Navigáció átugrása
660

Dömsöd–Szigethalom–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E E E E E E R E E R R E E E E R E E E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 660 2 M     660 102 A     660 4 M     660 6 M     654 310 M     660 10 I     661 2 M     660 16 M     660 12 M     661 14 I     660 18 A     660 14 M     660 22 M     661 4 M     660 20 I     660 26 M     660 24 A     660 8 M     660 28 M     660 330 94     660 30 A     660 32 M     660 34       661 8 M     654 312 14     654 316 M     660 36 M     660 140 95     660 48 A     660 42 I     660 44 41     660 38 94     660 46 M     661 12 M     660 50 M     660 52 E     660 62 95     660 70 M     660 72 E     660 58       660 60 M    
0,0 0,0 .. .. Dömsöd, Neptun part                                       09:20               14:45     15:20 15:20         17:45        
3,1 3,1 .. .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 04:08 04:08 04:28 04:48   05:18         05:48 05:48 06:08     07:05 07:25 07:54 08:28 09:25 09:28   11:28       14:28 14:50 14:54   15:25 15:25 15:28   16:28 16:54 17:50 17:54 17:54 19:28 20:28
3,4 3,4 .. .. Dömsöd, Pósa L. u. | | | |   |         | | |     | | | |   |   |       |   |       |   | |   | | | |
4,0 4,0 .. .. Dömsöd, vá. elág. 04:10 04:10 04:30 04:50   05:20         05:50 05:50 06:10     07:07 07:27 07:57 08:30   09:30   11:30       14:30   14:56       15:30   16:30 16:57   17:56 17:57 19:30 20:30
4,5 4,5 .. .. Dömsöd, Kossuth L. u. 9. 04:11 04:11 04:31 04:51   05:21         05:51 05:51 06:11     07:08 07:28 | 08:31   09:31   11:31       14:31   14:57       15:31   16:31 |   17:57 | 19:31 20:31
7,3 7,3 .. .. Apaji ÁG. sertéshízlalda 04:14 04:14 04:34 04:54   05:24         05:54 05:54 06:14     07:11 07:31 | 08:34   09:34   11:34       14:34   15:00       15:34   16:34 |   18:00 | 19:34 20:34
13,1 13,1 .. .. Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 04:21 04:21 04:41 05:01   05:31   05:51     06:01 06:01 06:21     07:18 07:38 08:07 08:41   09:41 11:07 11:41       14:41   15:07 15:07     15:41   16:41 17:07   18:07 18:07 19:41 20:41
14,1 14,1 .. .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 04:23 04:23 04:43 05:03   05:33 05:48 05:53   06:01 06:03 06:03 06:23 06:33   07:20 07:40 | 08:43   09:43 11:09 11:43 12:38     14:43   15:09 15:09     15:43 16:23 16:43 |   18:09 | 19:43 20:43
14,8 14,8 .. .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 04:24 04:24 04:44 05:04   05:34 05:49 05:54   06:02 06:04 06:04 06:24 06:34   07:21 07:41 | 08:44   09:44 11:10 11:44 12:39     14:44   15:10 15:10     15:44 16:24 16:44 |   18:10 | 19:44 20:44
15,4 15,4 .. .. Kiskunlacháza, vá. elág. 04:25 04:25 04:45 05:05 05:26 05:35 05:50 05:55   06:03 06:05 06:05 06:25 06:35   07:22 07:42 08:11 08:45   09:45 11:11 11:45 12:40 12:51 13:41 14:45   15:11 15:11     15:45 16:25 16:45 17:11   18:11 18:11 19:45 20:45
16,2 16,2 .. .. Kiskunlacháza, Védgát u. 04:26 04:26 04:46 05:06 05:27 05:36 05:51 05:56   06:04 06:06 06:06 06:26 06:36   07:23 07:43 | 08:46   09:46 11:12 11:46 12:41 | 13:42 14:46   15:12 15:12     15:46 16:26 16:46 |   18:12 | 19:46 20:46
16,8 16,8 .. .. Kiskunlacháza, aut. ford. 04:27 04:27 04:47 05:07 05:28 05:37 05:52 05:57   06:05 06:07 06:07 06:27 06:37   07:24 07:44 | 08:47   09:47 11:13 11:47 12:42 | 13:43 14:47   15:13 15:13     15:47 16:27 16:47 |   18:13 | 19:47 20:47
18,3 S .. .. Áporka, bej. út S S S S 05:31 05:39 S 05:59   S S 06:09 S S   S S | S   S 11:15 S S | 13:46 S   S 15:15     S S 16:49 |   18:15 | 19:49 S
S 18,9 .. .. Áporka, aut. ford. 04:31 04:31 04:51 05:11 S S 05:56 S   06:09 06:11 S 06:31 06:41 07:00 07:28 07:48 S 08:51   09:51 S 11:51 12:46 S S 14:51   15:17 S     15:51 16:31 S S   S S S 20:51
S 20,0 .. .. Áporka, Községháza 04:34 04:34 04:54 05:14 S S 05:59 S   06:12 06:14 S 06:34 06:44 07:03 07:31 07:51 S 08:54   09:54 S 11:54 12:49 S S 14:54   15:20 S     15:54 16:34 S S   S S S 20:54
S 20,6 .. .. Áporka, Szikvízüzem 04:35 04:35 04:55 05:15 S S 06:00 S   06:13 06:15 S 06:35 06:45 07:04 07:32 07:52 S 08:55   09:55 S 11:55 12:50 S S 14:55   15:21 S     15:55 16:35 S S   S S S 20:55
20,5 21,2 .. .. Áporkai elág. 04:37 04:37 04:57 05:17 05:33 05:41 06:02 06:01   06:15 06:17 06:11 06:37 06:47 07:06 07:34 07:54 | 08:57   09:57 11:17 11:57 12:52 | 13:48 14:57   15:23 15:17     15:57 16:37 16:51 |   18:17 | 19:51 20:57
23,6 24,3 0,0 .. Majosházai elág. 04:41 04:41 05:01 05:21 05:37 05:45 06:06 06:05   06:19 06:21 06:15 06:41 06:51 07:10 07:38 07:58 | 09:01   10:01 11:21 12:01 12:56 S 13:52 15:01   15:27 15:21     16:01 16:41 16:55 |   18:21 | 19:55 21:01
S S 2,1 .. Majosháza, Temető S S S S S S S S   S S S S S 07:12 S S S S   S S 12:03 12:58 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S 2,4 .. Majosháza, Művelődési ház S S S S S S S S   S S S S S 07:13 S S S S   S S 12:04 12:59 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S 2,8 .. Majosháza, Széchenyi sétány S S S S S S S S   S S S S S 07:14 S S S S   S S 12:05 13:00 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S 3,2 .. Majosháza, Rév-állomás S S S S S S S S   S S S S S 07:15 S S S S   S S 12:06 13:01 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S 3,2 .. Majosháza, Rév-állomás S S S S S S S S 06:07 S S S S S 07:15 S S S S   S S 12:06 13:01 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S 2,8 .. Majosháza, Széchenyi sétány S S S S S S S S 06:08 S S S S S 07:18 S S S S   S S 12:09 13:04 S S S   S S     S S S S   S S S S
23,6 24,3 0,0 .. Majosházai elág. 04:41 04:41 05:01 05:21 05:37 05:45 06:06 06:05 06:12 06:19 06:21 06:15 06:41 06:51 07:22 07:38 07:58 | 09:01   10:01 11:21 12:13 13:08 S 13:52 15:01   15:27 15:21     16:01 16:41 16:55 |   18:21 | 19:55 21:01
24,6 25,3 .. .. 30-as km kő 04:42 04:42 05:02 05:22 | 05:46 06:07 06:06 06:13 06:20 06:22 06:16 06:42 06:52 07:23 07:39 07:59 | 09:02   10:02 11:22 12:14 13:09 S | 15:02   15:28 15:22     16:02 16:42 16:56 |   18:22 | 19:56 21:02
29,1 29,8 0,0 .. Autógyári elág. 04:48 04:48 05:08 05:28 05:45 05:52 06:13 06:12 06:19 06:26 06:28 06:22 06:48 06:58 07:29 07:45 08:05 | 09:08   10:08 11:28 12:20 13:15 S 14:00 15:08   15:34 15:28     16:08 16:48 17:02 |   18:28 | 20:02 21:08
S 30,2 S 0,0 Sporttelep S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S 12:21 13:16 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S S 2,1 Szigethalom, Bucka Gyöngye S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S 12:24 13:19 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S S 3,0 Autógyár, III. sz. kapu S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S 12:25 13:20 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S S 3,0 Autógyár, III. sz. kapu S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S 12:31 13:26 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S S 2,1 Szigethalom, Bucka Gyöngye S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S 12:32 13:27 S S S   S S     S S S S   S S S S
S S S 0,6 Szigethalom, Taksony-híd S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S 12:34 13:29 S S S   S S     S S S S   S S S S
S 30,2 S 0,0 Sporttelep S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S 12:35 13:30 S S S   S S     S S S S   S S S S
32,3 33,2 S .. Taksony, Községháza 04:53 04:53 05:13 05:33 05:49 | 06:18 06:17 06:24 06:31 06:33 | 06:53 07:03 07:34 07:50 08:10 S 09:13   10:13 11:33 12:41 13:36 S 14:04 15:13   15:39 15:33     16:13 16:53 17:07 S   18:33 S 20:07 21:13
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                  
39,4 40,3 S .. Budapest, Orbánhegyi dűlő | | | | | | | | | | | | | | | | | S |   | | | | S | |   | |     | | | S   | S | |
41,0 41,9 S .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 05:05 05:05 05:25 05:45 06:00 06:09 06:31 06:29 06:38 06:45 06:45 06:41 07:08 07:17 07:48 08:04 08:22 S 09:25   10:25 11:45 12:53 13:48 S 14:15 15:25   15:51 15:45     16:25 17:05 17:19 S   18:45 S 20:19 21:25
49,7 50,6 S .. Budapest, Határ út S 05:20 S S S S S S S S 07:00 S S S S S 08:37 S 09:41   10:40 12:01 13:09 S S 14:33 15:41   16:06 16:01     16:41 S 17:35 S   19:00 S 20:34 21:40
S S S 3,5 Budapest, Közvágóhíd 05:21 S 05:41 06:01 06:17 06:25 06:46 06:45 06:55 07:03 S 06:58 07:26 07:35 08:05 08:21 S S S   S S S S S S S   S S     S S S S   S S S S
S S S 5,5 Budapest, Nagyvárad tér 05:26 S 05:46 06:06 06:25 06:33 06:54 06:53 07:03 07:11 S 07:06 07:34 07:43 08:13 08:29 S S S   S S S S S S S   S S     S S S S   S S S S
52,5 53,4 27,9 7,0 Budapest, Népliget aut. pu. 05:31 05:28 05:51 06:11 06:32 06:40 07:01 07:00 07:10 07:18 07:08 07:13 07:41 07:50 08:20 08:36 08:45 08:55 09:51   10:48 12:11 13:19 14:07 13:45 14:40 15:51   16:14 16:11     16:51 17:23 17:45 17:55   19:08 18:55 20:42 21:48

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek