Navigáció átugrása
705

Adony–Ercsi–Százhalombatta–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 - 2019.04.27
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E R E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1120   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 705 302 M 88   1120   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1120   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 705 304 M     705 314 16     1120   M   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1120   A   A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 705 306 26     1120   M     1120   M     1120   A     705 308 16     705 16 I     705 310 16     1120         1120       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1120       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1120       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1120         1120       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1120   80 83 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1120       A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1120   M     1120         1120     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1120     2   1120     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1120     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1120     2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. 1120     3 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
0,0 .. Adony, vh. 04:29   05:07 05:07 05:37   05:47 05:47   06:14 06:47 06:47       07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:47 13:52 14:27 14:52 15:14 15:52 16:52 17:52 18:52 19:52
2,5 .. Iváncsai elág. 04:32   05:10 05:10 05:40   05:50 05:50   | 06:50 06:50       07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:50 13:55 14:30 14:55 | 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55
5,6 .. Alsó-Sinatelep 04:35   05:14 05:14 05:44   05:54 05:54   | 06:54 06:54       07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:54 13:59 14:34 14:59 | 15:59 16:59 17:59 18:59 19:59
7,1 .. Sinatelep, bej. út 04:37   05:16 05:16 05:46   05:56 05:56   | 06:56 06:56       08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 13:56 14:01 14:36 15:01 | 16:01 17:01 18:01 19:01 20:01
15,3 .. Ercsi, Dózsa Gy. út 04:46 05:19 05:24 05:24 05:54 05:54 06:04 06:04 06:19 06:29 07:04 07:04 07:04 07:10 07:34 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:04 14:09 14:44 15:09 15:29 16:09 17:09 18:09 19:09 20:09
16,3 .. Ercsi, Vásár tér 04:48 05:21 05:26 05:26 05:56 05:56 06:06 06:06 06:21 | 07:06 07:06 07:06 07:12 07:36 08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:06 14:11 14:46 15:11 | 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11
22,6 0,0 Százhalombatta, DKV főkapu 04:54 05:29 05:34 05:34 06:04 06:04 06:14 06:14 06:29 | 07:14 07:14 07:14 07:20 07:44 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19
.. 2,3 Százhalombatta, Móricz Zs. köz S S S S S S S S S S S S S 07:23 S S S S S S S S S S S S S S S S S
.. 2,7 Százhalombatta, Jókai köz S S S S S S S S S S S S S 07:24 S S S S S S S S S S S S S S S S S
25,5 3,8 Százhalombatta, Vasútállomás 04:57 05:32 05:37 05:37 06:07 06:07 06:17 06:17 06:32 | 07:17 07:17 07:17 07:26 07:47 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22
33,7 .. Érd, Kálvin tér Csak leszállás  05:06 05:41 05:46 05:46 06:16 06:16 06:26 06:26 06:41 | 07:26 07:26 07:26 07:35 07:56 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 | 14:31 | 15:31 | 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                              
41,8 .. Budapest, Lépcsős utca Csak leszállás  05:18 05:53 05:58 05:58 06:28 06:28 06:38 06:38 06:53 06:58 07:38 07:38 07:38 o 08:08 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:28 14:43 15:18 15:43 15:58 16:43 17:43 18:43 19:43 20:43
50,0 .. Budapest, Kelenföldi Erőmű Csak leszállás  05:30 06:05 06:10 06:10 06:40 06:40 06:50 06:50 07:05 07:10 07:50 07:50 07:50   08:20 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:40 14:55 15:30 15:55 16:10 16:55 17:55 18:55 19:55 20:55
54,0 0,0 Budapest, Albert F. út (Népliget) Csak leszállás  05:39 06:14 06:19 S 06:49 06:49 06:59 S 07:14 07:19 07:59 S 07:59   08:29 S S S S S S S S S S S S S S S S
S 1,0 Budapest, Nagyvárad tér Csak leszállás  05:43 06:18 06:23 S 06:53 06:53 07:03 S 07:18 07:23 08:03 S 08:03   08:33 S S S S S S S S S S S S S S S S
54,9 2,5 Budapest, Népliget aut. pu. 05:50 06:25 06:30 06:20 07:00 07:00 07:10 07:00 07:25 07:30 08:10 08:00 08:10   08:40 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 14:50 15:05 15:40 16:05 16:20 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon, kivéve XII. 27-31. közötti munkanapokon
26 tanév tartama alatt munkanapokon
80 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján
2 XII. 24-én nem közlekedik
3 XII. 24-én és XII. 31-én nem közlekedik
83 XII. 28-án nem közlekedik
88 XII. 27-28-án nem közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak leszálló utasok részére
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek