Navigáció átugrása
615

Örkény–Táborfalva

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 615 5 M     615 7 I     615 25 I     615 13 M     615 15 I     615 17 I    
0,0 Örkény, Aranyfürt Csárda         13:30  
0,7 Örkény, posta         13:31  
1,7 Örkény, vá. bej. út         13:33  
4,2 Táborfalva, aut. ford. 06:20 07:05 12:05 12:45 13:37 15:25
4,8 Táborfalva, Rákóczi u. 27. 06:21 07:06 12:06 12:46 13:38 15:26
5,4 Táborfalva, Arany J. u. 06:22 07:07 12:07 12:47 13:39 15:27
6,3 Táborfalva, Rákóczi u. 212. 06:24 07:09 12:09 12:49 13:41 15:29
7,5 Táborfalva, Kossuth u. 79. 06:26 07:11 12:11 12:51 13:43 15:31
8,2 Táborfalva, Iskola u. 06:27 07:13 12:12 12:52 13:44 15:32
8,6 Táborfalva, Körösi út 06:28 07:14 12:13 12:53 13:45 15:33
9,2 Táborfalva, vá. 06:29 07:15 12:14 12:54 13:46 15:34
Táborfalva 06:53       13:53 15:53
Budapest 08:42       15:42 17:42
9,2 Táborfalva, vá. 06:30   12:15 12:55 13:47 15:35
9,9 Táborfalva, 50-es út 06:31   12:16 12:56 13:48 15:36
10,4 Táborfalva, Tarcsai út 06:32   12:17 12:57 13:49 15:37
12,0 Táborfalva, mosoda 06:35   12:20 13:00 13:52 15:40
12,4 Táborfalva, Honvéd u. 06:36   12:21 13:01 13:53 15:41
12,8 Táborfalva, varroda 06:37   12:22 13:02 13:54 15:42
13,2 Táborfalva, laktanya 06:38   12:23 13:03 13:55 15:43

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek