Navigáció átugrása
570

Albertirsa-Dánszentmiklós

Menetrend érvényessége: 2019.07.08 - 2019.07.13
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 570 1 M     570 103 M     570 3 A 10   570 5 M     570 7 A     570 31 M     570 9       570 11 M     570 13       570 17 M     570 19       570 21 M     570 23 M     570 25   3   570 27   3   570 29 M    
Cegléd   04:18 04:43 05:01 07:21 07:21 08:32 10:32 12:32 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 20:45  
Albertirsa   04:34 04:59 05:12 07:37 07:37 08:48 10:48 12:48 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01 21:01  
Budapest   03:43 03:43 04:13 06:33 06:33 07:33 09:53 11:53 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03 19:58 22:43
Albertirsa   04:43 04:43 05:13 07:40 07:40 08:40 10:44 12:44 15:03 16:03 17:03 18:03 19:03 20:49 23:43
0,0 Albertirsa, vá. 03:45 04:50 05:05 05:30 07:50 07:50 08:55 10:55 12:55 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 21:10 23:50
1,7 Albertirsa, III. külterület 03:47 04:52 05:07 05:32 07:52 07:52 08:57 10:57 12:57 15:12 16:12 17:12 18:12 19:12 21:12 23:52
3,1 Albertirsa, Trafóállomás 03:49 04:54 05:09 05:34 07:54 07:54 08:59 10:59 12:59 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 21:14 23:54
4,8 Albertirsa, 5-ös km-kő 03:51 04:56 05:11 05:36 07:56 07:56 09:01 11:01 13:01 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 21:16 23:56
6,1 Dánszentmiklós, Muskátli u. 03:53 04:58 05:13 05:38 07:58 07:58 09:03 11:03 13:03 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 21:18 23:58
6,5 Dánszentmiklós, alsó iskola 03:54 04:59 05:14 05:39 07:59 07:59 09:04 11:04 13:04 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 21:19 23:59
7,1 Dánszentmiklós, posta 03:56 05:01 05:16 05:41 08:01 08:01 09:06 11:06 13:06 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 21:21 00:01
7,6 Dánszentmiklós, ÁG. bej. út 03:57 05:02 05:17 05:42 08:02 08:02 09:07 11:07 13:07 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 21:22 00:02
8,3 Dánszentmiklós, kh. 03:58 05:03 05:18 05:43 08:03 08:03 09:08 11:08 13:08 15:23 16:23 17:23 18:23 19:23 21:23 00:03
8,7 Dánszentmiklós, Ady E. ált. isk. 03:59 05:04 05:19 05:44 08:04 08:04 09:09 11:09 13:09 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 21:24 00:04
9,3 Dánszentmiklós, 3-as km-kő 04:00 05:06 05:21 05:46 08:06 08:06 09:11 11:11 13:11 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 21:26 00:05
10,1 Ugodi tanya 04:01 05:08 05:23 05:48 08:08 08:08 09:13 11:13 13:13 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 21:28 00:06
10,7 Dánszentmiklós, Rózsa u. 04:02 05:09 05:24 05:49 08:09 08:09 09:14 11:14 13:14 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 21:29 00:07
11,2 Dánszentmiklós, Csetneki sz. 04:03 05:10 05:25 05:50 08:10 08:10 09:15 11:15 13:15 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:30 00:08

Jelmagyarázat

3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én,
10 nem közlekedik XII. 25-én és I. 1-én

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek