Navigáció átugrása
670

Ráckeve–Kiskunlacháza

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 670 1 N     670 3 M     669 5 N     671 15 M     671 1 A     670 7 A     669 9 M     670 9 I     670 11 I     670 311 T     670 211 A     670 13 O     665 2       671 3 M     671 5 O     670 15 M     671 13 M     670 17       669 23 M     670 19 A     670 23 A     670 21 I     670 321 T     665 8       671 7 M     670 25 I     670 325 T     670 27 A     669 39 O 2   670 29 V     669 35 M     671 9 A 2   671 11 M     670 31   2  
Budapest, Közvágóhíd     04:35 04:35   05:35 05:35   06:35 06:35 06:35 07:35       09:35     11:35 11:35   12:35 12:35   13:35 13:35 13:35       15:35 15:35 16:35 17:35
Ráckeve     05:48 05:48   06:48 06:48   07:48 07:48 07:48 08:48       10:48     12:48 12:48   13:47 13:47   14:48 14:48 14:48       16:47 16:48 17:47 18:48
0,0 Ráckeve, HÉV-állomás   04:55 05:55 06:05 06:20 06:55 06:55 07:35 07:55 07:55 07:55 08:55 09:30 10:35 10:35 10:55 11:35   12:55 12:55   13:55 13:55 14:15 14:55 14:55 14:55       16:55 16:55 17:55 18:55
1,0 Ráckeve, Gimnázium   04:56 05:56 06:06 06:21 06:56 06:56 07:37 07:57 07:56 07:56 08:56 09:31 10:36 10:36 10:56 11:36   12:56 12:56   13:57 13:56 14:16 14:56 14:57 14:56       16:56 16:56 17:56 18:56
1,4 Ráckeve, Sas köz   04:57 05:57 06:07 06:22 06:57 06:57 07:39 07:59 07:57 07:57 08:57 09:32 10:37 10:37 10:57 11:37   12:57 12:57   13:59 13:57 14:17 14:57 14:59 14:57       16:57 16:57 17:57 18:57
1,6 Ráckeve, Hídfő   04:58 05:58 06:08 06:23 06:58 06:58 07:41 08:01 07:58 07:58 08:58 09:33 10:38 10:38 10:58 11:38   12:58 12:58   14:01 13:58 14:18 14:58 15:01 14:58       16:58 16:58 17:58 18:58
2,1 Peregi hídfő   04:59 05:59 06:09 06:31 06:59 06:59 07:43 08:03 07:59 07:59 08:59 09:34 10:39 10:43 10:59 11:39   12:59 12:59   14:03 13:59 14:19 15:06 15:03 14:59       16:59 17:06 18:06 18:59
4,4 Kiskunlacháza, Szociális otthon   05:03 06:03 06:13 06:35 07:03 07:03 07:47 08:07 08:03 08:03 09:03 09:38 10:43 10:47 11:03 11:43   13:03 13:03   14:07 14:03 14:23 15:10 15:07 15:03       17:03 17:10 18:10 19:03
6,1 Kiskunlacháza, Ráckevei elág. 04:20 05:06 06:06 06:16 06:38 07:06 07:06 07:50 08:10 08:06 08:06 09:06 09:41 10:46 10:50 11:06 11:46 12:06 13:06 13:06 14:06 14:10 14:06 14:26 15:13 15:10 15:06 16:06 17:06 17:06 17:06 17:13 18:13 19:06
7,0 Kiskunlacháza, Miska Csárda 04:21 05:07 06:07     07:07 07:07 07:51 08:11 08:07 08:07 09:07 09:43     11:07   12:07 13:07 13:07 14:07 14:11 14:07 14:28   15:11 15:07 16:07 17:07 17:07 17:07     19:07
7,7 Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 04:22 05:08 06:08     07:08 07:08 07:52 08:12 08:08 08:08 09:08 09:44     11:08   12:08 13:08 13:08 14:08 14:12 14:08 14:29   15:12 15:08 16:08 17:08 17:08 17:08     19:08
8,3 Kiskunlacháza, vá. elág. 04:23 05:09 06:09     07:09 07:09 07:53 08:13 08:09 08:09 09:09 09:45     11:09   12:09 13:09 13:09 14:09 14:13 14:09 14:30   15:13 15:09 16:09 17:09 17:09 17:09     19:09
9,1 Kiskunlacháza, Malom 04:24 05:10 06:10     07:10 07:10 07:55 08:15 08:10 08:10 09:10       11:10   12:10 13:10 13:10 14:10 14:15 14:10     15:15 15:10 16:10 17:10 17:10 17:10     19:10
9,7 Kiskunlacháza, Katona J. u. 04:25 05:11 06:11     07:11 07:11 07:56 08:16 08:11 08:11 09:11       11:11   12:11 13:11 13:11 14:11 14:16 14:11     15:16 15:11 16:11 17:11 17:11 17:11     19:11
10,6 Kiskunlacháza, Gépállomás 04:27 05:13 06:13     07:13 07:13 07:58 08:18 08:13 08:13 09:13       11:13   12:13 13:13 13:13 14:13 14:18 14:13     15:18 15:13 16:13 17:13 17:13 17:13     19:13
11,2 Kiskunlacháza, vá. bej. út 04:28 05:14 06:14     07:14 07:14 07:59 08:19 08:14 08:14 09:14       11:14   12:14 13:14 13:14 14:14 14:19 14:14     15:19 15:14 16:14 17:14 17:14 17:14     19:14
11,5 Kiskunlacháza, Vasútállomás 04:29 05:15 06:15     07:15 07:15 08:00 08:20 08:15 08:15 09:15       11:15   12:15 13:15 13:15 14:15 14:20 14:15     15:20 15:15 16:15 17:15 17:15 17:15     19:15
Kiskunlacháza 04:34 05:21 06:40     07:41 07:41   08:40 08:40 08:40 09:41       11:41   12:40 13:41 13:41 14:40 14:40 14:40     15:41 15:41 16:40 17:41 17:41 17:41     19:41
Budapest, Kőbánya-Kispest 05:28 06:17 07:37     08:37 08:37   09:37 09:37 09:37 10:37       12:37   13:37 14:37 14:37 15:37 15:37 15:37     16:37 16:37 17:37 18:37 18:37 18:37     20:37

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek