Navigáció átugrása
689, 691

Szigethalom–Szigetszentmiklós–Budapest, Kelenföld

Menetrend érvényessége: 2019.06.15 - 2019.08.31
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 689 2 M     691 4 M     689 10 M     689 108 T     689 8 I     689 112 T     689 12 I     689 38 I     689 14 M     689 16 M     689 40 I     691 18 M     689 22 M     689 24 I     689 26 M     691 30 I     691 130 T     689 32 M     691 34 M     689 36 M     691 44 M    
Tököl, Alkotmány tér 03:55 04:55 05:25 05:55 05:55 06:55 06:55 07:55 08:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:25 14:55 15:55 15:55 16:55 17:55    
Szigethalom, aut. áll. 04:15 05:17 05:47 06:17 06:17 07:17 07:17 08:17 09:17 11:17 12:17 13:17 14:17 14:47 15:17 16:17 16:17 17:17 18:17    
Szigethalom, aut. ford. 03:53 04:55 05:05 05:55 05:55 06:55 06:55 07:55 08:55 11:05 12:05 12:30 14:00 14:30 15:00 16:00 16:00 17:00 18:00    
Szigethalom, aut. áll. 04:05 05:10 05:40 06:10 06:10 07:10 07:10 08:10 09:10 11:20 12:20 13:05 14:15 14:45 15:15 16:15 16:15 17:15 18:15    
0,0 0,0 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:20 05:20 05:50 06:20 06:20 07:20 07:20 08:20 09:20 11:20 12:20 13:20 14:20 14:50 15:20 16:20 16:20 17:20 18:20 20:10 21:45
3,2 3,2 Szigetszentmiklós, József A. utca 04:25 05:25 05:55 06:25 06:26 07:25 07:26 08:25 09:25 11:25 12:25 13:25 14:25 14:55 15:25 16:25 16:25 17:25 18:25 20:15 21:50
4,6 4,6 Szigetszentmiklós, Városháza 04:28 05:28 05:58 06:28 06:29 07:28 07:29 08:28 09:28 11:28 12:28 13:28 14:28 14:58 15:28 16:28 16:28 17:28 18:28 20:18 21:53
6,1 6,1 Szigetszentmiklós, Szabadság u. 04:32 05:32 06:02 06:32 06:33 07:32 07:33 08:32 09:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:02 15:32 16:32 16:32 17:32 18:32 20:22 21:57
S 9,1 Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park S 05:38 S S S S S S S S S 13:38 S S S 16:38 16:38 S 18:38 S 22:03
S 9,9 Szigetszentmiklós, Leshegy u. S 05:40 S S S S S S S S S 13:40 S S S 16:40 16:40 S 18:40 S 22:05
S 11,7 Szigetszentmiklós, Áruházi bekötőút S 05:43 S S S S S S S S S 13:43 S S S 16:43 16:43 S 18:43 S 22:08
9,2 S Szigetszentmiklós, Cseresznyés u. 04:38 S 06:12 06:38 06:47 07:38 07:47 08:42 09:38 11:38 12:38 S 14:38 15:08 15:38 S S 17:38 S 20:28 S
10,0 S Szigetszentmiklós, Gát u. 04:40 S 06:15 06:40 06:50 07:40 07:50 08:45 09:40 11:40 12:40 S 14:40 15:10 15:40 S S 17:40 S 20:30 S
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                          
13,0 15,2 Budapest, Növény u. 04:55 05:58 06:31 06:56 07:07 07:56 08:07 09:01 09:56 11:56 12:55 13:58 14:55 15:25 15:56 16:58 16:58 17:55 19:00 20:45 22:23
21,7 23,9 Budapest, Etele út / Fehérvári út 05:06 06:09 06:47 06:09 07:23 08:09 08:23 09:17 09:09 11:09 13:06 14:09 15:06 15:36 16:09 17:09 17:09 18:06 19:14 20:56 22:34
22,3 24,5 Budapest, Bikás park 05:08 06:11 06:49 07:11 07:26 08:11 08:26 09:19 10:11 12:11 13:08 14:11 15:08 15:38 16:11 17:11 17:01 18:08 19:16 20:58 22:36
23,1 25,3 Budapest, Kelenföld vasútállomás 05:11 06:14 06:52 07:14 07:29 08:14 08:29 09:22 10:14 12:14 13:11 14:14 15:11 15:41 16:14 17:14 17:14 18:11 19:19 21:01 22:39

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek