Navigáció átugrása
646

(5384) Kunszentmiklós–Tass–Dömsöd

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Megállók (DAKK Zrt.) 646 251 M     646 241 I     646 253 I     646 255 M    
0,0 0,0 Kunszentmiklós, Petőfi lakótelep 05:15   13:30 15:30
0,3 0,3 Kunszentmiklós, Vásártér u. 05:16   13:31 15:31
1,4 1,4 Kunszentmiklós, Kálvin tér 05:18   13:35 15:33
1,4 1,4 Kunszentmiklós, Kálvin tér 05:20 05:30 13:35 15:35
2,2 2,2 Kunszentmiklós, Malom 05:21 05:32 13:37 15:36
2,5 2,5 Kunszentmiklós, Hold u. 05:22 05:33 13:39 15:37
3,2 3,2 Kunszentmiklós, Újtelep 05:24 05:34 13:41 15:39
3,8 3,8 Kunszentmiklós, Vasútállomás 05:25 05:35 13:43 15:40
Budapest, Kőbánya-Kispest        
Kunszentmiklós        
Kunszentmiklós        
Kiskunhalas        
Kiskunhalas        
Kunszentmiklós        
Kunszentmiklós 05:33      
Budapest, Kőbánya-Kispest 06:51      
3,8 3,8 Kunszentmiklós, Vasútállomás 05:25 05:36 13:43 15:40
4,4 4,4 Kunszentmiklós, v.átjáró 05:26 05:37 13:44 15:41
4,7 4,7 Kunszentmiklós, TEMAFORG 05:27 05:38 13:45 15:42
5,5 5,5 Növényvédő állomás 05:28 05:39 13:46 15:43
8,2 8,2 Ötház 05:32 05:43 13:51 15:47
9,0 9,0 Gubacsi ház 05:33 05:44 13:52 15:48
  9,9 Tass, Március 15. u. S S S S
10,9 10,9 Tass, aut. vt. 05:35 05:46 13:55 15:50
10,9 10,9 Tass, aut. vt. 05:36 05:47 13:56 15:51
18,4 18,4 Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 05:46 05:56 14:06 16:01
18,7 18,7 Dömsöd, Pósa L. u. 05:47 05:57 14:07 16:02
19,3 19,3 Dömsöd, vá. elág. 05:48 05:58 14:08 16:03
20,0 20,0 Dömsöd, Vasút u. 05:50 06:00 14:10 16:05

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek

Hírek