Navigáció átugrása
619-624

Dabas, Sári okmányhivatal–Dabas, Kossuth Zs. Szki.

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 619 1 I     619 17 I     623 3 I     622 5 I     620 7 I     620 9 I     619 11 I     620 13 I     620 19 I     620 15 I    
0,0 .. .. .. Dabas, Sári okmányhivatal 07:00           13:30      
1,1 .. .. .. Dabas, Sári Kálvária 07:02           13:32      
1,8 .. .. .. Dabas, Sári-Kaparás 07:03           13:33      
2,5 .. .. .. Dabas, Felső-Dabas 07:04           13:34      
3,0 .. .. .. Dabas, Felsődabasi templom 07:05           13:35      
3,8 .. .. .. Dabas, népbolt 07:06           13:36      
4,3 .. .. .. Dabas, Alsó-Dabasi templom 07:07           13:37      
4,8 .. .. .. Dabas, kaszinó 07:08 07:25         13:38      
5,5 .. .. .. Dabas, filmszinház 07:09 07:26         13:39      
S 0,0 .. .. Dabasi szőlők S S   07:32 07:32 12:55 S 14:05 14:55 16:05
S 0,4 .. .. Öreg út S S   07:35 07:35 12:57 S 14:07 14:57 16:07
S 2,7 .. .. Dabas, Gyón v.mh. S S   07:38 07:37 12:59 S 14:09 14:59 16:09
S 2,7 .. .. Dabas, Gyón v.mh. S S   07:38 07:37 13:00 S o o 16:10
S 3,2 .. .. Dabas, Gyón nyomda S S   07:40 07:39 13:01 S     16:11
S 3,9 0,0 .. Dabas, Gyón Szőlő u. S S   07:42 07:40 13:02 S     16:12
S 4,9 S .. Dabas, Gyón óvoda S S   S 07:42 13:04 S     16:14
S S S 0,0 Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. S S 07:30 S S S S     S
S S S 0,3 Dabas, Gyón Zlinszky iskola S S 07:31 S S S S     S
6,3 5,4 S 0,8 Dabas, Gyón régi Piactér 07:10 07:27 07:32 S 07:44 13:05 13:40     16:15
6,8 5,9 S S Dabas, Gyón Zlinszky iskola 07:11 o S S 07:46 13:06 13:41     16:16
7,1 6,2 S S Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 07:12   S S 07:47 13:07 13:42     16:17
7,5 6,6 S S Dabas, Gyón Vacsi út 07:13   S S o 13:08 13:43     16:18
S 7,3 S S Dabas, Gyón Örkényi u. 4. 07:14   S S   13:09 13:44     16:19
S 8,0 S S Dabas, Gyón Segesvári út 07:15   S S   13:10 13:45     16:20
8,3 .. S 1,6 Dabas, Gyón Vay S. u. o   07:33 S   o o     o
8,9 .. 0,0 2,2 Dabas, Gyón Szőlő u.     07:35 07:42            
10,7 .. S S Dabas, Vörösmarty u.     S 07:46            
11,2 .. 0,0 S Dabas, gimnázium     S 07:47            
12,3 .. S 2,4 Dabas, Martinovics tér     07:43 S            
13,7 .. 2,5 3,8 Dabas, Kossuth Zs. Szki.     07:48 07:55            

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek