Navigáció átugrása
698

Ráckeve–Lórév

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 698 1 M     698 3 A     698 5 M     698 7 M     697 15       697 25 A     698 9 M     697 31 M     697 33 A 2  
Budapest, Közvágóhíd       05:35 08:35 12:35 12:35 15:35 16:35
Ráckeve       06:48 09:47 13:47 13:47 16:47 17:47
0,0 Ráckeve, HÉV-állomás 04:55 05:05 05:45 06:55 09:55 13:55 14:10 16:55 17:55
1,0 Ráckeve, Gimnázium 04:57 05:07 05:47 06:57 09:57 13:57 14:12 16:57 17:57
1,4 Ráckeve, Sas köz 04:58 05:08 05:48 06:58 09:58 13:58 14:13 16:58 17:58
1,6 Ráckeve, Hídfő 04:59 05:09 05:49 06:59 09:59 13:59 14:14 16:59 17:59
2,2 Ráckeve, Szent István tér 05:00 05:10 05:50 07:00 10:00 14:00 14:15 17:00 18:00
2,7 Ráckeve, Bajcsy-Zs. u. 05:01 05:11 05:51 07:01 S S 14:16 S S
3,8 Ráckeve, Köztársaság u. 05:03 05:13 05:53 07:03 S S 14:19 S S
4,6 Ráckeve, Páskom 05:04 05:14 05:54 07:04 S S 14:21 S S
5,5 Ráckeve, Malom út 05:06 05:16 05:56 07:05 S S 14:23 S S
9,2 Lórév, Adonyi rév elág. 05:10 05:20 06:00 07:09 10:25 14:25 14:29 17:25 18:25
9,6 Lórév, Községháza 05:11 05:21 06:01 07:10 10:27 14:27 14:30 17:27 18:27

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek