Navigáció átugrása
570

Albertirsa-Dánszentmiklós Vzár

Menetrend érvényessége: 2018.06.22 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 570 1 M     570 103 M     570 3 A 10   570 5 I     570 7 A     570 31 M     570 9       570 11 M     570 13       570 15 I     570 17 M     570 19       570 21 M     570 23 M     570 25   3   570 27   3   570 29 M    
Cegléd 03:28 04:28 04:28   07:58 07:58 08:58 10:58                  
Albertirsa 03:44 04:44 04:44   08:14 08:14 09:14 11:14                  
Budapest 02:45   03:57           11:38   13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 19:38 22:43
Albertirsa 03:53   05:00           12:37   14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 20:37 23:45
0,0 Albertirsa, vá. 03:55 04:50 05:05 05:35 08:20 08:20 09:20 11:20 12:45 14:10 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 20:45 23:50
1,7 Albertirsa, III. külterület 03:57 04:52 05:07 05:37 08:22 08:22 09:22 11:22 12:47 14:12 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 20:47 23:52
3,1 Albertirsa, Trafóállomás 03:59 04:54 05:09 05:39 08:24 08:24 09:24 11:24 12:49 14:14 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 20:49 23:54
4,8 Albertirsa, 5-ös km-kő 04:01 04:56 05:11 05:41 08:26 08:26 09:26 11:26 12:51 14:16 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51 20:51 23:56
6,1 Dánszentmiklós, Muskátli u. 04:03 04:58 05:13 05:43 08:28 08:28 09:28 11:28 12:53 14:18 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 20:53 23:58
6,5 Dánszentmiklós, alsó iskola 04:04 04:59 05:14 05:44 08:29 08:29 09:29 11:29 12:54 14:19 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 20:54 23:59
7,1 Dánszentmiklós, posta 04:06 05:01 05:16 05:46 08:31 08:31 09:31 11:31 12:56 14:21 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 20:56 00:01
7,6 Dánszentmiklós, ÁG. bej. út 04:07 05:02 05:17 05:47 08:32 08:32 09:32 11:32 12:57 14:22 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 20:57 00:02
8,3 Dánszentmiklós, kh. 04:08 05:03 05:18 05:48 08:33 08:33 09:33 11:33 12:58 14:23 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 20:58 00:03
8,7 Dánszentmiklós, Ady E. ált. isk. 04:09 05:04 05:19 05:49 08:34 08:34 09:34 11:34 12:59 14:24 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 20:59 00:04
9,3 Dánszentmiklós, 3-as km-kő 04:10 05:06 05:21 05:51 08:36 08:36 09:36 11:36 13:01 14:26 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 21:01 00:05
10,1 Ugodi tanya 04:11 05:08 05:23 05:53 08:38 08:38 09:38 11:38 13:03 14:28 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 21:03 00:06
10,7 Dánszentmiklós, Rózsa u. 04:12 05:09 05:24 05:54 08:39 08:39 09:39 11:39 13:04 14:29 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04 21:04 00:07
11,2 Dánszentmiklós, Csetneki sz. 04:13 05:10 05:25 05:55 08:40 08:40 09:40 11:40 13:05 14:30 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 21:05 00:08

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek