Navigáció átugrása
648

Kiskunlacháza, vá.–Kiskunlacháza, Dunapart

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 648 1 A     648 3 O     648 7 76    
Budapest, Kőbánya-Kispest 08:21 13:21 16:21
Kiskunlacháza 09:18 14:15 17:18
0,0 Kiskunlacháza, Vasútállomás 09:35 14:35 17:35
0,3 Kiskunlacháza, vá. bej. út 09:36 14:36 17:36
0,9 Kiskunlacháza, Gépállomás 09:38 14:38 17:38
1,8 Kiskunlacháza, Katona J. u. 09:40 14:40 17:40
2,4 Kiskunlacháza, Malom 09:41 14:41 17:41
3,2 Kiskunlacháza, vá. elág. 09:43 14:43 17:43
7,8 Kiskunlacháza, Birka Csárda 09:50 14:50 17:50

Jelmagyarázat

76 a hetek utolsó munkanapján és a hetek első munkanapját megelőző munkaszüneti napokon

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat

Hírek