Navigáció átugrása
633

Alsónémedi–Dunaharaszti–Budapest M3

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 -
Besorolás: E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 633 2 I    
0,0 .. Alsónémedi, Ócsai elág. 06:40
0,8 .. Alsónémedi, Szabadság tér 06:42
1,7 .. Alsónémedi, Haraszti u. 13. 06:44
2,3 .. Alsónémedi, Haraszti u. 81. 06:46
3,4 .. Alsónémedi, Nefelejcs u. 06:48
6,4 .. Dunaharaszti elág. (M0) 06:53
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár  
19,1 0,0 Budapest, Nagykőrösi úti piac |
S 5,9 Budapest, Albert F. út (Népliget) 07:23
S 7,0 Budapest, Nagyvárad tér 07:27
25,2 8,4 Budapest, Népliget aut. pu. 07:34

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek,
melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek