569

Albertirsa-Mikebuda

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 569 1 M     569 3 A 10   569 5 A     569 7 M     569 9 5     569 11 A     569 13 M     569 25 I     569 15 M     569 23 I     569 17 M     569 19       569 21 M    
Cegléd   03:28 05:48 05:48   11:48     14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Albertirsa   03:44 06:04 06:04   12:04     15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Budapest   03:08 05:08 05:08 11:03 11:03   13:33 14:33 15:03 16:03 17:03 18:03
Albertirsa   04:05 06:05 06:05 11:53 11:53   14:23 15:23 15:53 16:53 17:53 18:53
0,0 Albertirsa, vá. 03:20 04:10 06:10 06:20 12:00 12:10 13:40 14:40 15:30 16:15 17:10 18:10 19:10
0,8 Albertirsa, Égerfa u. 03:22 04:12 06:12 06:22 12:02 12:12 13:42 14:42 15:32 16:17 17:12 18:12 19:12
1,2 Albertirsa, Temesvári u. 03:23 04:13 06:13 06:23 12:03 12:13 13:43 14:43 15:33 16:18 17:13 18:13 19:13
1,8 Albertirsa, Mikebudai út 03:24 04:14 06:14 06:24 12:04 12:14 13:44 14:44 15:34 16:19 17:14 18:14 19:14
2,9 Albertirsa, Iskola u. 03:26 04:16 06:16 06:26 12:06 12:16 13:46 14:46 15:36 16:21 17:16 18:16 19:16
4,0 Hanák tanya 03:27 04:17 06:17 06:27 12:07 12:18 13:48 14:48 15:38 16:23 17:18 18:18 19:18
5,1 Homokrészdűlő 03:28 04:18 06:18 06:28 12:08 12:20 13:50 14:50 15:40 16:25 17:20 18:20 19:20
6,2 Mala tanya 03:29 04:19 06:19 06:29 12:09 12:21 13:51 14:51 15:41 16:26 17:21 18:21 19:21
7,4 Bernula tanya 03:31 04:21 06:21 06:31 12:11 12:23 13:53 14:53 15:43 16:28 17:23 18:23 19:23
8,6 9-es km.-kő 03:33 04:23 06:23 06:33 12:13 12:25 13:55 14:55 15:45 16:30 17:25 18:25 19:25
9,8 Mikebuda, bej. út 03:34 04:24 06:24 06:34 12:14 12:27 13:57 14:57 15:47 16:32 17:27 18:27 19:27
10,4 Mikebuda, kh. 03:35 04:25 06:25 06:35 12:15 12:28 13:58 14:58 15:48 16:33 17:28 18:28 19:28

Jelmagyarázat

5 pénteki munkanapokon
10 nem közlekedik XII. 25-én és I. 1-én

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat