Navigáció átugrása
645

Bugyi–Kiskunlacháza

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 645 1 I     645 3 I    
0,0 0,0 Bugyi, Ipari Park 07:40  
1,0 1,0 Bugyi, Dabasi útelág. 07:41  
1,8 1,8 Bugyi, Hatház u. 07:42  
2,6 2,6 Bugyi, Községháza 07:43 14:40
S 3,2 Bugyi, Piac tér 07:44 14:41
8,7 9,9 Vincze Kovács tanya 07:50 14:47
12,9 14,1 Kiskunlacháza, vá. bej. út 07:56 14:53
13,5 14,7 Kiskunlacháza, Gépállomás 07:57 14:54
14,4 15,6 Kiskunlacháza, Katona J. u. 07:58 14:55
15,0 16,2 Kiskunlacháza, Malom 07:59 14:56
15,8 17,0 Kiskunlacháza, vá. elág. 08:00 14:57
16,4 17,6 Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. o 14:58
17,1 18,3 Kiskunlacháza, Miska Csárda   14:59
18,0 19,2 Kiskunlacháza, Ráckevei elág.   15:00

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek