Navigáció átugrása
677

Szigetszentmiklós, vh. (iskola)–Teleki utca–Szigetszentmiklós, vh.

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 677 2 M     677 4 I     677 6 I     677 8 M     677 10 M    
Budapest, Vermes Miklós u. 04:52 06:22 06:52 13:22 14:22
Szigetszentmiklós, Városháza 05:16 06:41 07:16 13:46 14:48
0,0 Szigetszentmiklós, Városháza (Iskola) 05:20 06:45 07:30 14:00 15:00
0,5 Szigetszentmiklós, Rákóczi u. 05:21 06:46 07:31 14:01 15:01
1,1 Szigetszentmiklós, Föveny u. 05:22 06:47 07:32 14:02 15:02
1,5 Szigetszentmiklós, Béke u. 05:23 06:48 07:33 14:03 15:03
1,9 Szigetszentmiklós, Teleki u. 05:24 06:49 07:34 14:04 15:04
2,2 Szigetszentmiklós, Sport u. 05:25 06:50 07:35 14:05 15:05
2,5 Szigetszentmiklós, Dunaharaszti u. 05:26 06:51 07:36 14:06 15:06
2,8 Szigetszentmiklós, Sport Vendéglő 05:27 06:52 07:37 14:07 15:07
3,3 Szigetszentmiklós, Városháza 05:29 06:54 07:39 14:09 15:09
Szigetszentmiklós, Városháza 05:30 07:00   14:15 15:15
Budapest, Vermes Miklós u. 06:01 07:46   14:45 15:45

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat

Hírek