Navigáció átugrása
612

Dánszentmiklós–Pusztavacs–Örkény–Dabas

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 612 1 M     612 3 I     612 33 T     612 13 O     612 7 T     612 5 I     612 9       612 11 I     612 15 T     612 17 T     612 117 I     612 19      
0,0 0,0 .. .. Dánszentmiklós, kh.           06:35       15:40 15:40  
0,7 0,7 .. .. Dánszentmiklós, ÁG. bej. út           06:37       15:42 15:42  
1,2 1,2 .. .. Dánszentmiklós, posta           06:38       15:43 15:43  
1,8 1,8 .. .. Dánszentmiklós, alsó iskola           06:40       15:45 15:45  
2,7 2,7 .. .. Füle major           06:42       15:47 15:47  
4,7 4,7 .. .. Csetmajor         06:45 06:45       15:51 15:51  
8,0 8,0 0,0 .. Pusztavacsi elág.         06:49 06:49       15:55 15:55  
S S 0,7 .. Pusztavacs, Hunyadi tér         06:51 06:51       15:57 15:57  
S S 1,6 .. Pusztavacs, kh. 04:35 05:50 05:55 06:55 06:52 06:52 11:25 13:05 13:05 15:59 15:59 16:50
S S 0,7 .. Pusztavacs, Hunyadi tér 04:37 05:52 05:57 06:56 06:53 06:53 11:27 13:07 13:07 o 16:01 16:52
8,0 8,0 0,0 .. Pusztavacsi elág. 04:39 05:54 05:59 06:58 06:55 06:55 11:29 13:09 13:09   16:03 16:54
8,8 8,8 .. .. Pusztavacsi erdészet 04:40 05:55 06:00 07:00 06:56 06:56 11:30 13:10 13:10   16:04 16:55
11,4 11,4 .. 0,0 Laktanya, lakótelep 04:45 06:00 06:05 07:05 07:01 07:01 11:35 13:15 13:15   16:09 17:00
16,4 16,4 .. S Örkény, vá. bej. út 04:52 S 06:12 07:12 S S 11:42 13:22 13:22   16:16 17:07
Örkény 05:01                      
Budapest 06:42                      
16,4 16,4 .. S Örkény, vá. bej. út 04:52 S 06:12 07:12 S S 11:42 13:22 13:22   16:16 17:07
17,5 17,5 .. 1,4 Örkény, posta 04:54 06:06 06:14 07:14 07:07 07:07 11:44 13:24 13:24   16:18 17:09
18,2 18,2 0,0 .. Örkény, Aranyfürt Csárda 04:56 06:08 06:16 07:15 07:09 07:09 11:46 13:26 13:26   16:20 17:11
S S 6,5 .. Hernád, aut. ford. o o o o 07:19 S o S o   o o
S S 7,3 .. Hernád, Fő u. 125.         07:20 S   S        
S S 7,7 .. Hernád, óvoda         07:22 S   S        
S S 8,2 .. Hernád, posta         07:24 S   S        
S S 8,8 .. Hernád, Gyóni u.         07:26 S   S        
S S 9,5 .. Hernád, vá.         07:28 S   S        
S S 10,5 .. Hernád, harangláb         07:30 S   S        
22,1 22,1 11,4 .. Hernádi elág.         07:31 07:15   13:34        
25,0 25,0 .. .. Dabas, Savanyító         07:35 07:19   13:38        
26,5 26,5 .. .. Dabas, gyóni elág.         07:37 07:21   13:40        
28,6 28,6 .. .. Dabas, Laguna         07:40 07:24   13:44        
29,2 29,2 0,0 0,0 Dabas, gimnázium         07:41 07:25   13:46        
29,7 29,7 S S Dabas, Vörösmarty u.         S S   13:47        
30,3 S 1,1 1,1 Dabas, Martinovics tér         07:43 07:27   S        
S S 2,5 S Dabas, Kossuth Zs. Szki.         S 07:29   S        
S S 5,0 1,5 Dabas, Alsó-Dabasi templom         07:49 07:33   S        
31,3 30,4 5,5 2,0 Dabas, kaszinó         07:50 07:34   13:49        

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek