Navigáció átugrása
660

Dömsöd–Szigethalom–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 - 2019.05.10
Besorolás: E E E E E E O E E E E E E E E O E O O E E O O E E O O R E O O E E O E E O E O E R E O E R R E O O E E E O R E E O O E O E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 660 2 M     660 102 A     660 4 M     660 6 M     654 310 M     660 10 I     1110   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 661 2 M     660 16 M     660 12 M     661 14 I     660 18 A     660 14 M     660 22 M     661 4 M     1110   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 660 20 I     1110   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 660 26 M     660 24 A     1110         1110   O   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 660 8 M     660 28 M     1111   N   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1110   V     660 330 94     660 30 A     1113       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1110   N     660 32 M     660 34       1110         661 8 M     654 312 14     1110         654 316 M     1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 660 36 M     660 140 95     660 48 A     1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 660 42 I     660 44 41     660 38 94     660 46 M     1110   P     1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 661 12 M     660 50 M     660 52 E     1110         660 62 95     660 70 M     660 72 E     1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1113       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 660 58       1110       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 660 60 M    
0,0 0,0 .. .. Dömsöd, Neptun part                                                       09:20                         14:45       15:20 15:20               17:45              
3,1 3,1 .. .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 04:08 04:08 04:28 04:48   05:18 05:34         05:48 05:48 06:08   06:24   06:44 06:54 07:05 07:25 07:54 07:54 07:54 08:28 08:54 08:54 09:25 09:28 09:54 10:54   11:28 11:54     12:54   13:54 14:28 14:50 14:54 14:54   15:25 15:25 15:28 15:54 15:54   16:28 16:54 16:54 17:50 17:54 17:54 17:54 18:54 19:28 19:54 20:28
3,4 3,4 .. .. Dömsöd, Pósa L. u. | | | |   | S         | | |   S   S S | | S S | | S S   | S S   | S     S   S |   | S       | S S   | | S   | | S S | S |
4,0 4,0 .. .. Dömsöd, vá. elág. 04:10 04:10 04:30 04:50   05:20 05:37         05:50 05:50 06:10   06:27   06:47 06:57 07:07 07:27 07:57 07:57 07:57 08:30 08:57 08:57   09:30 09:57 10:57   11:30 11:57     12:57   13:57 14:30   14:56 14:57       15:30 15:57 15:57   16:30 16:57 16:57   17:56 17:57 17:57 18:57 19:30 19:57 20:30
4,5 4,5 .. .. Dömsöd, Kossuth L. u. 9. 04:11 04:11 04:31 04:51   05:21 S         05:51 05:51 06:11   S   S S 07:08 07:28 S S | 08:31 S S   09:31 S S   11:31 S     S   S 14:31   14:57 S       15:31 S S   16:31 | S   17:57 | S S 19:31 S 20:31
7,3 7,3 .. .. Apaji ÁG. sertéshízlalda 04:14 04:14 04:34 04:54   05:24 S         05:54 05:54 06:14   S   S S 07:11 07:31 S S | 08:34 S S   09:34 S S   11:34 S     S   S 14:34   15:00 S       15:34 S S   16:34 | S   18:00 | S S 19:34 S 20:34
13,1 13,1 .. .. Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 04:21 04:21 04:41 05:01   05:31 |   05:51     06:01 06:01 06:21   06:37   06:57 07:07 07:18 07:38 08:07 08:07 08:07 08:41 09:07 09:07   09:41 10:07 11:07 11:07 11:41 12:07     13:07   14:07 14:41   15:07 15:07 15:07     15:41 16:07 16:07   16:41 17:07 17:07   18:07 18:07 18:07 19:07 19:41 20:07 20:41
14,1 14,1 .. .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 04:23 04:23 04:43 05:03   05:33 | 05:48 05:53   06:01 06:03 06:03 06:23 06:33 06:39   | 07:09 07:20 07:40 | | | 08:43 | |   09:43 S | 11:09 11:43 | 12:38   |   | 14:43   15:09 | 15:09     15:43 | | 16:23 16:43 | |   18:09 | | S 19:43 | 20:43
14,8 14,8 .. .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 04:24 04:24 04:44 05:04   05:34 S 05:49 05:54   06:02 06:04 06:04 06:24 06:34 S   S S 07:21 07:41 S S | 08:44 S S   09:44 S S 11:10 11:44 S 12:39   S   S 14:44   15:10 S 15:10     15:44 S S 16:24 16:44 | S   18:10 | S S 19:44 S 20:44
15,4 15,4 .. .. Kiskunlacháza, vá. elág. 04:25 04:25 04:45 05:05 05:26 05:35 | 05:50 05:55   06:03 06:05 06:05 06:25 06:35 06:41   07:01 07:11 07:22 07:42 08:11 08:11 08:11 08:45 09:11 09:11   09:45 10:11 11:11 11:11 11:45 12:11 12:40 12:51 13:11 13:41 14:11 14:45   15:11 15:11 15:11     15:45 16:11 16:11 16:25 16:45 17:11 17:11   18:11 18:11 18:11 19:11 19:45 20:11 20:45
16,2 16,2 .. .. Kiskunlacháza, Védgát u. 04:26 04:26 04:46 05:06 05:27 05:36 S 05:51 05:56   06:04 06:06 06:06 06:26 06:36 S   S S 07:23 07:43 S S | 08:46 S S   09:46 S S 11:12 11:46 S 12:41 | S 13:42 S 14:46   15:12 S 15:12     15:46 S S 16:26 16:46 | S   18:12 | S S 19:46 S 20:46
16,8 16,8 .. .. Kiskunlacháza, aut. ford. 04:27 04:27 04:47 05:07 05:28 05:37 | 05:52 05:57   06:05 06:07 06:07 06:27 06:37 06:43   | 07:13 07:24 07:44 | | | 08:47 | |   09:47 S | 11:13 11:47 | 12:42 | | 13:43 | 14:47   15:13 | 15:13     15:47 | | 16:27 16:47 | |   18:13 | | S 19:47 | 20:47
18,3 S .. .. Áporka, bej. út S S S S 05:31 05:39 | S 05:59   S S 06:09 S S 06:45   | 07:15 S S | | | S | |   S S | 11:15 S | S | | 13:46 | S   S | 15:15     S | | S 16:49 | |   18:15 | | S 19:49 | S
S 18,9 .. .. Áporka, aut. ford. 04:31 04:31 04:51 05:11 S S S 05:56 S   06:09 06:11 S 06:31 06:41 S 07:00 S S 07:28 07:48 S S S 08:51 S S   09:51 S S S 11:51 S 12:46 S S S S 14:51   15:17 S S     15:51 S S 16:31 S S S   S S S S S S 20:51
S 19,5 .. .. Áporka, Petőfi S. u. 04:33 04:33 04:53 05:13 S S S 05:58 S   06:11 06:13 S 06:33 06:43 S 07:02 S S 07:30 07:50 S S S 08:53 S S   09:53 S S S 11:53 S 12:48 S S S S 14:53   15:19 S S     15:53 S S 16:33 S S S   S S S S S S 20:53
S 20,0 .. .. Áporka, Községháza 04:34 04:34 04:54 05:14 S S S 05:59 S   06:12 06:14 S 06:34 06:44 S 07:03 S S 07:31 07:51 S S S 08:54 S S   09:54 S S S 11:54 S 12:49 S S S S 14:54   15:20 S S     15:54 S S 16:34 S S S   S S S S S S 20:54
S 20,6 .. .. Áporka, Szikvízüzem 04:35 04:35 04:55 05:15 S S S 06:00 S   06:13 06:15 S 06:35 06:45 S 07:04 S S 07:32 07:52 S S S 08:55 S S   09:55 S S S 11:55 S 12:50 S S S S 14:55   15:21 S S     15:55 S S 16:35 S S S   S S S S S S 20:55
20,5 21,2 .. .. Áporkai elág. 04:37 04:37 04:57 05:17 05:33 05:41 | 06:02 06:01   06:15 06:17 06:11 06:37 06:47 06:47 07:06 | 07:17 07:34 07:54 | | | 08:57 | |   09:57 S | 11:17 11:57 | 12:52 | | 13:48 | 14:57   15:23 | 15:17     15:57 | | 16:37 16:51 | |   18:17 | | S 19:51 | 20:57
23,6 24,3 0,0 .. Majosházai elág. 04:41 04:41 05:01 05:21 05:37 05:45 S 06:06 06:05   06:19 06:21 06:15 06:41 06:51 S 07:10 S S 07:38 07:58 S S | 09:01 S S   10:01 S S 11:21 12:01 S 12:56 S S 13:52 S 15:01   15:27 S 15:21     16:01 S S 16:41 16:55 | S   18:21 | S S 19:55 S 21:01
S S 2,1 .. Majosháza, Temető S S S S S S S S S   S S S S S S 07:12 S S S S S S S S S S   S S S S 12:03 S 12:58 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S 2,4 .. Majosháza, Művelődési ház S S S S S S S S S   S S S S S S 07:13 S S S S S S S S S S   S S S S 12:04 S 12:59 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S 2,8 .. Majosháza, Széchenyi sétány S S S S S S S S S   S S S S S S 07:14 S S S S S S S S S S   S S S S 12:05 S 13:00 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S 3,2 .. Majosháza, Rév-állomás S S S S S S S S S   S S S S S S 07:15 S S S S S S S S S S   S S S S 12:06 S 13:01 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S 3,3 .. Majosháza, aut. ford. S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S 3,2 .. Majosháza, Rév-állomás S S S S S S S S S 06:07 S S S S S S 07:15 S S S S S S S S S S   S S S S 12:06 S 13:01 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S 2,8 .. Majosháza, Széchenyi sétány S S S S S S S S S 06:08 S S S S S S 07:18 S S S S S S S S S S   S S S S 12:09 S 13:04 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S 2,4 .. Majosháza, Művelődési ház S S S S S S S S S 06:09 S S S S S S 07:19 S S S S S S S S S S   S S S S 12:10 S 13:05 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S 2,1 .. Majosháza, Temető S S S S S S S S S 06:10 S S S S S S 07:20 S S S S S S S S S S   S S S S 12:11 S 13:06 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
23,6 24,3 0,0 .. Majosházai elág. 04:41 04:41 05:01 05:21 05:37 05:45 S 06:06 06:05 06:12 06:19 06:21 06:15 06:41 06:51 S 07:22 S S 07:38 07:58 S S | 09:01 S S   10:01 S S 11:21 12:13 S 13:08 S S 13:52 S 15:01   15:27 S 15:21     16:01 S S 16:41 16:55 | S   18:21 | S S 19:55 S 21:01
24,6 25,3 .. .. 30-as km kő 04:42 04:42 05:02 05:22 | 05:46 S 06:07 06:06 06:13 06:20 06:22 06:16 06:42 06:52 S 07:23 S S 07:39 07:59 S S | 09:02 S S   10:02 S S 11:22 12:14 S 13:09 S S | S 15:02   15:28 S 15:22     16:02 S S 16:42 16:56 | S   18:22 | S S 19:56 S 21:02
27,2 27,9 .. .. Dunavarsány, bej. út 04:45 04:45 05:05 05:25 05:42 05:49 S 06:10 06:09 06:16 06:23 06:25 06:19 06:45 06:55 S 07:26 S S 07:42 08:02 S S | 09:05 S S   10:05 S S 11:25 12:17 S 13:12 S S 13:57 S 15:05   15:31 S 15:25     16:05 S S 16:45 16:59 | S   18:25 | S S 19:59 S 21:05
28,3 29,0 .. .. Naprózsa lakópark 04:47 04:47 05:07 05:27 | 05:51 S 06:12 06:11 06:18 06:25 06:27 06:21 06:47 06:57 S 07:28 S S 07:44 08:04 S S | 09:07 S S   10:07 S S 11:27 12:19 S 13:14 S S | S 15:07   15:33 S 15:27     16:07 S S 16:47 17:01 | S   18:27 | S S 20:01 S 21:07
29,1 29,8 0,0 .. Autógyári elág. 04:48 04:48 05:08 05:28 05:45 05:52 S 06:13 06:12 06:19 06:26 06:28 06:22 06:48 06:58 S 07:29 S S 07:45 08:05 S S | 09:08 S S   10:08 S S 11:28 12:20 S 13:15 S S 14:00 S 15:08   15:34 S 15:28     16:08 S S 16:48 17:02 | S   18:28 | S S 20:02 S 21:08
S 30,2 S 0,0 Sporttelep S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:21 S 13:16 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 0,6 Szigethalom, Taksony-híd S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:22 S 13:17 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 1,3 Szigethalom, Újtelep S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:23 S 13:18 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 2,1 Szigethalom, Bucka Gyöngye S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:24 S 13:19 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 3,0 Autógyár, III. sz. kapu S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:25 S 13:20 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 3,6 Szigethalom, aut. áll. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:27 S 13:22 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 3,6 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:29 S 13:24 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 3,0 Autógyár, III. sz. kapu S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:31 S 13:26 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 2,1 Szigethalom, Bucka Gyöngye S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:32 S 13:27 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 1,3 Szigethalom, Újtelep S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:33 S 13:28 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 0,6 Szigethalom, Taksony-híd S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:34 S 13:29 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S 30,2 S 0,0 Sporttelep S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S S 12:35 S 13:30 S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
30,5 31,4 S .. Taksony, Forrás üdülő 04:50 04:50 05:10 05:30 | | S 06:15 06:14 06:21 06:28 06:30 | 06:50 07:00 S 07:31 S S 07:47 08:07 S S S 09:10 S S   10:10 S S 11:30 12:38 S 13:33 S S | S 15:10   15:36 S 15:30     16:10 S S 16:50 17:04 S S   18:30 S S S 20:04 S 21:10
32,3 33,2 S .. Taksony, Községháza 04:53 04:53 05:13 05:33 05:49 | S 06:18 06:17 06:24 06:31 06:33 | 06:53 07:03 S 07:34 S S 07:50 08:10 S S S 09:13 S S   10:13 S S 11:33 12:41 S 13:36 S S 14:04 S 15:13   15:39 S 15:33     16:13 S S 16:53 17:07 S S   18:33 S S S 20:07 S 21:13
35,9 36,8 S .. Dunaharaszti, vá. (HÉV-áll.) 04:58 04:58 05:18 05:38 05:53 06:02 S 06:24 06:22 06:29 06:37 06:38 06:32 06:58 07:09 07:04 07:39 S 07:34 07:55 08:15 S S S 09:18 S S   10:18 S S 11:38 12:46 S 13:41 S S 14:08 S 15:18   15:44 S 15:38     16:18 S S 16:58 17:12 S S   18:38 S S S 20:12 S 21:18
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                          
39,4 40,3 S .. Budapest, Orbánhegyi dűlő | | | | | | S | | | | | | | | S | S S | | S S S | S S   | S S | | S | S S | S |   | S |     | S S | | S S   | S S S | S |
41,0 41,9 S .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 05:05 05:05 05:25 05:45 06:00 06:09 S 06:31 06:29 06:38 06:45 06:45 06:41 07:08 07:17 07:14 07:48 S 07:44 08:04 08:22 S S S 09:25 S S   10:25 S S 11:45 12:53 S 13:48 S S 14:15 S 15:25   15:51 S 15:45     16:25 S S 17:05 17:19 S S   18:45 S S S 20:19 S 21:25
45,7 46,6 S 0,0 Budapest, Pesterzsébet felső 05:13 05:13 05:33 05:53 06:09 06:17 S 06:38 06:37 06:47 06:55 06:53 06:50 07:18 07:27 07:24 07:57 S 07:54 08:13 08:30 S S S 09:33 S S   10:33 S S 11:53 13:01 S 13:55 S S 14:24 S 15:33   15:59 S 15:53     16:33 S S 17:12 17:27 S S   18:53 S S S 20:27 S 21:33
49,7 50,6 S .. Budapest, Határ út S 05:20 S S S S S S S S S 07:00 S S S S S S 08:04 S 08:37 S S S 09:41 S S   10:40 S S 12:01 13:09 S S S S 14:33 S 15:41   16:06 S 16:01     16:41 S S S 17:35 S S   19:00 S S S 20:34 S 21:40
S S S 3,5 Budapest, Közvágóhíd 05:21 S 05:41 06:01 06:17 06:25 S 06:46 06:45 06:55 07:03 S 06:58 07:26 07:35 07:32 08:05 S S 08:21 S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
S S S 5,5 Budapest, Nagyvárad tér 05:26 S 05:46 06:06 06:25 06:33 S 06:54 06:53 07:03 07:11 S 07:06 07:34 07:43 07:40 08:13 S S 08:29 S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S   S S S     S S S S S S S   S S S S S S S
52,5 53,4 27,9 7,0 Budapest, Népliget aut. pu. 05:31 05:28 05:51 06:11 06:32 06:40 06:35 07:01 07:00 07:10 07:18 07:08 07:13 07:41 07:50 07:47 08:20 07:50 08:15 08:36 08:45 08:55 08:55 08:55 09:51 09:55 09:55   10:48 10:55 11:55 12:11 13:19 12:55 14:07 13:45 13:55 14:40 14:55 15:51   16:14 15:55 16:11     16:51 16:55 16:55 17:23 17:45 17:55 17:55   19:08 18:55 18:55 19:55 20:42 20:55 21:48

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
R Regionális járat
O Országos járat

Hírek

Hírek