 14:47
14,4 Albertirsa, Szentmártoni útelág. 13:19 14:49
15,2 Albertirsa, Sportcentrum 13:21 14:51
16,2 Albertirsa, Táncsics iskola 13:22 14:52
16,8 Albertirsa, Evangélikus iskola S S
17,2 Albertirsa, Köztársaság tér 13:23 14:53
17,5 Albertirsa, Központi iskola 13:24 14:54
18,0 Albertirsa, Sorompó (temető) 13:25 14:55
18,4 Albertirsa, Temesvári u. 13:26 14:56
18,8 Albertirsa, Égerfa u. 13:27 14:57
19,6 Albertirsa, vá. 13:29 14:59

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek