Navigáció átugrása
569

Albertirsa-Mikebuda

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 569 1 M     569 3 O 10   569 5 A     569 7 M     569 9 5     569 11 A     569 13 M     569 15 M     569 17 M     569 29 A     569 19 M     569 21 M    
Cegléd   03:33 05:47 06:04 11:32 11:32   14:45 16:45 17:45 17:45 18:45
Albertirsa   03:49 05:58 06:15 11:48 11:48   15:01 17:01 18:01 18:01 19:01
Budapest   02:45 05:03 05:03 10:53 10:53   14:03 16:03 16:53 17:03 18:03
Albertirsa   03:51 05:53 05:53 11:44 11:44   15:03 17:03 17:44 18:03 19:03
0,0 Albertirsa, vá. 03:13 04:00 06:05 06:25 12:00 12:00 13:40 15:10 17:10 18:10 18:10 19:10
0,8 Albertirsa, Égerfa u. 03:15 04:02 06:07 06:27 12:02 12:02 13:42 15:12 17:12 18:12 18:12 19:12
1,2 Albertirsa, Temesvári u. 03:16 04:03 06:08 06:28 12:03 12:03 13:43 15:13 17:13 18:13 18:13 19:13
1,8 Albertirsa, Mikebudai út 03:17 04:04 06:09 06:29 12:04 12:04 13:44 15:14 17:14 18:14 18:14 19:14
2,9 Albertirsa, Iskola u. 03:18 04:06 06:11 06:31 12:06 12:06 13:46 15:16 17:16 18:16 18:16 19:16
4,0 Hanák tanya 03:19 04:07 06:12 06:32 12:07 12:08 13:48 15:18 17:18 18:18 18:18 19:18
5,1 Homokrészdűlő 03:20 04:08 06:13 06:33 12:08 12:10 13:50 15:20 17:20 18:20 18:20 19:20
6,2 Mala tanya 03:21 04:09 06:14 06:34 12:09 12:11 13:51 15:21 17:21 18:21 18:21 19:21
7,4 Bernula tanya 03:22 04:11 06:16 06:36 12:11 12:13 13:53 15:23 17:23 18:23 18:23 19:23
8,6 9-es km.-kő 03:23 04:13 06:18 06:38 12:13 12:15 13:55 15:25 17:25 18:25 18:25 19:25
9,8 Mikebuda, bej. út 03:24 04:14 06:19 06:39 12:14 12:17 13:57 15:27 17:27 18:27 18:27 19:27
10,4 Mikebuda, kh. 03:25 04:15 06:20 06:40 12:15 12:18 13:58 15:28 17:28 18:28 18:28 19:28

Jelmagyarázat

5 pénteki munkanapokon
10 nem közlekedik XII. 25-én és I. 1-én

munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek