Navigáció átugrása
660

Budapest–Szigethalom–Dömsöd

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 - 2017.10.31
Besorolás: O E E E E O O E R E O E E O O E O E O R E E E O O O R R E E E E O E O E O O R E O E O E E E O E O E O O E O E E O E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1110   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1   M     660 103 M     3   A     2601   M     1113       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 5   A     95   94     2603   M     1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 831   A     7   M     1110         1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 11   M     1110     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 13   M     1110         75   95     15         19   M     21   I     1110         1110   P     1110   14     121   41     317   94     2603   M     23   M     25   M     2601   M     1110         2603   M     1110     71 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 27   I     1113     22 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1111   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 35   95     29   M 21   1110   N 2   33   I     1110     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 39     2   37   M     2603   M     1110     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 41   N 2   1110         43   M     1110   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1110   E     45   M     1110   E     47   M     49   A 2   1110   E 82 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 53   M    
0,0 0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 06:10 06:35 06:35 06:50 07:05 08:05 08:35   08:35 09:05 09:35 09:35 10:05 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05   13:15 13:35 13:45 14:05 14:05 14:05     14:15 14:35 14:45 15:00 15:05 15:15 15:35 15:45 16:05 16:05   16:15 16:35 16:45 17:05 17:15 17:35 17:45 18:05 18:15 19:05 19:15 20:05 20:05 20:15 21:05 21:15 21:15 22:05 22:20
2,8 2,8 .. .. Budapest, Határ út 05:52 06:19 06:42 06:42 06:57 S S 08:42   S S 09:42 09:42 S S 11:42 S 12:44 S   13:24 13:44 13:54 S S S     S 14:44 14:54 15:07 S S 15:42 15:54 S S   16:24 16:42 16:54 S 17:24 17:44 S S 18:24 S 19:24 S S 20:22 S 21:22 21:22 S 22:26
6,8 6,8 .. .. Budapest, Pesterzsébet felső 06:00 06:27 06:50 06:50 07:06 S S 08:50   08:48 S 09:50 09:50 S S 11:50 S 12:52 S   13:32 13:52 14:02 S S S     14:29 14:52 15:02 15:16 S 15:29 15:50 16:02 S S   16:32 16:50 17:02 S 17:32 17:52 17:59 S 18:32 S 19:32 S S 20:30 S 21:30 21:30 S 22:32
11,5 11,5 .. .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 06:07 06:35 06:57 06:57 07:15 S S 08:57   08:55 S 09:57 09:57 S S 11:57 S 13:00 S   13:40 14:00 14:10 S S S     14:38 15:00 15:10 15:25 S 15:38 15:57 16:10 S S   16:40 16:57 17:10 S 17:40 18:00 18:08 S 18:40 S 19:40 S S 20:37 S 21:37 21:37 S 22:38
13,1 13,1 .. .. Budapest, Orbánhegyi dűlő | | | | | S S |   | S | | S S | S | S   | | | S S S     | | | | S | | | S S   | | | S | | | S | S | S S | S | | S |
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                    
16,6 16,6 .. .. Dunaharaszti, vá. (HÉV) 06:15 06:43 07:05 07:05 07:22 S S 09:05   09:02 S 10:05 10:05 S S 12:05 S 13:08 S   13:48 14:08 14:18 S S S     14:45 15:08 15:18 15:32 S 15:45 16:05 16:18 S S   16:48 17:05 17:18 S 17:48 18:08 18:15 S 18:48 S 19:48 S S 20:45 S 21:45 21:45 S 22:45
20,2 20,2 .. .. Taksony, Községháza | 06:48 | 07:10 07:26 S S 09:10   09:08 S 10:10 10:10 S S 12:10 S 13:13 S   13:53 | 14:23 S S S     14:50 | 15:23 15:36 S 15:50 | 16:23 S S   16:53 | 17:23 S 17:53 | 18:19 S 18:53 S 19:53 S S 20:50 S 21:50 21:50 S 22:50
22,0 22,0 .. .. Taksony, Forrás üdülő | 06:51 | 07:13 | S S 09:13   09:11 S 10:13 10:13 S S 12:13 S 13:16 S   13:56 | 14:26 S S S     14:53 | 15:26 | S 15:53 | 16:26 S S   16:56 | 17:26 S 17:56 | 18:21 S 18:56 S 19:56 S S 20:53 S 21:53 21:53 S 22:53
S 23,2 .. 0,0 Sporttelep S 06:54 S 07:16 S S S S   09:14 S S S S S 12:16 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 18:59 S 19:59 S S S S S 21:56 S 22:56
S S .. 0,6 Szigethalom, Taksony-híd S 06:55 S 07:17 S S S S   09:15 S S S S S 12:17 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:00 S 20:00 S S S S S 21:57 S 22:57
S S .. 1,3 Szigethalom, Újtelep S 06:56 S 07:18 S S S S   09:16 S S S S S 12:18 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:01 S 20:01 S S S S S 21:58 S 22:58
S S .. 2,1 Szigethalom, Bucka Gyöngye S 06:57 S 07:19 S S S S   09:17 S S S S S 12:19 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:02 S 20:02 S S S S S 21:59 S 22:59
S S .. 3,0 Autógyár, III. sz. kapu S 06:58 S 07:20 S S S S   09:18 S S S S S 12:20 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:03 S 20:03 S S S S S 22:00 S 23:00
S S .. 3,6 Szigethalom, aut. áll. S 07:00 S 07:22 S S S S   09:20 S S S S S 12:22 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:05 S 20:05 S S S S S 22:02 S 23:01
S S .. 3,6 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S 07:02 S 07:23 S S S S   09:22 S S S S S 12:24 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:07 S 20:07 S S S S S 22:04 S 23:02
S S .. 3,0 Autógyár, III. sz. kapu S 07:04 S 07:25 S S S S   09:24 S S S S S 12:26 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:09 S 20:09 S S S S S 22:06 S 23:03
S S .. 2,1 Szigethalom, Bucka Gyöngye S 07:05 S 07:26 S S S S   09:25 S S S S S 12:27 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:10 S 20:10 S S S S S 22:07 S 23:04
S S .. 1,3 Szigethalom, Újtelep S 07:06 S 07:27 S S S S   09:26 S S S S S 12:28 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:11 S 20:11 S S S S S 22:08 S 23:05
S S .. 0,6 Szigethalom, Taksony-híd S 07:07 S 07:28 S S S S   09:27 S S S S S 12:29 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:12 S 20:12 S S S S S 22:09 S 23:06
S 23,2 .. 0,0 Sporttelep S 07:08 S 07:29 S S S S   09:28 S S S S S 12:30 S S S   S S S S S S     S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:13 S 20:13 S S S S S 22:10 S 23:07
23,4 23,6 .. .. Autógyári elág. | 07:09 | 07:30 07:30 | | 09:15   09:29 | 10:15 10:15 | | 12:31 | 13:18 |   13:58 | 14:28 | | |     14:55 | 15:28 15:40 | 15:55 | 16:28 | |   16:58 | 17:28 | 17:58 | 18:23 | 19:14 | 20:14 | | 20:55 | 21:55 22:11 | 23:08
24,2 24,4 .. .. Naprózsa lakópark | 07:10 | 07:31 | | | 09:16   09:30 | 10:16 10:16 | | 12:32 | 13:19 |   13:59 | 14:29 | | |     14:56 | 15:29 | | 15:56 | 16:29 | |   16:59 | 17:29 | 17:59 | 18:24 | 19:15 | 20:15 | | 20:56 | 21:56 22:12 | 23:09
25,3 25,5 .. .. Dunavarsány, bej. út | 07:12 | 07:33 07:33 | | 09:18   09:32 | 10:18 10:18 | | 12:34 | 13:21 |   14:01 | 14:31 | | |     14:58 | 15:31 15:43 | 15:58 | 16:31 | |   17:01 | 17:31 | 18:01 | 18:26 | 19:17 | 20:17 | | 20:58 | 21:58 22:14 | 23:11
27,9 28,1 .. .. 30-as km kő | 07:15 | 07:36 | | | 09:21   09:35 | 10:21 10:21 | | 12:37 | 13:24 |   14:04 | 14:34 | | |     15:01 | 15:34 | | 16:01 | 16:34 | |   17:04 | 17:34 | 18:04 | 18:29 | 19:20 | 20:20 | | 21:01 | 22:01 22:17 | 23:14
28,9 29,1 0,0 .. Majosházai elág. | 07:16 | 07:37 07:38 | | 09:22   09:36 | 10:22 10:22 | | 12:38 | 13:25 |   14:05 | 14:35 | | |     15:02 | 15:35 15:48 | 16:02 | 16:35 | |   17:05 | 17:35 | 18:05 | 18:30 | 19:21 | 20:21 | | 21:02 | 22:02 22:18 | 23:15
S S 2,1 .. Majosháza, Temető S 07:18 S 07:39 S S S S   09:38 S S S S S 12:40 S S S   S S S S S S     S S S S S S S 16:37 S S   S S S S S S 18:32 S 19:23 S 20:23 S S S S S 22:20 S 23:17
S S 2,4 .. Majosháza, Művelődési ház S 07:19 S 07:40 S S S S   09:39 S S S S S 12:41 S S S   S S S S S S     S S S S S S S 16:38 S S   S S S S S S 18:33 S 19:24 S 20:24 S S S S S 22:21 S 23:18
S S 2,8 .. Majosháza, Széchenyi sétány S 07:20 S 07:41 S S S S   09:40 S S S S S 12:42 S S S   S S S S S S     S S S S S S S 16:39 S S   S S S S S S 18:34 S 19:25 S 20:25 S S S S S 22:22 S 23:19
S S 3,2 .. Majosháza, Rév-állomás S 07:21 S 07:42 S S S S   09:41 S S S S S 12:43 S S S   S S S S S S     S S S S S S S 16:40 S S   S S S S S S 18:35 S 19:26 S 20:26 S S S S S 22:23 S 23:20
S S 3,3 .. Majosháza, aut. ford. S | S | S S S S   | S S S S S | S S S   S S S S S S     S S S S S S S | S S   S S S S S S | S | S | S S S S S | S |
S S 3,2 .. Majosháza, Rév-állomás S | S | S S S S   | S S S S S | S S S   S S S S S S     S S S S S S S | S S   S S S S S S | S | S | S S S S S | S |
S S 2,8 .. Majosháza, Széchenyi sétány S 07:24 S 07:45 S S S S   09:44 S S S S S 12:46 S S S   S S S S S S     S S S S S S S 16:43 S S   S S S S S S 18:38 S 19:29 S 20:29 S S S S S 22:26 S 23:23
S S 2,4 .. Majosháza, Művelődési ház S 07:25 S 07:46 S S S S   09:45 S S S S S 12:47 S S S   S S S S S S     S S S S S S S 16:44 S S   S S S S S S 18:39 S 19:30 S 20:30 S S S S S 22:27 S 23:24
S S 2,1 .. Majosháza, Temető S 07:26 S 07:47 S S S S   09:46 S S S S S 12:48 S S S   S S S S S S     S S S S S S S 16:45 S S   S S S S S S 18:40 S 19:31 S 20:31 S S S S S 22:28 S 23:25
28,9 29,1 0,0 .. Majosházai elág. | 07:28 | 07:49 07:38 | | 09:22   09:48 | 10:22 10:22 | | 12:50 | 13:25 |   14:05 | 14:35 | | |     15:02 | 15:35 15:48 | 16:02 | 16:47 | |   17:05 | 17:35 | 18:05 | 18:42 | 19:33 | 20:33 | | 21:02 | 22:02 22:30 | 23:27
32,0 32,2 .. .. Áporkai elág. 06:32 07:32 07:22 07:53 07:42 | | 09:26   09:52 | 10:26 10:26 | | 12:54 | 13:29 |   14:09 14:25 14:39 | | |     15:06 15:25 15:39 15:52 | 16:06 16:22 16:51 | |   17:09 17:22 17:39 | 18:09 18:25 18:46 | 19:37 | 20:37 | | 21:06 | 22:06 22:34 | 23:31
S 32,8 .. .. Áporka, Szikvízüzem S 07:34 S 07:55 S S S 09:28   09:54 S 10:28 10:28 S S 12:56 S 13:31 S   14:11 S 14:41 S S S     15:08 S 15:41 S S 16:08 S 16:53 S S   17:11 S 17:41 S 18:11 S S S 19:39 S 20:39 S S 21:08 S S 22:36 S 23:33
S 33,4 .. .. Áporka, Községháza S 07:35 S 07:56 S S S 09:29   09:55 S 10:29 10:29 S S 12:57 S 13:32 S   14:12 S 14:42 S S S     15:09 S 15:42 S S 16:09 S 16:54 S S   17:12 S 17:42 S 18:12 S S S 19:40 S 20:40 S S 21:09 S S 22:37 S 23:34
S 33,9 .. .. Áporka, Petőfi S. u. S 07:36 S 07:57 S S S 09:30   09:56 S 10:30 10:30 S S 12:58 S 13:33 S   14:13 S 14:43 S S S     15:10 S 15:43 S S 16:10 S 16:55 S S   17:13 S 17:43 S 18:13 S S S 19:41 S 20:41 S S 21:10 S S 22:38 S 23:35
S 34,5 .. .. Áporka, aut. ford. S 07:38 S 07:59 S S S 09:32   09:58 S 10:32 10:32 S S 13:00 S 13:35 S   14:15 S 14:45 S S S     15:12 S 15:45 S S 16:12 S 16:57 S S   17:15 S 17:45 S 18:15 S S S 19:43 S 20:43 S S 21:12 S S 22:40 S 23:37
34,2 35,1 .. .. Áporka, bej. út 06:34 07:40 07:24 08:01 07:44 | | 09:34   10:00 | 10:34 10:34 | | 13:02 | 13:37 |   14:17 14:27 14:47 | | |     15:14 15:27 15:47 15:54 | 16:14 16:24 o | |   17:17 17:24 17:47 | 18:17 18:27 18:48 | 19:45 | 20:45 | | 21:14 | 22:08 22:42 | 23:38
35,7 36,6 .. .. Kiskunlacháza, aut. ford. 06:36 07:42 07:26 08:03 07:47 | | 09:36   10:02 | 10:36 10:36 | | 13:04 | 13:39 |   14:19 14:29 14:49 | | |     15:16 15:29 15:49 15:57 | 16:16 16:26   | |   17:19 17:26 17:49 | 18:19 18:29 18:50 | 19:47 | 20:47 | | 21:16 | 22:10 22:44 | 23:40
36,3 37,2 .. .. Kiskunlacháza, Védgát u. | 07:43 | 08:04 07:48 | | 09:37   10:03 | 10:37 10:37 | | 13:05 | 13:40 |   14:20 | 14:50 | | |     15:17 | 15:50 15:58 | 16:17 |   | |   17:20 | 17:50 | 18:20 | 18:51 | 19:48 | 20:48 | | 21:17 | 22:11 22:45 | 23:41
37,1 38,0 .. .. Kiskunlacháza, vá. elág. 06:38 07:44 07:28 08:05 07:49 07:48 08:48 09:38   10:04 09:48 10:38 10:38 10:48 11:48 13:06 12:48 13:41 13:48   14:21 14:31 14:51 14:48 14:48 14:48     15:18 15:31 15:51 15:59 15:48 16:18 16:28   16:48 16:48   17:21 17:28 17:51 17:48 18:21 18:31 18:52 18:48 19:49 19:48 20:49 20:48 20:48 21:18 21:48 22:12 22:46 22:45 23:42
37,7 38,6 .. .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. | 07:45 | 08:06   | | 09:39   10:05 | 10:39 10:39 | | 13:07 | 13:42 |   14:22 | 14:52 | | |     15:19 | 15:52   | 16:19 |   | |   17:22 | 17:52 | 18:22 | 18:53 | 19:50 | 20:50 | | 21:19 | 22:13 22:47 | 23:43
38,4 39,3 0,0 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 06:40 07:46 07:30 08:07   | | 09:40   10:06 | 10:40 10:40 | | 13:08 | 13:43 |   14:23 14:33 14:53 | | |     15:20 15:33 15:53   | 16:20 16:30   | 16:50   17:23 17:30 17:53 | 18:23 18:33 18:54 | 19:51 | 20:51 | | 21:20 | 22:14 22:48 | 23:44
.. .. 0,9 .. Kiskunlacháza, Ráckevei elág. S S S S   S S S   10:07 S S 10:42 S S S S S S   S S 14:55 S S S     15:21 S S   S 16:21 S   S S   S S 17:55 S S S 18:55 S 19:53 S S S S S S S S S S
39,4 40,3 .. .. Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 06:42 07:48 07:32 08:09   07:52 08:52 09:42     09:52 10:42 o 10:52 11:52 13:10 12:52 13:45 13:52   14:25 14:35 o 14:52 14:52 14:52       15:35 15:55   15:52   16:32   16:52 16:52   17:25 17:32 o 17:52 18:25 18:35   18:52 o 19:52 20:53 20:52 20:52 21:22 21:52 22:16 22:50 22:48 23:46
45,2 46,1 .. .. Apaji ÁG. sertéshízlalda | 07:55 | 08:16   | | 09:49     | 10:49   | | 13:17 | 13:52 |   14:32 |   | | |       | 16:02   |   |   | |   17:32 |   | 18:32 |   |   | 21:00 | | 21:29 | 22:23 22:57 | 23:53
48,0 48,9 .. .. Dömsöd, Kossuth L. u. 9. | 07:58 | 08:19   | | 09:52     | 10:52   | | 13:20 | 13:55 |   14:35 |   | | |       | 16:05   |   |   | |   17:35 |   | 18:35 |   |   | 21:03 | | 21:32 | 22:26 23:00 | 23:56
48,5 49,4 .. .. Dömsöd, vá. elág. 06:53 07:59 07:43 08:20   08:03 09:03 09:53     10:03 10:53   11:03 12:03 13:21 13:03 13:56 14:03   14:36 14:46   15:03 15:03 15:03       15:46 16:06   16:03   16:43   17:03 17:03   17:36 17:43   18:03 18:36 18:46   19:03   20:03 21:04 21:03 21:03 21:33 22:03 22:27 23:01 22:58 23:57
49,1 50,0 .. .. Dömsöd, Pósa L. u. | | | |   | | |     | |   | | | | | |   | |   | | |       | |   |   |   | |   | |   | | |   |   | | | | | | | | | |
49,4 50,3 .. .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 06:55 08:01 07:45 08:22   08:05 09:05 09:55 10:05   10:05 10:55   11:05 12:05 13:23 13:05 13:58 14:05 14:10 14:38 14:48   15:05 15:05 15:05 15:10 15:10   15:48 16:08   16:05   16:45   17:05 17:05 17:10 17:38 17:45   18:05 18:38 18:48   19:05   20:05 21:06 21:05 21:05 21:35 22:05 22:29 23:03 23:00 23:59
52,5 53,4 .. .. Dömsöd, Neptun part   o o o       o 10:10     o       o   o   14:15 o o         15:15 15:15   o o               17:15 o       o o         o     o   o o   o

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján közlekedik
21 a járat XII. 24-én közlekedik
22 XII. 24-én 240 perccel korábban közlekedik
41 IV. 1-től IX. 30-ig a hetek utolsó munkanapján közlekedik
71 XII. 24-én 30 perccel később közlekedik, XII. 26-án csak Kalocsa, aut. áll.-ig közlekedik
82 Nem közlekedik: XII. 26.
94 IV.1-től IX.30-ig szabadnapokon közlekedik
95 IV.1-től IX.30-ig munkaszüneti napokon közlekedik

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
R Regionális járat
O Országos járat