Navigáció átugrása
629

Kunpeszér–Dabas–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 -
Besorolás: E E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 629 6 M     629 2 A     629 12 I     629 4 K    
0,0 0,0 .. Kunpeszér, Középpeszér 06:30 06:30 15:30 16:25
1,8 1,8 .. Kunpeszér, italbolt 06:35 06:35 15:34 16:30
6,1 6,1 .. Baracsi csatorna 06:42 06:42 15:40 16:37
6,5 6,5 .. Vitézsor 06:44 06:44 15:41 16:39
9,9 9,9 .. Tatárszentgyörgy, alsó 06:49 06:49 15:46 16:44
10,7 10,7 .. Tatárszentgyörgy, kunpeszéri elág. 06:51 06:51 15:48 16:46
11,4 11,4 .. Tatárszentgyörgy, Vörösmarty u. 06:53 06:53 o 16:48
12,9 12,9 .. Farkas tanya 06:55 06:55   16:50
21,1 21,1 .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 07:07 07:07   17:01
21,4 21,4 .. Dabas, Gyón Zlinszky iskola 07:08 07:08   17:02
21,9 21,9 .. Dabas, Gyón régi Piactér 07:09 07:09   17:03
22,7 22,7 .. Dabas, filmszinház 07:11 07:11   17:05
23,4 23,4 .. Dabas, kaszinó 07:13 07:13   17:08
S 24,1 .. Dabas, Vörösmarty u. 07:14 07:14   S
S 24,6 .. Dabas, gimnázium 07:15 07:15   S
S 25,2 .. Dabas, motel 07:17 07:17   S
S 28,1 .. Dabas, Zentai u. 07:21 07:21   S
23,9 S .. Dabas, Alsó-Dabasi templom S S   17:09
24,4 S .. Dabas, népbolt S S   17:10
25,2 S .. Dabas, Felsődabasi templom S S   17:12
25,7 S .. Dabas, Felső-Dabas S S   17:13
26,4 S .. Dabas, Sári-Kaparás S S   17:14
27,1 S .. Dabas, Sári Kálvária S S   17:15
28,2 S .. Dabas, Sári okmányhivatal S S   17:17
29,1 30,8 .. Dabas, Sári híd 07:26 07:26   17:19
31,6 33,3 .. 35-ös km kő 07:29 07:29   17:22
34,0 35,7 .. Felsőbabád 07:31 07:31   17:24
35,0 36,7 .. Felsőbabádi elág. 07:33 07:33   17:26
36,3 38,0 .. Ócsai tanyák 07:34 07:34   17:27
38,1 39,8 .. Bugyi elág. 07:36 07:36   17:29
42,0 43,7 .. Alsónémedi, Szabadság tér 07:40 07:40   17:33
43,0 44,7 .. Alsónémedi, Fő út 27. 07:42 07:42   17:35
43,7 45,4 .. Alsónémedi, Árpád u. 07:44 07:44   17:37
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
49,0 50,7 .. Budapest, Transzformátor állomás | |   |
50,2 51,9 .. Budapest, Központi raktárak 07:51 07:51   17:44
51,7 53,4 .. Budapest, Zsellér dűlő 07:53 07:53   17:46
52,9 54,6 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 07:55 07:55   17:48
57,6 59,3 0,0 Budapest, Pesterzsébet felső 08:04 08:04   17:57
61,6 63,3 S Budapest, Határ út S 08:13   18:06
S S 3,5 Budapest, Közvágóhíd 08:12 S   S
S S 5,5 Budapest, Nagyvárad tér 08:20 S   S
64,4 66,1 7,0 Budapest, Népliget aut. pu. 08:27 08:20   18:13

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek