692-696, 695

Szigethalom, aut. áll.–Csillag u.–Nyár u.–Tököli Parkerdő–Szigethalom, aut. áll.

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 694 1 M     692 3 M     696 11 A     694 5 M     692 7 M     694 13 T     696 15       695 17 M     695 19 I     692 61 M     696 21 A     695 23 I     692 25 M     695 27 M     695 29 M     696 33 A     695 31 M     692 35 M     694 37 M     692 39 M     696 43 A 2   694 41 M     694 45 M     694 47 M    
0,0 0,0 0,0 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:20 05:30 05:45 06:20 06:30 07:10 09:15 10:45 11:45 12:20 12:20 12:50 13:30 13:50 14:50 15:20 15:50 16:30 16:50 18:00 18:20 18:20 20:05 22:05
0,8 0,8 0,8 Szigethalom, TÜZÉP telep 05:22 05:32 05:47 06:22 06:32 07:12 09:17 10:47 11:47 12:22 12:22 12:52 13:32 13:52 14:52 15:22 15:52 16:32 16:52 18:02 18:22 18:22 20:07 22:07
1,4 1,4 1,4 Szigethalom, Városháza 05:24 05:34 05:49 06:24 06:34 07:14 09:19 10:49 11:49 12:24 12:24 12:54 13:34 13:54 14:54 15:24 15:54 16:34 16:54 18:04 18:24 18:24 20:09 22:09
1,8 1,8 S Szigethalom, Szabadkai út 05:26 S 05:51 06:26 S 07:16 09:21 10:51 11:51 S 12:26 12:56 S 13:56 14:56 15:26 15:56 S 16:56 S 18:26 18:26 20:11 22:11
2,4 2,4 S Szigethalom, Piac tér 05:28 S 05:53 06:28 S 07:18 09:23 10:53 11:53 S 12:28 12:58 S 13:58 14:58 15:28 15:58 S 16:58 S 18:28 18:28 20:13 22:13
2,8 2,8 S Szigethalom, Marlyn telepi iskola 05:29 S 05:54 06:29 S 07:19 09:24 10:54 11:54 S 12:29 12:59 S 13:59 14:59 15:29 15:59 S 16:59 S 18:29 18:29 20:14 22:14
3,4 3,4 S Szigethalom, Csillag u. 05:31 S 05:55 06:31 S 07:21 09:25 10:55 11:55 S 12:30 13:00 S 14:00 15:00 15:30 16:00 S 17:01 S 18:30 18:31 20:16 22:16
3,4 3,4 S Szigethalom, Csillag u. 05:36 S 05:55 06:36 S 07:26 09:25 10:55 11:55 S 12:30 13:00 S 14:05 15:05 15:30 16:10 S 17:06 S 18:30 18:36 20:21 22:21
4,0 4,0 S Szigethalom, Marlyn telepi iskola 05:37 S 05:57 06:37 S 07:27 09:27 10:57 11:57 S 12:32 13:02 S 14:07 15:07 15:32 16:12 S 17:07 S 18:32 18:37 20:22 22:22
4,4 4,4 S Szigethalom, Piac tér 05:38 S 05:58 06:38 S 07:28 09:28 10:58 11:58 S 12:33 13:03 S 14:08 15:08 15:33 16:13 S 17:08 S 18:33 18:38 20:23 22:23
5,0 5,0 S Szigethalom, Szabadkai út 05:40 S 06:00 06:40 S 07:30 09:30 11:00 12:00 S 12:35 13:05 S 14:10 15:10 15:35 16:15 S 17:10 S 18:35 18:40 20:25 22:25
5,2 S 1,0 Szigethalom, Szabadkai úti iskola S 05:35 06:01 S 06:35 S 09:31 11:01 12:01 12:25 12:36 13:06 13:35 14:11 15:11 15:36 16:16 16:35 S 18:05 18:36 S S S
5,9 S .. Szigethalom, Széchenyi út S 05:37 06:02 S 06:37 S 09:32 11:02 12:02 12:27 12:37 13:07 13:37 14:12 15:12 15:37 16:17 16:37 S 18:07 18:37 S S S
6,2 S .. Szigethalom, Gyöngyösi u. S 05:38 06:03 S 06:38 S 09:33 11:03 12:03 12:28 12:38 13:08 13:38 14:13 15:13 15:38 16:18 16:38 S 18:08 18:38 S S S
6,6 S .. Szigethalom, Nefelejcs u. S 05:39 06:04 S 06:39 S 09:34 11:04 12:04 12:29 12:39 13:09 13:39 14:14 15:14 15:39 16:19 16:39 S 18:09 18:39 S S S
7,0 S .. Szigethalom, aut. ford. S 05:40 06:05 S 06:40 S 09:35 11:05 12:05 12:30 12:40 13:10 13:40 14:15 15:15 15:40 16:20 16:40 S 18:10 18:40 S S S
7,4 S .. Szigethalom, Nyár u. 116. S 05:42 06:07 S 06:42 S 09:37 11:07 12:07 12:32 12:42 13:12 13:42 14:17 15:17 15:42 16:22 16:42 S 18:12 18:42 S S S
7,8 S .. Szigethalom, Nyár u. 156. S 05:43 06:08 S 06:43 S 09:38 11:08 12:08 12:33 12:43 13:13 13:43 14:18 15:18 15:43 16:23 16:43 S 18:13 18:43 S S S
8,2 S 0,0 Szigethalom, Szabadkai út 270. S 05:45 06:10 S 06:45 S 09:40 11:10 12:10 12:35 12:45 13:15 13:45 14:20 15:20 15:45 16:25 16:45 S 18:15 18:45 S S S
S S 0,8 Szigethalom, Dunasor u. (játszótér) S 05:47 06:12 S 06:47 S 09:42 S S 12:37 12:47 S 13:47 S S 15:47 S 16:47 S 18:17 18:47 S S S
S S 1,4 Szigethalom, Dunasor u. 128. S 05:49 06:14 S 06:49 S 09:44 S S 12:39 12:49 S 13:49 S S 15:49 S 16:49 S 18:19 18:49 S S S
S S 1,9 Szigethalom, Dunasor u. 170. S 05:50 06:15 S 06:50 S 09:45 S S 12:40 12:50 S 13:50 S S 15:50 S 16:50 S 18:20 18:50 S S S
S S 2,2 Szigethalom, Rubikon u. S 05:51 06:16 S 06:51 S 09:46 S S 12:41 12:51 S 13:51 S S 15:51 S 16:51 S 18:21 18:51 S S S
S S 2,8 Tököl, Réce u. S 05:52 06:17 S 06:52 S 09:47 S S 12:42 12:52 S 13:52 S S 15:52 S 16:52 S 18:22 18:52 S S S
S S 3,4 Tököl, Ponty u. S 05:53 06:18 S 06:53 S 09:48 S S 12:43 12:53 S 13:53 S S 15:53 S 16:53 S 18:23 18:53 S S S
S S 3,9 Tököl, Tököli parkerdő S 05:54 06:19 S 06:54 S 09:49 S S 12:44 12:54 S 13:54 S S 15:54 S 16:54 S 18:24 18:54 S S S
S S 3,9 Tököl, Tököli parkerdő S 05:55 06:20 S 06:55 S 09:50 S S 12:45 12:55 S 13:55 S S 15:55 S 16:55 S 18:25 18:55 S S S
S S 4,4 Tököl, Ponty u. S 05:56 06:21 S 06:56 S 09:51 S S 12:46 12:56 S 13:56 S S 15:56 S 16:56 S 18:26 18:56 S S S
S S 5,0 Tököl, Réce u. S 05:57 06:22 S 06:57 S 09:52 S S 12:47 12:57 S 13:57 S S 15:57 S 16:57 S 18:27 18:57 S S S
S S 5,6 Szigethalom, Rubikon u. S 05:58 06:23 S 06:58 S 09:53 S S 12:48 12:58 S 13:58 S S 15:58 S 16:58 S 18:28 18:58 S S S
S S 5,9 Szigethalom, Dunasor u. 170. S 05:59 06:24 S 06:59 S 09:54 S S 12:49 12:59 S 13:59 S S 15:59 S 16:59 S 18:29 18:59 S S S
S S 6,4 Szigethalom, Dunasor u. 128. S 06:00 06:25 S 07:00 S 09:55 S S 12:50 13:00 S 14:00 S S 16:00 S 17:00 S 18:30 19:00 S S S
S S 7,0 Szigethalom, Dunasor u. (játszótér) S 06:02 06:27 S 07:02 S 09:57 S S 12:52 13:02 S 14:02 S S 16:02 S 17:02 S 18:32 19:02 S S S
8,2 S 7,8 Szigethalom, Szabadkai út 270. S 06:04 06:29 S 07:04 S 09:59 11:10 12:10 12:54 13:04 13:15 14:04 14:20 15:20 16:04 16:25 17:04 S 18:34 19:04 S S S
8,7 S .. Szigethalom, Viola u. S 06:06 06:31 S 07:06 S 10:01 11:11 12:11 12:56 13:06 13:16 14:06 14:21 15:21 16:06 16:26 17:06 S 18:36 19:06 S S S
9,2 S .. Szigethalom, Gyöngyösi u. S 06:07 06:32 S 07:07 S 10:02 11:12 12:12 12:57 13:07 13:17 14:07 14:22 15:22 16:07 16:27 17:07 S 18:37 19:07 S S S
9,5 S .. Szigethalom, Széchenyi út S 06:08 06:33 S 07:08 S 10:03 11:13 12:13 12:58 13:08 13:18 14:08 14:23 15:23 16:08 16:28 17:08 S 18:38 19:08 S S S
10,2 S .. Szigethalom, Szabadkai úti iskola S 06:10 06:35 S 07:10 S 10:05 11:15 12:15 13:00 13:10 13:20 14:10 14:25 15:25 16:10 16:30 17:10 S 18:40 19:10 S S S
10,6 5,4 .. Szigethalom, Városháza 05:42 06:12 06:37 06:42 07:12 07:32 10:07 11:17 12:17 13:02 13:12 13:22 14:12 14:27 15:27 16:12 16:32 17:12 17:12 18:42 19:12 18:42 20:27 22:27
11,2 6,0 .. Szigethalom, TÜZÉP telep 05:43 06:13 06:38 06:43 07:13 07:33 10:08 11:18 12:18 13:03 13:13 13:23 14:13 14:28 15:28 16:13 16:33 17:13 17:13 18:43 19:13 18:43 20:28 22:28
12,0 6,8 .. Szigethalom, aut. áll. 05:45 06:15 06:40 06:45 07:15 07:35 10:10 11:20 12:20 13:05 13:15 13:25 14:15 14:30 15:30 16:15 16:35 17:15 17:15 18:45 19:15 18:45 20:30 22:30

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat