Navigáció átugrása
632

Budapest–Bugyi

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 - 2017.05.31
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 632 1 M     632 15 A 6   632 103 T     632 3 I     632 5 A     632 203 78     632 201 87     632 7 M     632 117 A     632 17 M     632 9 A     632 21 M     632 19 M     632 13 M    
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:20 06:20 06:20 06:20 07:20 09:20 09:20 13:30 14:20 14:20 16:20 16:20 17:50 22:30
4,9 .. Budapest, Timót u. 05:31 06:31 06:31 06:31 07:31 09:31 09:31 13:41 14:31 14:31 16:31 16:31 18:01 22:41
6,0 .. Budapest, Pesterzsébet felső 05:33 06:33 06:33 06:33 07:33 09:33 09:33 13:43 14:33 14:34 16:33 16:34 18:03 22:43
6,6 .. Budapest, Pesterzsébet vá. 05:35 06:35 06:35 06:35 07:35 09:35 09:35 13:45 14:35 14:37 16:35 16:37 18:05 22:45
10,7 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 05:40 06:40 06:40 06:40 07:40 09:40 09:40 13:50 14:40 14:43 16:40 16:43 18:10 22:50
11,9 .. Budapest, Zsellér dűlő 05:42 06:42 06:42 06:42 07:42 09:42 09:42 13:52 14:42 14:45 16:42 16:45 18:12 22:52
12,7 .. Budapest, Ócsai úti felüljáró 05:44 06:44 06:44 06:44 07:44 09:44 09:44 13:54 14:44 14:47 16:44 16:47 18:14 22:54
13,4 .. Budapest, Központi raktárak 05:45 06:45 06:45 06:45 07:45 09:45 09:45 13:55 14:45 14:48 16:45 16:48 18:15 22:55
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                            
18,1 .. Dunaharaszti elág. (M0) 05:49 06:49 06:50 06:50 07:49 09:49 09:49 13:59 14:49 14:52 16:49 16:52 18:19 22:59
23,1 .. Taksonyi elág. (M0) | | | | | | | | | | | | | |
26,0 .. Taksony, Rukkel-tó 05:58 06:58 07:00 07:00 07:58 09:58 09:58 14:08 14:58 15:01 16:58 17:01 18:28 23:08
27,5 0,0 Felsővány, ÁG. bej. út 06:00 07:00 07:02 07:02 08:00 10:00 10:00 14:10 15:00 15:03 17:00 17:03 18:30 23:10
S 0,5 Felsővány, ÁG. S S S 07:04 S S S S S S S S S S
27,5 0,0 Felsővány, ÁG. bej. út 06:00 07:00 07:02 | 08:00 10:00 10:00 14:10 15:00 15:03 17:00 17:03 18:30 23:10
28,4 .. Nyeső dűlő 06:01 07:01 07:03 07:05 08:01 10:01 10:01 14:11 15:01 15:04 17:01 17:04 18:31 23:11
29,7 .. Ványi úti iskola 06:03 07:03 07:05 07:07 08:03 10:03 10:03 14:13 15:03 15:06 17:03 17:06 18:33 23:13
30,8 .. Alsóványpuszta 06:05 07:05 07:07 07:09 08:05 10:05 10:05 14:15 15:05 15:08 17:05 17:08 18:35 23:15
31,5 .. Végh tanya 06:06 07:06 07:08 07:10 08:06 10:06 10:06 14:16 15:06 15:09 17:06 17:09 18:36 23:16
32,6 .. Bugyi, Buckák 06:08 07:08 07:10 07:12 08:08 10:08 10:08 14:18 15:08 15:11 17:08 17:11 18:38 23:18
33,3 .. Bugyi, ÁG. 06:09 07:09 07:12 07:14 08:09 10:09 10:09 14:19 15:09 15:12 17:09 17:12 18:39 23:19
33,8 .. Bugyi, Piac tér 06:10 07:10 07:13 07:16 08:10 10:10 10:10 14:20 15:10 15:13 17:10 17:13 18:40 23:20
34,4 .. Bugyi, Községháza 06:11 07:11 07:14 07:17 08:11 10:11 10:11 14:21 15:11 15:14 17:11 17:14 18:41 23:21
35,2 .. Bugyi, Hatház u. 06:12 07:12 o o 08:12 10:12 10:12 14:22 15:12 15:16 17:12 17:16 18:42 23:22
36,0 .. Bugyi, Dabasi útelág. 06:13 07:13     08:13 10:13 10:13 14:23 15:13 15:18 17:13 17:18 18:43 23:23
37,0 .. Bugyi, Ipari Park 06:14 07:14     08:14 10:14 10:14 14:24 15:14 15:20 17:14 17:20 18:44 23:24

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
6 Nem közlekedik: XII. 25., 26. és I. 1.
78 nyári tanszünetben szabad- és munkaszüneti napokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek