Navigáció átugrása
684

Szigethalom–Szigetszentmiklós, Csépi út–Városháza

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 684 2 M     684 4 M     684 100 I     684 306 T     684 6 I     684 8 M     684 10 M     684 12 M     684 14 M     684 16 M     684 18 M     684 20 M     684 22 M     684 24 M    
0,0 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:40 06:40   07:40 07:40 09:40 11:45 12:45 13:45 14:45 15:40 16:40 17:40 18:40
0,6 Autógyár, III. sz. kapu 05:42 06:42   07:42 07:42 09:42 11:47 12:47 13:47 14:47 15:42 16:42 17:42 18:42
1,5 Szigethalom, Bucka Gyöngye 05:43 06:43   07:43 07:43 09:43 11:48 12:48 13:48 14:48 15:43 16:43 17:43 18:43
2,3 Szigethalom, Újtelep 05:44 06:44   07:44 07:44 09:44 11:49 12:49 13:49 14:49 15:44 16:44 17:44 18:44
3,3 Szigetszentmiklós, Csépi út 05:47 06:47 07:15 07:47 07:47 09:47 11:52 12:52 13:52 14:52 15:47 16:47 17:47 18:47
3,8 Szigetszentmiklós, Bucka-tó 05:49 06:49 07:18 07:49 07:49 09:49 11:54 12:54 13:54 14:54 15:49 16:49 17:49 18:49
4,3 Szigetszentmiklós, Bucka ABC 05:51 06:51 07:20 07:51 07:51 09:51 11:56 12:56 13:56 14:56 15:51 16:51 17:51 18:51
4,8 Szigetszentmiklós, Vénusz u. 05:52 06:52 07:22 07:52 07:53 09:52 11:57 12:57 13:57 14:57 15:52 16:52 17:52 18:52
5,1 Szigetszentmiklós, Tebe sor 05:53 06:53 07:23 07:53 07:54 09:53 11:58 12:58 13:58 14:58 15:53 16:53 17:53 18:53
5,6 Szigetszentmiklós, Őz utca (HÉV-áll.) 05:54 06:54 07:25 07:54 07:56 09:54 11:59 12:59 13:59 14:59 15:54 16:54 17:54 18:54
József Attila-telep 06:00 07:00 07:36 08:08 08:09 10:08 12:08 13:03   15:03        
Budapest, Közvágóhíd 06:38 07:38 08:14 08:46 08:46 10:45 12:45 13:40   15:41        
6,1 Szigetszentmiklós, Váci Mihály utca 05:55 06:55 07:27 07:55 07:58 09:55 12:00 13:00 14:00 15:00 15:55 16:55 17:55 18:55
6,4 Szigetszentmiklós, Jókai u. 05:56 06:56 07:29 07:56 08:00 09:56 12:01 13:01 14:01 15:01 15:56 16:56 17:56 18:56
7,0 Szigetszentmiklós, Szent Erzsébet tér 05:57 06:57 07:31 07:57 08:02 09:57 12:02 13:02 14:02 15:02 15:57 16:57 17:57 o
7,7 Szigetszentmiklós, Városháza 05:59 06:59 07:33 07:59 08:04 09:59 12:04 13:04 14:04 15:04 15:59 16:59 17:59  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek