Navigáció átugrása
626

Dabas–Alsónémedi–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 - 2019.04.27
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E O O E E E E E O E E E E O E E O E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 626 2 M     626 102 A     628 2 M     628 102 A     626 4 M     1080   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 626 6 M     628 8 M     626 8 A     626 10 M     1080   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1080   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 628 6 M     628 106 O     626 16 26     626 106 M     626 14 V     1090   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1090   O   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 629 6 M     629 2 A     628 4 I     627 4 T     1080       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1081       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1080       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 628 10       1080   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1080   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1092       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 628 112 A     628 12 M     1081       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 627 2 26     628 14 M     1080       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 627 6 26     1080   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 628 18 O     626 18 M     629 4 K     628 20 V     627 10 26     1080       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1080       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1080       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 628 22      
0,0 .. .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 03:55 03:55 04:33 04:33 04:35   05:15 05:30 05:30 05:40     05:59 05:59 06:00 06:09 06:09     07:07 07:07 07:08 07:10       09:08       12:08 12:08   13:15 13:33   14:15   16:04 16:15 17:01 17:04 17:15       20:01
0,8 .. .. Dabas, Gyón régi Piactér 03:57 03:57 04:35 04:35 04:37   05:17 05:32 05:32 05:42     06:01 06:01 06:02 06:11 06:11     07:09 07:09 07:10 07:12       09:10       12:10 12:10   S 13:35   S   16:06 16:17 17:03 17:06 S       20:02
1,6 .. .. Dabas, filmszinház 03:59 03:59 04:37 04:37 04:39   05:19 05:34 05:34 05:44     06:03 06:03 06:04 06:13 06:13     07:11 07:11 07:12 07:13       09:12       12:12 12:12   S 13:37   S   16:08 16:19 17:05 17:08 S       20:04
2,3 0,0 0,0 Dabas, kaszinó 04:01 04:01 04:40 04:40 04:41   05:21 05:37 05:36 05:46     06:06 06:06 06:06 06:15 06:15     07:13 07:13 07:15 07:14       09:15       12:15 12:15   S 13:40   S   16:11 16:21 17:08 17:11 S       20:05
S S 0,3 Dabas, Lakos dr. u. S S S S S   S S S S     S S | S S     S S S S       S 10:21 10:22   S 12:16   | S   |   S S S S |       S
S S 0,7 Dabas, Vörösmarty u. S S S S S   S S S S     S S | S S     07:14 07:14 S S       S | |   S 12:17   13:27 S   14:27   S S S S 17:27       S
S S 0,3 Dabas, Lakos dr. u. S S S S S   S S S S     S S S S S     S S S S       S | |   S 12:18   13:29 S   14:29   S S S S 17:29       S
2,7 S 0,0 Dabas, Alsó-Dabasi templom 04:02 04:02 04:41 04:41 04:42   05:22 05:38 05:37 05:47     06:07 06:07 S 06:16 06:16     | S 07:16 07:15       09:16 S S   12:16 12:19   13:30 13:41   14:30   16:12 16:22 17:09 17:12 17:30       20:06
3,2 S .. Dabas, népbolt 04:04 04:03 04:42 04:42 04:44   05:24 05:39 05:39 05:49     06:08 06:08 S 06:18 06:18     | S 07:17 07:16       09:17 10:23 10:24   12:17 12:20   13:31 13:42   14:31   16:13 16:24 17:10 17:13 17:31       20:07
4,0 S .. Dabas, Felsődabasi templom 04:06 04:05 04:44 04:44 04:46   05:26 05:41 05:41 05:51     06:10 06:10 S 06:20 06:20     | S 07:19 07:17       09:19 10:25 10:26   12:19 12:22   13:32 13:44   14:32   16:15 16:26 17:12 17:15 17:32       20:08
4,5 S .. Dabas, Felső-Dabas 04:07 04:06 04:45 04:45 04:47   05:27 05:42 05:42 05:52     06:11 06:11 S 06:21 06:21     | S 07:20 07:18       09:20 10:26 10:28   12:20 12:23   13:33 13:45   14:33   16:16 16:27 17:13 17:16 17:33       20:09
5,2 S .. Dabas, Sári-Kaparás 04:08 04:08 04:46 04:46 04:48   05:28 05:43 05:43 05:53     06:12 06:12 S 06:22 06:22     | S 07:21 07:19       09:21 10:27 10:30   12:21 12:24   13:34 13:46   14:34   16:17 16:28 17:14 17:17 17:34       20:10
5,9 S .. Dabas, Sári Kálvária 04:09 04:10 04:47 04:47 04:49   05:29 05:44 05:44 05:54     06:13 06:13 S 06:23 06:23     | S 07:22 07:20       09:22 10:28 10:32   12:22 12:25   13:35 13:47   14:35   16:18 16:29 17:15 17:18 17:35       20:11
7,0 S .. Dabas, Sári okmányhivatal 04:11 04:12 04:49 04:49 04:51   05:31 05:46 05:46 05:56     06:15 06:15 S 06:25 06:25     | S 07:24 07:22       09:24 10:30 10:34   12:24 12:27   13:37 13:49   14:37   16:20 16:31 17:17 17:20 17:37       20:13
S 1,2 .. Dabas, gimnázium S S S S S   S S S S     S S 06:07 S S     07:15 07:15 S S       S | |   S S   S S   S   S S S S S       S
S 1,8 .. Dabas, motel S S S S S 05:30 S S S S 06:10 06:10 S S 06:10 S S 06:45 06:45 07:17 07:17 S S 08:00 08:45 09:15 S S S 12:14 S S 13:30 S S 14:30 S 15:40 S S S S S 17:45 19:00 20:10 S
7,9 7,4 .. Dabas, Sári híd 04:13 04:14 04:51 04:51 04:53 05:38 05:33 05:48 05:48 05:58 06:18 06:18 06:17 06:17 06:18 06:27 06:27 06:53 06:53 07:26 07:26 07:26 07:23 08:08 08:53 09:23 09:26 10:33 10:37 12:20 12:26 12:29 13:38 13:38 13:51 14:38 14:38 15:48 16:22 16:33 17:19 17:22 17:38 17:53 19:08 | 20:14
10,4 .. .. 35-ös km kő 04:16 04:17 04:54 04:54 | 05:41 05:36 05:51 05:51 06:01 | | 06:20 06:20 06:21 06:30 06:30 06:56 06:56 07:29 07:29 07:29 07:26 08:11 08:56 09:26 09:29 10:36 10:40 S 12:29 12:32 13:41 13:41 13:54 14:41 14:41 15:51 16:25 16:36 17:22 17:25 17:41 17:56 19:11 | 20:16
12,8 .. .. Felsőbabád 04:18 04:20 04:56 04:56 | 05:44 05:38 05:53 05:53 06:03 | | 06:22 06:22 06:23 06:32 06:32 06:59 06:59 07:31 07:31 07:31 07:29 08:14 08:59 09:29 09:31 10:39 10:43 S 12:31 12:34 13:44 13:44 13:56 14:44 14:44 15:54 16:27 16:38 17:24 17:27 17:44 17:59 19:14 | 20:19
13,8 .. .. Felsőbabádi elág. 04:20 04:21 04:58 04:58 | 05:46 05:40 05:55 05:55 06:05 | | 06:24 06:24 06:25 06:34 06:34 07:01 07:01 07:33 07:33 07:33 07:30 08:16 09:01 09:31 09:33 10:41 10:45 S 12:33 12:36 13:46 13:45 13:58 14:46 14:45 15:56 16:29 16:40 17:26 17:29 17:45 18:01 19:16 | 20:21
15,1 .. .. Ócsai tanyák 04:21 04:23 04:59 04:59 | S 05:41 05:56 05:56 06:06 S S 06:25 06:25 06:26 06:35 06:35 S S 07:34 07:34 07:34 07:32 S S S 09:34 S S S 12:34 12:37 S 13:47 13:59 S 14:47 S 16:30 16:41 17:27 17:30 17:47 S S S 20:22
16,9 .. .. Bugyi elág. 04:23 04:25 05:01 05:01 | 05:49 05:43 05:58 05:58 06:08 | | 06:27 06:27 06:28 06:37 06:37 07:04 07:04 07:36 07:36 07:36 07:34 08:19 09:04 09:34 09:36 10:44 10:48 S 12:36 12:39 13:49 13:49 14:01 14:49 14:49 15:59 16:32 16:43 17:29 17:32 17:49 18:04 19:19 | 20:24
20,8 0,0 .. Alsónémedi, Szabadság tér 04:27 04:30 05:05 05:05 | 05:53 05:47 06:02 06:02 06:12 | | 06:31 06:31 06:32 06:41 06:41 07:08 07:08 07:40 07:40 07:40 07:39 08:23 09:08 09:38 09:40 10:48 10:53 12:33 12:40 12:43 13:53 13:54 14:05 14:53 14:54 16:03 16:36 16:47 17:33 17:36 17:54 18:08 19:23 | 20:28
S 0,9 .. Alsónémedi, Haraszti u. 13. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 10:55 S S 12:45 S S S S 14:56 S S S S S S S S S S
S 1,5 .. Alsónémedi, Haraszti u. 81. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 10:57 S S 12:47 S S S S 14:58 S S S S S S S S S S
S 2,3 .. Alsónémedi, Árpád u. 59. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 10:59 S S 12:49 S S S S 15:00 S S S S S S S S S S
21,8 S .. Alsónémedi, Fő út 27. 04:29 04:32 05:07 05:07 | S 05:49 06:04 06:04 06:14 S S 06:33 06:33 06:34 06:43 06:43 S S 07:42 07:42 07:42 07:41 S S S 09:42 S S S 12:42 S S 13:56 14:07 S S S 16:38 16:49 17:35 17:38 17:56 S S S 20:30
22,5 3,0 .. Alsónémedi, Árpád u. 04:31 04:34 05:09 05:09 | | 05:51 06:06 06:06 06:16 | | 06:35 06:35 06:36 06:45 06:45 S S 07:44 07:44 07:44 07:42 | S | 09:44 10:51 11:01 S 12:44 12:51 S 13:57 14:09 | 15:02 | 16:40 16:51 17:37 17:40 17:57 18:11 19:26 | 20:31
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                              
27,8 .. .. Budapest, Transzformátor állomás | | | | | S | | | | S S | | | | | S S | | | | S S S | S S S | | S | | S | S | | | | | S S S |
29,0 .. .. Budapest, Központi raktárak 04:38 04:41 05:13 05:13 05:13 S 05:58 06:13 06:13 06:23 S S 06:42 06:42 06:43 06:52 06:52 S S 07:51 07:51 07:51 07:50 S S S 09:51 S S S 12:51 12:58 S 14:05 14:16 S 15:10 S 16:47 16:58 17:44 17:47 18:05 S S S 20:38
30,5 .. .. Budapest, Zsellér dűlő 04:40 04:43 05:15 05:15 05:15 S 06:00 06:15 06:15 06:25 S S 06:44 06:44 06:45 06:54 06:54 S S 07:53 07:53 07:53 07:52 S S S 09:53 S S S 12:53 13:00 S 14:07 14:18 S 15:12 S 16:49 17:00 17:46 17:49 18:07 S S S 20:40
31,7 .. .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 04:42 04:46 05:17 05:17 05:17 06:05 06:02 06:17 06:17 06:27 06:45 06:45 06:46 06:46 06:47 06:56 06:56 07:20 07:20 07:55 07:55 07:55 07:54 08:35 09:20 09:50 09:55 11:00 11:10 12:45 12:55 13:02 14:05 14:09 14:20 15:05 15:14 16:15 16:51 17:02 17:48 17:51 18:09 18:20 19:35 | 20:42
36,4 0,0 .. Budapest, Pesterzsébet felső 04:51 04:52 05:22 05:22 05:22 06:14 06:11 06:26 06:26 06:36 06:54 06:54 06:55 06:55 06:56 07:05 07:05 07:30 07:30 08:04 08:04 08:04 08:01 08:44 09:29 09:59 10:04 11:09 11:19 12:54 13:04 13:11 14:14 14:15 14:29 15:14 15:20 16:24 17:00 17:11 17:57 18:00 18:15 18:29 19:44 | 20:50
40,4 S .. Budapest, Határ út S 04:58 S 05:28 S S S S 06:35 S S 07:03 S 07:04 S S 07:14 S 07:40 S 08:13 S S 08:53 09:38 10:08 10:13 11:18 11:28 13:03 13:13 13:20 14:23 S 14:38 15:23 S 16:33 17:09 17:20 18:06 18:09 S 18:38 19:53 | 20:58
S 3,5 .. Budapest, Közvágóhíd 04:59 S 05:30 S 05:30 06:22 06:19 06:34 S 06:44 07:02 S 07:03 S 07:04 07:13 S 07:38 S 08:12 S 08:12 08:08 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 5,5 .. Budapest, Nagyvárad tér 05:04 S 05:35 S 05:35 06:30 06:24 06:42 S 06:52 07:10 S 07:11 S 07:12 07:21 S 07:46 S 08:20 S 08:20 08:16 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
43,2 7,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 05:09 05:05 05:40 05:35 05:40 06:37 06:29 06:49 06:42 06:59 07:17 07:10 07:18 07:11 07:19 07:28 07:21 07:53 07:50 08:27 08:20 08:27 08:23 09:00 09:45 10:15 10:20 11:25 11:35 13:10 13:20 13:27 14:30 14:27 14:45 15:30 15:32 16:40 17:16 17:27 18:13 18:16 18:27 18:45 20:00 20:55 21:05

Jelmagyarázat

26 tanév tartama alatt munkanapokon
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27 - 31. közötti munkanapokon
89 V.31-ig és IX.1-től naponta és VI.1-től VIII.31-ig munkanapokon
24 VI. 1-től VIII. 31-ig szabad- és munkaszüneti napokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
E Elővárosi járat
O Országos járat

Hírek

Hírek