Navigáció átugrása
610

Dabas–Újhartyán–Újlengyel

Menetrend érvényessége: 2019.07.14 -
Besorolás: R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 595 1 T     595 3 M     610 1 M     610 3 M     610 13 I     610 5 M     595 11 M     610 9 M     610 11 M    
0,0 .. Dabas, kaszinó 08:20 10:00 11:20 12:35 14:00 14:25   16:00 16:45
1,0 .. Dabas, Martinovics tér S S 11:22 12:37 14:02 14:27   16:02 16:47
1,6 .. Dabas, Vörösmarty u. 08:22 10:02 11:24 12:39 14:04 14:29   16:04 16:49
2,1 .. Dabas, gimnázium 08:23 10:03 11:25 12:40 14:05 14:30   16:05 16:50
2,7 .. Dabas, Laguna 08:24 10:04 11:26 12:41 14:06 14:31   16:06 16:51
3,2 .. Dabas, köztemető 08:25 10:05 11:28 12:43 14:08 14:33   16:08 16:53
4,4 .. Ócsai útelág. 08:28 10:08 11:31 12:46 14:11 14:36   16:11 16:56
9,0 .. Újhartyán, temető 08:36 10:16 11:37 12:52 14:17 14:42   16:17 17:02
9,6 .. Újhartyán, Hősök tere 08:37 10:17 11:38 12:53 14:18 14:43 15:15 16:18 17:03
10,1 0,0 Újhartyán, szerviz bej. út 08:38 10:18 11:39 12:54 14:19 14:44 15:16 16:19 17:04
S 0,3 Újhartyán, szerviz S S 11:40 S 14:20 14:45 S 16:20 S
10,4 0,9 Újhartyán, bej. út 08:39 10:19 o 12:55 o o 15:17 o 17:05
11,3 .. Újhartyán, ipartelep 08:41 10:21   12:57     15:19   17:07
14,6 .. Újlengyel, Lakópark 08:45 10:25   13:00     15:22   17:10
15,5 .. Újlengyel, Kossuth u. 08:46 10:26   13:01     15:23   17:11
15,8 .. Újlengyel, Rákóczi út 08:47 10:27   13:02     15:24   17:12
16,3 .. Újlengyel, ált. isk. 08:48 10:28   13:03     15:25   17:13
16,7 .. Újlengyel, Akácfa u. 08:49 10:29   13:04     15:26   17:14
17,1 .. Újlengyel, aut. ford. 08:50 10:30   13:05     15:27   17:15

Jelmagyarázat


tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek