Navigáció átugrása
628

Kerekegyháza–Tatárszentgyörgy–Dabas–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E R E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 628 2 M     628 102 A     628 8 M     628 6 M     628 106 O     628 4 I     629 6 M     629 2 A     628 10       628 112 A     628 12 M     628 14 M     628 16 M     628 18 O     629 4 K     628 20 V     628 22      
0,0 .. Kerekegyháza, aut. vt.       05:05 05:05                 15:10   16:10  
1,1 .. Kerekegyháza, Zrínyi u.       05:07 05:07                 15:12   16:12  
2,2 .. Kozák tanya       05:09 05:09                 15:14   16:14  
3,9 .. Kerekegyháza, kunszentmiklósi útelág.       05:11 05:11                 15:16   16:16  
5,0 .. Kunbaracsi elág.       05:12 05:12                 15:17   16:17  
6,4 .. Bagó tanya       05:14 05:14                 15:19   16:19  
8,8 .. Kunbaracs, Kossuth u. 5.       05:17 05:17                 15:22   16:22  
9,9 .. Kunbaracs, alsó       05:19 05:19                 15:24   16:24  
12,8 .. 4-es km kő (Határ út)       05:22 05:22                 15:27   16:27  
14,4 .. Ladánybene, iskola       05:25 05:25                 15:30   16:30  
16,7 .. Ladánybene, aut. vt. 04:00 04:00   05:30 05:30 06:35     08:35 11:35 11:35 13:00 15:35 15:35   16:35 19:35
17,5 .. Ladánybene, temető 04:02 04:02   05:31 05:31 06:37     08:37 11:37 11:37 13:02 15:37 15:36   16:36 19:37
18,2 .. Domonyik tanya 04:03 04:03   05:33 05:33 06:38     08:38 11:38 11:38 13:03 15:38 15:38   16:38 19:38
19,5 .. Országúti dűlő, 49-es km-kő 04:05 04:05   05:35 05:35 06:40     08:40 11:40 11:40 13:05 15:40 15:40   16:40 19:40
20,6 .. Megyehatár 04:06 04:06   05:37 05:37 06:41     08:41 11:41 11:41 13:06 15:41 15:42   16:42 19:41
22,3 .. Orbán tanya 04:08 04:08   05:39 05:39 06:43     08:43 11:43 11:43 13:08 15:43 15:44   16:44 19:43
24,7 .. Tatárszentgyörgy, Hunyadi tér 04:14 04:14   05:43 05:43 06:49     08:49 11:49 11:49 13:14 15:49 15:48   16:48 19:46
25,1 .. Tatárszentgyörgy, iskola 04:16 04:16 05:15 05:44 05:44 06:51     08:51 11:51 11:51 13:16 15:51 15:49   16:49 19:47
26,0 .. Tatárszentgyörgy, Vörösmarty u. 04:18 04:18 05:17 05:46 05:46 06:53 06:53 06:53 08:53 11:53 11:53 13:18 15:53 15:51 16:48 16:51 19:49
27,5 .. Farkas tanya 04:20 04:20 05:19 05:48 05:48 06:55 06:55 06:55 08:55 11:55 11:55 13:20 15:55 15:53 16:50 16:53 19:51
35,7 .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 04:33 04:33 05:30 05:59 05:59 07:08 07:07 07:07 09:08 12:08 12:08 13:33 16:08 16:04 17:01 17:04 20:01
36,5 .. Dabas, Gyón régi Piactér 04:35 04:35 05:32 06:01 06:01 07:10 07:09 07:09 09:10 12:10 12:10 13:35 o 16:06 17:03 17:06 20:02
37,3 .. Dabas, filmszinház 04:37 04:37 05:34 06:03 06:03 07:12 07:11 07:11 09:12 12:12 12:12 13:37   16:08 17:05 17:08 20:04
38,0 0,0 Dabas, kaszinó 04:40 04:40 05:37 06:06 06:06 07:15 07:13 07:13 09:15 12:15 12:15 13:40   16:11 17:08 17:11 20:05
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u. S S S S S S S S S S 12:16 S   S S S S
S 0,7 Dabas, Vörösmarty u. S S S S S S 07:14 07:14 S S 12:17 S   S S S S
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u. S S S S S S S S S S 12:18 S   S S S S
38,5 0,0 Dabas, Alsó-Dabasi templom 04:41 04:41 05:38 06:07 06:07 07:16 07:21 S 09:16 12:16 12:19 13:41   16:12 17:09 17:12 20:06
39,0 .. Dabas, népbolt 04:42 04:42 05:39 06:08 06:08 07:17 07:21 S 09:17 12:17 12:20 13:42   16:13 17:10 17:13 20:07
39,8 .. Dabas, Felsődabasi templom 04:44 04:44 05:41 06:10 06:10 07:19 07:21 S 09:19 12:19 12:22 13:44   16:15 17:12 17:15 20:08
40,3 .. Dabas, Felső-Dabas 04:45 04:45 05:42 06:11 06:11 07:20 07:21 S 09:20 12:20 12:23 13:45   16:16 17:13 17:16 20:09
41,0 .. Dabas, Sári-Kaparás 04:46 04:46 05:43 06:12 06:12 07:21 07:21 S 09:21 12:21 12:24 13:46   16:17 17:14 17:17 20:10
41,7 .. Dabas, Sári Kálvária 04:47 04:47 05:44 06:13 06:13 07:22 07:21 S 09:22 12:22 12:25 13:47   16:18 17:15 17:18 20:11
42,8 .. Dabas, Sári okmányhivatal 04:49 04:49 05:46 06:15 06:15 07:24 07:21 S 09:24 12:24 12:27 13:49   16:20 17:17 17:20 20:13
43,7 .. Dabas, Sári híd 04:51 04:51 05:48 06:17 06:17 07:26 07:26 07:26 09:26 12:26 12:29 13:51   16:22 17:19 17:22 20:14
46,2 .. 35-ös km kő 04:54 04:54 05:51 06:20 06:20 07:29 07:29 07:29 09:29 12:29 12:32 13:54   16:25 17:22 17:25 20:16
48,6 .. Felsőbabád 04:56 04:56 05:53 06:22 06:22 07:31 07:31 07:31 09:31 12:31 12:34 13:56   16:27 17:24 17:27 20:19
49,6 .. Felsőbabádi elág. 04:58 04:58 05:55 06:24 06:24 07:33 07:33 07:33 09:33 12:33 12:36 13:58   16:29 17:26 17:29 20:21
50,9 .. Ócsai tanyák 04:59 04:59 05:56 06:25 06:25 07:34 07:34 07:34 09:34 12:34 12:37 13:59   16:30 17:27 17:30 20:22
52,7 .. Bugyi elág. 05:01 05:01 05:58 06:27 06:27 07:36 07:36 07:36 09:36 12:36 12:39 14:01   16:32 17:29 17:32 20:24
56,6 0,0 Alsónémedi, Szabadság tér 05:05 05:05 06:02 06:31 06:31 07:40 07:40 07:40 09:40 12:40 12:43 14:05   16:36 17:33 17:36 20:28
S 0,9 Alsónémedi, Haraszti u. 13. S S S S S S S S S S 12:45 S   S S S S
S 1,5 Alsónémedi, Haraszti u. 81. S S S S S S S S S S 12:47 S   S S S S
S 2,3 Alsónémedi, Árpád u. 59. S S S S S S S S S S 12:49 S   S S S S
57,6 S Alsónémedi, Fő út 27. 05:07 05:07 06:04 06:33 06:33 07:42 07:42 07:42 09:42 12:42 S 14:07   16:38 17:35 17:38 20:30
58,3 3,0 Alsónémedi, Árpád u. 05:09 05:09 06:06 06:35 06:35 07:44 07:44 07:44 09:44 12:44 12:51 14:09   16:40 17:37 17:40 20:31
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                  
64,8 .. Budapest, Központi raktárak 05:13 05:13 06:13 06:42 06:42 07:51 07:51 07:51 09:51 12:51 12:58 14:16   16:47 17:44 17:47 20:38
66,3 .. Budapest, Zsellér dűlő 05:15 05:15 06:15 06:44 06:44 07:53 07:53 07:53 09:53 12:53 13:00 14:18   16:49 17:46 17:49 20:40
67,5 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 05:17 05:17 06:17 06:46 06:46 07:55 07:55 07:55 09:55 12:55 13:02 14:20   16:51 17:48 17:51 20:42
72,2 0,0 Budapest, Pesterzsébet felső 05:22 05:22 06:26 06:55 06:55 08:04 08:04 08:04 10:04 13:04 13:11 14:29   17:00 17:57 18:00 20:50
76,2 S Budapest, Határ út S 05:28 S S 07:04 S S 08:13 10:13 13:13 13:20 14:38   17:09 18:06 18:09 20:58
S 3,5 Budapest, Közvágóhíd 05:30 S 06:34 07:03 S 08:12 08:12 S S S S S   S S S S
S 5,5 Budapest, Nagyvárad tér 05:35 S 06:42 07:11 S 08:20 08:20 S S S S S   S S S S
79,0 7,0 Budapest, Népliget aut. pu. 05:40 05:35 06:49 07:18 07:11 08:27 08:27 08:20 10:20 13:20 13:27 14:45   17:16 18:13 18:16 21:05

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek