Navigáció átugrása
669

Ráckeve–Kiskunlacháza–Apaj–Dömsöd

Menetrend érvényessége: 2019.09.01 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 669 9 M     669 23 M     669 35 M     669 39 O 2  
Budapest, Közvágóhíd 05:35 11:35 15:35  
Ráckeve 06:49 12:49 16:48  
0,0 .. Ráckeve, HÉV-állomás 06:55 12:55 16:55  
1,0 .. Ráckeve, Gimnázium 06:56 12:56 16:56  
1,4 .. Ráckeve, Sas köz 06:57 12:57 16:57  
1,6 .. Ráckeve, Hídfő 06:58 12:58 16:58  
2,1 .. Peregi hídfő 06:59 12:59 16:59  
4,4 .. Kiskunlacháza, Szociális otthon 07:03 13:03 17:03  
6,1 .. Kiskunlacháza, Ráckevei elág. 07:06 13:06 17:06 17:06
7,0 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 07:07 13:07 17:07 17:07
7,7 .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 07:08 13:08 17:08 17:08
8,3 .. Kiskunlacháza, vá. elág. 07:09 13:09 17:09 17:09
9,1 .. Kiskunlacháza, Malom 07:10 13:10 17:10 17:10
9,7 .. Kiskunlacháza, Katona J. u. 07:11 13:11 17:11 17:11
10,6 .. Kiskunlacháza, Gépállomás 07:13 13:13 17:13 17:13
11,2 0,0 Kiskunlacháza, vá. bej. út 07:14 13:14 17:14 17:14
S 0,3 Kiskunlacháza, Vasútállomás 07:15 13:15 17:15 17:15
Kiskunlacháza 07:41 13:41 17:41 17:41
Budapest-Keleti 08:38 14:38 18:38 18:38
S 0,3 Kiskunlacháza, Vasútállomás 07:15 13:15 17:15 17:15
11,2 0,0 Kiskunlacháza, vá. bej. út | | | |
12,7 .. Repülőtéri lakóházak 07:18 13:18 17:18 17:18
13,3 .. Bankháza, Iskola 07:19 13:19 17:19 17:19
14,1 .. Kiskunlacháza, Faragó tanya 07:21 13:21 17:21 17:21
18,0 .. Apaji útőrház 07:27 o 17:27 o
19,9 .. Apaj, Kunszentmiklósi útelág. |   |  
20,5 .. Apaj, ÁG. központ 07:30   17:30  
21,1 .. Apaj, Kunszentmiklósi útelág. 07:31   17:31  
21,9 0,0 Dömsöd, vá. bej. út |   |  
S 0,2 Dömsöd, Vasútállomás 07:33   17:33  
Budapest-Keleti 06:22   16:20  
Dömsöd 07:31   17:31  
S 0,2 Dömsöd, Vasútállomás 07:33   17:33  
21,9 0,0 Dömsöd, vá. bej. út 07:34   17:34  
22,9 .. Dömsöd, Balogh tanya 07:36   17:36  
26,7 .. Dömsöd, TÜZÉP telep 07:43   17:43  
27,5 .. Dömsöd, Nyár u. 07:45   17:45  
28,2 .. Dömsöd, Vasút u. 07:46   17:46  
28,9 .. Dömsöd, vá. elág. 07:47   17:47  
29,5 .. Dömsöd, Pósa L. u. 07:48   17:48  
29,8 .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 07:49   17:49  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek