Navigáció átugrása
635

Ócsa–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E R E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 636 2 M     636 4 M     635 6 M     635 106 A     635 8 M     635 10 M     636 6 M     635 38 A     635 14 M     635 20 A     636 8 M     636 10 I     636 12 M     635 24 M     635 30 M     636 14 I     635 28 A     636 28 M     636 16 M     635 36       636 18 M    
0,0 .. .. Ócsa, Akácos u. 03:55 04:40 05:00 05:15 06:05 06:50 07:15 08:20 09:20 12:20 12:20 13:20 14:20 15:20 15:40   16:20 16:20 17:40 19:40 20:40
0,6 .. .. Ócsa, Dózsa Gy. u. 03:56 04:41 05:01 05:16 06:07 06:52 07:16 08:21 09:21 12:21 12:21 13:21 14:21 15:21 15:41   16:21 16:21 17:41 19:41 20:41
1,3 .. .. Ócsa, Martinovics u. 2. 03:58 04:43 05:03 05:18 06:09 06:54 07:18 08:23 09:23 12:23 12:23 13:23 14:23 15:23 15:43   16:23 16:23 17:43 19:43 20:43
1,9 .. .. Ócsa, Temető 04:00 04:45 05:05 05:20 06:11 06:56 07:20 08:25 09:25 12:25 12:25 13:25 14:25 15:25 15:45   16:25 16:25 17:45 19:45 20:45
2,8 .. .. Ócsa, Városháza 04:02 04:47 05:07 05:22 06:14 06:59 07:22 08:27 09:27 12:27 12:27 13:27 14:27 15:27 15:47   16:27 16:27 17:47 19:47 20:47
3,1 .. .. Ócsa, Katolikus templom 04:03 04:48 05:08 05:23 06:15 07:00 07:23 08:28 09:28 12:28 12:28 13:28 14:28 15:28 15:48   16:28 16:28 17:48 19:48 20:48
3,7 .. .. Ócsa, Bolyai J. Gimnázium 04:05 04:50 05:10 05:25 06:17 07:02 07:25 08:30 09:30 12:30 12:30 13:30 14:30 15:30 15:50 16:05 16:30 16:30 17:50 19:50 20:50
4,1 .. .. Ócsa, Vasútállomás 04:07 04:52 05:12 05:27 06:19 07:04 07:27 08:32 09:32 12:32 12:32 13:32 14:32 15:32 15:52 | 16:32 16:32 17:52 19:52 20:52
4,9 .. .. Ócsa, Köztársaság tér 04:09 04:54 05:14 05:29 06:22 07:07 07:29 08:34 09:34 12:34 12:34 13:34 14:34 15:34 15:54 | 16:34 16:34 17:54 19:54 20:54
S .. 0,0 Ócsa, Bolyai J. Gimnázium | | S S S S | S S S | | | S S | S | | S |
S .. 0,5 Ócsa, Általános iskola S S S S S S S S S S S S S S S 16:06 S S S S S
5,7 .. 1,4 Ócsa, Árpád u. 04:11 04:56 05:16 05:31 06:26 07:11 07:31 08:36 09:36 12:36 12:36 13:36 14:36 15:36 15:56 16:08 16:36 16:36 17:56 19:56 20:56
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                          
15,3 .. .. Budapest, Transzformátor állomás 04:35 05:20 05:25 05:40 06:36 07:21 07:56 08:45 09:45 12:45 13:00 14:00 15:00 15:45 16:05   16:45 17:00 18:20 20:05 21:20
16,5 .. .. Budapest, Központi raktárak 04:37 05:22 05:27 05:42 06:39 07:24 07:59 08:47 09:47 12:47 13:02 14:02 15:02 15:47 16:07   16:47 17:02 18:22 20:07 21:22
17,2 .. .. Budapest, Ócsai úti felüljáró 04:38 05:23 05:28 05:43 06:41 07:26 08:02 08:48 09:48 12:48 13:03 14:03 15:03 15:48 16:08   16:48 17:03 18:23 20:08 21:23
18,0 .. .. Budapest, Zsellér dűlő 04:40 05:25 05:30 05:45 06:44 07:29 08:05 08:50 09:50 12:50 13:05 14:05 15:05 15:50 16:10   16:50 17:05 18:25 20:10 21:25
19,2 .. .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 04:42 05:27 05:34 05:47 06:49 07:34 08:09 08:54 09:54 12:52 13:07 14:07 15:09 15:54 16:14   16:54 17:09 18:27 20:12 21:27
23,3 .. .. Budapest, Pesterzsébet vá. 04:47 05:32 05:39 05:52 06:56 07:41 08:17 08:59 09:59 12:57 13:12 14:12 15:14 15:59 16:19   16:59 17:14 18:32 20:17 21:32
23,9 .. .. Budapest, Pesterzsébet felső 04:49 05:34 05:41 05:54 06:59 07:44 08:19 09:01 10:01 12:59 13:14 14:14 15:16 16:01 16:21   17:01 17:16 18:34 20:19 21:34
25,0 .. 0,0 Budapest, Timót u. 04:51 05:36 05:44 05:56 07:02 07:47 08:22 09:04 10:04 13:01 13:16 14:16 15:19 16:04 16:24   17:04 17:19 18:36 20:21 21:36
27,4 .. S Budapest, Közvágóhíd (Kvassay J. út) S S S 06:00 S S S 09:09 10:09 13:05 13:20 14:20 15:24 16:09 16:29   17:09 17:24 18:40 20:25 21:40
28,1 .. S Budapest, Mester utca / Könyves K. körút S S S 06:01 S S S 09:10 10:10 13:06 13:21 14:21 15:25 16:10 16:30   17:10 17:25 18:41 20:26 21:41
S S 2,4 Budapest, Közvágóhíd 04:57 05:42 05:49 S 07:07 07:52 08:27 S S S S S S S S   S S S S S
S S 4,4 Budapest, Nagyvárad tér 05:02 05:47 05:54 S 07:15 08:00 08:35 S S S S S S S S   S S S S S
29,9 .. 5,9 Budapest, Népliget aut. pu. 05:07 05:52 05:59 06:05 07:22 08:07 08:42 09:15 10:15 13:10 13:25 14:25 15:30 16:15 16:35   17:15 17:30 18:45 20:30 21:45

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek