Navigáció átugrása
626

Budapest–Alsónémedi–Dabas

Menetrend érvényessége: 2019.07.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1080         628 1 M     628 101 A     1080         626 21 M     1080   M     1080   A     628 3 I     626 13 T     628 23 N     629 3 V     1080   N     626 1 26     629 1 N     1080         626 3 M     628 7 M     1080         1080   M     1080   I     628 9   2   626 5 26     1080         628 11   21   626 7 26     626 55 A 12   628 27 M     1080         626 19 I     1080   M     628 15 N 2   626 9 M     629 5 K     628 25 O 2   1080         626 11 N 2   628 17 V     626 25 M     1080         628 19   3  
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:40 06:30 06:30 07:45 08:15 09:00 09:00 09:30 09:30 10:30 10:30 11:00 12:00 12:30 12:35 13:00 13:30 13:45 14:15 14:30 14:30 15:00 15:15 15:30 16:00 16:30 16:30 16:45 17:15 17:15 17:30 18:00 18:30 18:30 18:45 19:15 19:15 20:00 21:15 22:15
2,8 .. Budapest, Határ út Csak felszállás  05:47 06:37 06:37 07:52 08:22 09:07 09:07 09:37 09:37 10:37 10:37 11:07 12:07 12:37 12:42 13:07 13:37 13:52 14:22 14:37 14:37 15:07 15:22 15:37 16:07 16:37 16:37 16:52 17:22 17:22 17:37 18:07 18:37 18:37 18:52 19:22 19:22 20:07 21:22 22:20
6,8 .. Budapest, Pesterzsébet felső Csak felszállás  05:56 06:46 06:46 08:01 08:31 09:16 09:16 09:46 09:46 10:46 10:46 11:16 12:16 12:46 12:51 13:16 13:46 14:01 14:31 14:46 14:46 15:16 15:31 15:46 16:16 16:46 16:46 17:01 | 17:31 17:46 18:16 18:46 18:46 19:01 19:31 19:31 20:16 21:29 22:27
11,5 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere Csak felszállás  06:05 06:55 06:55 08:10 08:40 09:25 09:25 09:55 09:55 10:55 10:55 11:25 12:25 12:55 13:00 13:25 13:55 14:10 14:40 14:55 14:55 15:25 15:40 15:55 16:25 16:55 16:55 17:10 | 17:40 17:55 18:25 18:55 18:55 19:10 19:40 19:40 20:25 21:36 22:34
12,7 .. Budapest, Zsellér dűlő Csak felszállás  | 06:57 06:57 | 08:42 | | 09:57 09:57 10:57 10:57 | 12:27 12:57 | 13:27 13:57 | | | 14:57 15:27 | 15:57 16:27 16:57 16:57 | | | 17:57 18:27 18:57 18:57 | 19:42 19:42 20:27 | 22:36
14,2 .. Budapest, Központi raktárak Csak felszállás  | 06:59 06:59 | 08:44 | | 09:59 09:59 10:59 10:59 | 12:29 12:59 | 13:29 13:59 | | | 14:59 15:29 | 15:59 16:29 16:59 16:59 | | | 17:59 18:29 18:59 18:59 | 19:44 19:44 20:29 | 22:38
15,4 .. Budapest, Transzformátor állomás Csak felszállás  | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                
20,7 0,0 Alsónémedi, Árpád u. 06:14 07:06 07:06 | 08:51 09:34 09:34 10:06 10:06 11:06 11:06 | 12:36 13:06 13:09 13:36 14:06 14:19 14:49 15:04 15:06 15:36 15:49 16:06 16:36 17:06 17:06 | | 17:49 18:06 18:36 19:06 19:06 19:19 19:51 19:51 20:36 21:45 22:45
21,4 S Alsónémedi, Fő út 27. | S 07:08 | 08:53 | | S S 11:08 11:08 | S 13:08 | 13:38 14:08 | | | 15:08 15:38 | 16:08 16:38 17:08 17:08 | | | 18:08 18:38 19:08 19:08 | 19:53 19:53 20:38 | 22:46
S 0,7 Alsónémedi, Árpád u. 59. S 07:08 S S S S S 10:08 10:08 S S S 12:38 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 1,5 Alsónémedi, Haraszti u. 81. S 07:10 S S S S S 10:10 10:10 S S S 12:40 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,1 Alsónémedi, Haraszti u. 13. S 07:12 S S S S S 10:12 10:12 S S S 12:42 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
22,4 3,0 Alsónémedi, Szabadság tér 06:17 07:14 07:10 08:22 08:55 09:37 09:37 10:14 10:14 11:10 11:10 11:37 12:44 13:10 13:12 13:40 14:10 14:22 14:52 15:07 15:10 15:40 15:52 16:10 16:40 17:10 17:10 17:22 | 17:52 18:10 18:40 19:10 19:10 19:22 19:55 19:55 20:40 21:48 22:47
26,3 .. Bugyi elág. 06:21 07:18 07:14 08:26 08:59 09:41 09:41 10:18 10:18 11:14 11:14 11:41 12:48 13:14 13:16 13:44 14:14 14:26 14:56 15:11 15:14 15:44 15:56 16:14 16:44 17:14 17:14 17:26 | 17:56 18:14 18:44 19:14 19:14 19:26 19:59 19:59 20:44 21:52 22:51
28,1 .. Ócsai tanyák | 07:20 07:16 | 09:01 | | 10:20 10:20 11:16 11:16 | 12:49 13:16 | 13:46 14:16 | | | 15:16 15:46 | 16:16 16:46 17:16 17:16 | | | 18:16 18:46 19:16 19:16 | 20:01 20:01 20:46 | 22:53
29,4 .. Felsőbabádi elág. 06:24 07:21 07:17 08:29 09:02 09:44 09:44 10:21 10:21 11:17 11:17 11:44 12:50 13:17 13:19 13:47 14:17 14:29 14:59 15:14 15:17 15:47 15:59 16:17 16:47 17:17 17:17 17:29 | 17:59 18:17 18:47 19:17 19:17 19:29 20:02 20:02 20:47 21:55 22:54
30,4 .. Felsőbabád 06:26 07:23 07:19 08:31 09:04 09:46 09:46 10:23 10:23 11:19 11:19 11:46 12:52 13:19 13:21 13:49 14:19 14:31 15:01 15:16 15:19 15:49 16:01 16:19 16:49 17:19 17:19 17:31 | 18:01 18:19 18:49 19:19 19:19 19:31 20:04 20:04 20:49 21:56 22:55
32,8 .. 35-ös km kő 06:29 07:25 07:21 08:34 09:06 09:49 09:49 10:25 10:25 11:21 11:21 11:49 12:54 13:21 13:24 13:51 14:21 14:34 15:04 15:19 15:21 15:51 16:04 16:21 16:51 17:21 17:21 17:34 | 18:04 18:21 18:51 19:21 19:21 19:34 20:06 20:06 20:51 21:59 22:57
35,3 0,0 Dabas, Sári híd 06:32 07:28 07:24 08:37 09:09 09:52 09:52 10:28 10:28 11:24 11:24 11:52 12:56 13:24 13:27 13:54 14:24 14:37 15:07 15:22 15:24 15:54 16:07 16:24 16:54 17:24 17:24 17:37 17:59 18:07 18:24 18:54 19:24 19:24 19:37 20:09 20:09 20:54 22:02 23:00
S 5,6 Dabas, motel 06:40 S S 08:45 S 10:00 S S S S S 12:00 S S 13:35 S S S 15:15 S S S 16:15 S S S S 17:45 S 18:15 S S S S 19:45 S S S S S
36,2 .. Dabas, Sári okmányhivatal   07:30 07:26   09:11   09:54 10:30 10:30 11:26 11:26   12:58 13:26   13:56 14:26 14:39   15:24 15:26 15:56   16:26 16:56 17:26 17:26   18:01   18:26 18:56 19:26 19:26   20:11 20:11 20:56 22:04 23:01
37,3 .. Dabas, Sári Kálvária   07:32 07:28   09:13   09:56 10:32 10:32 11:28 11:28   13:00 13:28   13:58 14:28 14:41   15:26 15:28 15:58   16:28 16:58 17:28 17:28   18:03   18:28 18:58 19:28 19:28   20:13 20:13 20:58 22:06 23:02
38,0 .. Dabas, Sári-Kaparás   07:33 07:29   09:14   09:57 10:33 10:33 11:29 11:29   13:01 13:29   13:59 14:29 14:42   15:27 15:29 15:59   16:29 16:59 17:29 17:29   18:04   18:29 18:59 19:29 19:29   20:14 20:14 20:59 22:07 23:03
38,7 .. Dabas, Felső-Dabas   07:34 07:30   09:15   09:58 10:34 10:34 11:30 11:30   13:02 13:30   14:00 14:30 14:43   15:28 15:30 16:00   16:30 17:00 17:30 17:30   18:05   18:30 19:00 19:30 19:30   20:15 20:15 21:00 22:08 23:04
39,2 .. Dabas, Felsődabasi templom   07:35 07:31   09:16   09:59 10:35 10:35 11:31 11:31   13:03 13:31   14:01 14:31 14:44   15:29 15:31 16:01   16:31 17:01 17:31 17:31   18:06   18:31 19:01 19:31 19:31   20:16 20:16 21:01 22:09 23:05
40,0 .. Dabas, népbolt   07:37 07:33   09:18   10:01 10:37 10:37 11:33 11:33   13:04 13:33   14:03 14:33 14:46   15:31 15:33 16:03   16:33 17:03 17:33 17:33   18:08   18:33 19:03 19:33 19:33   20:18 20:18 21:03 22:10 23:06
40,5 0,0 Dabas, Alsó-Dabasi templom   07:38 07:34   09:19   | 10:38 10:38 11:34 11:34   13:05 13:34   14:04 14:34 |   | 15:34 16:04   16:34 17:04 17:34 17:34   18:09   18:34 19:04 19:34 19:34   20:19 20:19 21:04 | 23:07
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u.   07:39 S   S   10:03 10:39 10:39 S S   13:06 S   S S 14:48   15:33 S S   S S S S   S   S S S S   S S S 22:11 S
S 0,7 Dabas, Vörösmarty u.   07:40 S   S   10:05 10:40 10:40 S S   13:07 S   S S 14:50   15:35 S S   S S S S   S   S S S S   S S S 22:12 S
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u.   07:41 S   S     10:41 10:41 S S   13:08 S   S S       S S   S S S S   S   S S S S   S S S   S
40,9 0,0 Dabas, kaszinó   07:42 07:36   09:21     10:42 10:42 11:36 11:36   13:09 13:36   14:06 14:36       15:36 16:06   16:36 17:06 17:36 17:36   18:11   18:36 19:06 19:36 19:36   20:21 20:21 21:06   23:08
41,6 .. Dabas, filmszinház   07:44 07:38   09:23     10:44 10:44 11:38 11:38   13:11 13:38   14:08 14:38       15:38 16:08   16:38 17:08 17:38 17:38   18:13   18:38 19:08 19:38 19:38   20:23 20:23 21:08   23:09
42,4 .. Dabas, Gyón régi Piactér   07:46 07:40   09:25     10:46 10:46 11:40 11:40   13:13 13:40   14:10 14:40       15:40 16:10   16:40 17:10 17:40 17:40   18:15   18:40 19:10 19:40 19:40   20:25 20:25 21:10   23:10
43,2 .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág.   07:48 07:42   09:27     10:48 10:48 11:42 11:42   13:15 13:42   14:12 14:42       15:42 16:12   16:42 17:12 17:42 17:42   18:17   18:42 19:12 19:42 19:42   20:27 20:27 21:12   23:11

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 nem közlekedik XII. 24-én
3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én
12 nem közlekedik XII. 24-én, XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én
21 XII. 24-én 60 perccel korábban közlekedik
26 tanév tartama alatt munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek