Navigáció átugrása
708-715

Budapest–Érd–Százhalombatta

Menetrend érvényessége: 2019.08.01 - 2019.08.31
Besorolás: R R E R R E E R E R E E E R E E E E E R E E E R E E R R E E E R E E R E E E R E E E E E E E E E
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 708 1 I     712 3 M     710 5       715 7 I     715 107 T     710 9       715 11 I     715 111 T     710 13       715 115 T     715 15 I     710 17 M     712 117 A     715 19 M     710 21       712 23       710 25       712 27       710 29       715 131 T     715 31 I     710 33 M     712 133 A     715 135 T     715 35 I     710 37       708 65 I     715 139 T     715 39 I     710 41 M     712 141 A     715 143 T     715 43 I     710 45       715 147 T     715 47 I     710 49 M     712 149 A     715 151 T     715 51 I     710 53       712 55       710 57       712 159 A     712 59 I     712 259 T     710 61       710 63      
0,0 0,0 .. .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel      04:50     05:50 06:25   06:45   07:25 07:45 07:45   08:45 09:45 10:45 11:45 12:45   13:25 13:45 13:45   14:25 14:45     15:25 15:45 15:45   16:25 16:45   17:25 17:45 17:45   18:25 18:50 19:50 20:50 21:50 21:50 21:50 22:50 23:50
2,1 2,1 .. .. Budapest, Péterhegyi út     04:55     05:55 |   06:50   | 07:50 07:50   08:50 09:50 10:50 11:50 12:50   | 13:50 13:50   | 14:50     | 15:50 15:50   | 16:50   | 17:50 17:50   | 18:55 19:55 20:55 21:55 21:55 21:55 22:55 23:55
3,5 3,5 .. .. Budapest, Régi vám     04:58     05:58 |   06:54   | 07:54 07:54   08:54 09:54 10:54 11:54 12:54   | 13:54 13:54   | 14:54     | 15:54 15:54   | 16:54   | 17:54 17:54   | 18:58 19:58 20:58 21:58 21:58 21:58 22:58 23:58
5,7 5,7 .. .. Budapest, Antalháza     05:01     06:01 |   06:58   | 07:58 07:58   08:58 09:58 10:58 11:58 12:58   | 13:58 13:58   | 14:58     | 15:58 15:58   | 16:58   | 17:58 17:58   | 19:01 20:01 21:01 22:01 22:01 22:01 23:01 00:01
6,4 6,4 .. .. Budapest, Budatétény benzinkút     05:02     06:02 |   06:59   | 07:59 07:59   08:59 09:59 10:59 11:59 12:59   | 13:59 13:59   | 14:59     | 15:59 15:59   | 16:59   | 17:59 17:59   | 19:02 20:02 21:02 22:02 22:02 22:02 23:02 00:02
7,1 7,1 .. .. Budapest, Memento Park     05:03     06:03 |   07:00   | 08:00 08:00   09:00 10:00 11:00 12:00 13:00   | 14:00 14:00   | 15:00     | 16:00 16:00   | 17:00   | 18:00 18:00   | 19:03 20:03 21:03 22:03 22:03 22:03 23:03 00:03
8,4 8,4 .. .. Budapest, Diósárok     05:05     06:05 |   07:02   | 08:02 08:02   09:02 10:02 11:02 12:02 13:02   | 14:02 14:02   | 15:02     | 16:02 16:02   | 17:02   | 18:02 18:02   | 19:05 20:05 21:05 22:05 22:05 22:05 23:05 00:05
9,4 9,4 .. .. Budapest, Lőtér     05:06     06:06 |   07:03   | 08:03 08:03   09:03 10:03 11:03 12:03 13:03   | 14:03 14:03   | 15:03     | 16:03 16:03   | 17:03   | 18:03 18:03   | 19:06 20:06 21:06 22:06 22:06 22:06 23:06 00:06
10,4 10,4 .. .. Budapest, Diótörő u.     05:07     06:07 |   07:04   | 08:04 08:04   09:04 10:04 11:04 12:04 13:04   | 14:04 14:04   | 15:04     | 16:04 16:04   | 17:04   | 18:04 18:04   | 19:07 20:07 21:07 22:07 22:07 22:07 23:07 00:07
10,8 10,8 .. .. Diósd, Törökbálinti elág.     05:08     06:08 |   07:05   | 08:05 08:05   09:05 10:05 11:05 12:05 13:05   | 14:05 14:05   | 15:05     | 16:05 16:05   | 17:05   | 18:05 18:05   | 19:08 20:08 21:08 22:08 22:08 22:08 23:08 00:08
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                
11,4 11,4 .. .. Diósd, Sashegyi út     05:09     06:09 06:41   07:06   07:41 08:06 08:06   09:06 10:06 11:06 12:06 13:06   13:41 14:06 14:06   14:41 15:06     15:41 16:06 16:06   16:41 17:06   17:41 18:06 18:06   18:41 19:09 20:09 21:09 22:09 22:09 22:09 23:09 00:09
12,2 12,2 .. .. Diósd, Gyár u.     05:11     06:11 |   07:08   | 08:08 08:08   09:08 10:08 11:08 12:08 13:08   | 14:08 14:08   | 15:08     | 16:08 16:08   | 17:08   | 18:08 18:08   | 19:11 20:11 21:11 22:11 22:11 22:11 23:11 00:11
12,7 12,7 .. .. Érd, Muskátli u.     05:12     06:12 |   07:10   | 08:10 08:10   09:10 10:10 11:10 12:10 13:10   | 14:10 14:10   | 15:10     | 16:10 16:10   | 17:10   | 18:10 18:10   | 19:12 20:12 21:12 22:12 22:12 22:12 23:12 00:12
13,5 13,5 .. .. Érd, Fürdő u.     05:14     06:14 06:44   07:12   07:44 08:12 08:12   09:12 10:12 11:12 12:12 13:12   13:44 14:12 14:12   14:44 15:12     15:44 16:12 16:12   16:44 17:12   17:44 18:12 18:12   18:44 19:14 20:14 21:14 22:14 22:14 22:14 23:14 00:14
14,4 14,4 .. .. Érd, Sárvíz u.     05:16     06:16 |   07:15   | 08:15 08:15   09:15 10:15 11:15 12:15 13:15   | 14:15 14:15   | 15:15     | 16:15 16:15   | 17:15   | 18:15 18:15   | 19:16 20:16 21:16 22:16 22:16 22:16 23:16 00:16
15,4 15,4 .. .. Érd, Erika u.     05:18     06:18 |   07:18   | 08:18 08:18   09:18 10:18 11:18 12:18 13:18   | 14:18 14:18   | 15:18     | 16:18 16:18   | 17:18   | 18:18 18:18   | 19:18 20:18 21:18 22:18 22:18 22:18 23:18 00:18
16,3 16,3 .. .. Érd, aut. áll.     05:19     06:19 06:49   07:19   07:49 08:19 08:19   09:19 10:19 11:19 12:19 13:19   13:49 14:19 14:19   14:49 15:19     15:49 16:19 16:19   16:49 17:19   17:49 18:19 18:19   18:49 19:19 20:19 21:19 22:19 22:19 22:19 23:19 00:19
16,3 16,3 .. .. Érd, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel      05:20 05:50 05:50 06:20 06:50 06:50 07:20 07:50 07:50 08:20 08:20 08:50 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 13:50 13:50 14:20 14:20 14:50 14:50 15:20   15:50 15:50 16:20 16:20 16:50 16:50 17:20 17:50 17:50 18:20 18:20 18:50 18:50 19:20 20:20 21:20 22:20 22:20 22:20 23:20 00:20
17,1 17,1 .. .. Érd, Főtér     05:22 05:52 05:52 06:22 06:52 06:52 07:22 07:52 07:52 08:22 08:22 08:52 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 13:52 13:52 14:22 14:22 14:52 14:52 15:22   15:52 15:52 16:22 16:22 16:52 16:52 17:22 17:52 17:52 18:22 18:22 18:52 18:52 19:22 20:22 21:22 22:22 22:22 22:22 23:22 00:22
17,5 17,5 .. .. Érd, Szabadság tér     05:23 05:53 05:53 06:23 06:53 06:53 07:23 07:53 07:53 08:23 08:23 08:53 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 13:53 13:53 14:23 14:23 14:53 14:53 15:23   15:53 15:53 16:23 16:23 16:53 16:53 17:23 17:53 17:53 18:23 18:23 18:53 18:53 19:23 20:23 21:23 22:23 22:23 22:23 23:23 00:23
18,3 18,3 .. .. Érd, Temető     05:25 05:55 05:55 06:25 06:55 06:55 07:25 07:55 07:55 08:25 08:25 08:55 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 13:55 13:55 14:25 14:25 14:55 14:55 15:25   15:55 15:55 16:25 16:25 16:55 16:55 17:25 17:55 17:55 18:25 18:25 18:55 18:55 19:25 20:25 21:25 22:25 22:25 22:25 23:25 00:25
19,1 19,1 .. .. Érd, Délibáb u.     05:27 05:57 05:57 06:27 06:57 06:57 07:27 07:57 07:57 08:27 08:27 08:57 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 13:57 13:57 14:27 14:27 14:57 14:57 15:27   15:57 15:57 16:27 16:27 16:57 16:57 17:27 17:57 17:57 18:27 18:27 18:57 18:57 19:27 20:27 21:27 22:27 22:27 22:27 23:27 00:27
19,9 19,9 0,0 .. Érd, Ipari Park bej. út     | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S 0,5 .. Érd, Ipari Park     05:29 S S 06:29 S S 07:29 S S S S S S S S S 13:29 S S 14:29 14:29 S S S   S S S S S S S S S 18:29 18:29 S S S S 21:29 22:29 22:29 22:29 S S
19,9 19,9 0,0 .. Érd, Ipari Park bej. út     | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
22,9 22,9 .. 0,0 Százhalombattai elágazás     | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S .. 3,0 Százhalombatta, Ipari Park     S S 06:06 S S S S S S S S S S S S S S 14:06 S S S 15:06 S S   16:06 S S S 17:06 S S S S S S S S S S S S S 22:38 S S
22,9 22,9 .. 0,0 Százhalombattai elágazás     | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
23,1 23,1 .. .. Bentapuszta     05:33 06:01 06:11 06:33 07:01 07:01 07:33 08:01 08:01 08:31 08:31 09:01 09:31 10:31 11:31 12:31 13:33 14:11 14:01 14:33 14:33 15:11 15:01 15:31   16:11 16:01 16:31 16:31 17:11 17:01 17:31 18:01 18:01 18:33 18:33 19:01 19:01 19:31 20:31 21:33 22:31 22:31 22:43 23:31 00:31
24,5 24,5 .. .. Százhalombatta, Vasútállomás     05:37 06:05 06:15 06:37 07:05 07:05 07:37 08:05 08:05 08:35 08:35 09:05 09:35 10:35 11:35 12:35 13:37 14:15 14:05 14:37 14:37 15:15 15:05 15:35   16:15 16:05 16:35 16:35 17:15 17:05 17:35 18:05 18:05 18:37 18:37 19:05 19:05 19:35 20:35 21:37 22:35 22:35 22:45 23:35 00:35
Budapest, Kelenföld     04:52 05:32 05:32 05:52     06:52     07:52 07:52   08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:22 13:22 13:52 13:52 14:22 14:22 14:52 15:22 15:22 15:22 15:52 15:52 16:22 16:22 16:52 17:22 17:22 17:52 17:52 18:22 18:22 18:52 19:52 20:52 21:52 21:52 21:52 22:52  
Százhalombatta     05:20 06:01 06:01 06:20     07:20     08:20 08:20   09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 13:50 13:50 14:20 14:20 14:57 14:57 15:20 15:50 15:50 15:50 16:20 16:20 16:50 16:50 17:20 17:57 17:57 18:20 18:20 18:50 18:50 19:20 20:20 21:20 22:20 22:20 22:20 23:20  
24,5 24,5 .. .. Százhalombatta, Vasútállomás 04:38 05:08 05:38 06:08 06:15 06:38 07:08 07:08 07:38 08:08 08:08 08:38 08:38 09:08 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:15 14:08 14:38 14:38 15:15 15:08 15:38 16:13 16:15 16:08 16:38 16:38 17:15 17:08 17:38 18:08 18:08 18:38 18:38 19:08 19:08 19:38 20:38 21:38 22:38 22:38 22:45 23:38 00:38
25,7 S .. .. Százhalombatta, Móricz Zs. köz 04:40 05:10 05:40 S S 06:40 S S 07:40 S S 08:40 08:40 S 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 S S 14:40 14:40 S S 15:40 16:15 S S 16:40 16:40 S S 17:40 S S 18:40 18:40 S S 19:40 20:40 21:40 22:40 22:40 22:47 23:40 00:40
26,1 S .. .. Százhalombatta, Jókai köz 04:41 05:11 05:41 S S 06:41 S S 07:41 S S 08:41 08:41 S 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 S S 14:41 14:41 S S 15:41 16:16 S S 16:41 16:41 S S 17:41 S S 18:41 18:41 S S 19:41 20:41 21:41 22:41 22:41 22:48 23:41 00:41
26,5 S .. .. Százhalombatta, ABC áruház 04:42 05:12 05:42 S S 06:42 S S 07:42 S S 08:42 08:42 S 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 S S 14:42 14:42 S S 15:42 16:17 S S 16:42 16:42 S S 17:42 S S 18:42 18:42 S S 19:42 20:42 21:42 22:42 22:42 22:49 23:42 00:42
S 25,8 .. .. Százhalombatta, Kodály Z. st. S S S 06:10 06:17 S 07:10 07:10 S 08:10 08:10 S S 09:10 S S S S S 14:17 14:10 S S 15:17 15:10 S S 16:17 16:10 S S 17:17 17:10 S 18:10 18:10 S S 19:10 19:10 S S S S S S S S
S 26,5 .. .. Százhalombatta, Irinyi J. u. S S S 06:11 06:18 S 07:11 07:11 S 08:11 08:11 S S 09:11 S S S S S 14:18 14:11 S S 15:18 15:11 S S 16:18 16:11 S S 17:18 17:11 S 18:11 18:11 S S 19:11 19:11 S S S S S S S S
26,8 27,0 0,0 .. Százhalombatta, Dunafüredi elág. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S 0,5 .. Százhalombatta, Tél u. 04:43 05:13 05:43 06:13 06:20 06:43 07:13 07:13 07:43 08:13 08:13 08:43 08:43 09:13 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:20 14:13 14:43 14:43 15:20 15:13 15:43 S 16:20 16:13 16:43 16:43 17:20 17:13 17:43 18:13 18:13 18:43 18:43 19:13 19:13 19:43 20:43 21:43 22:43 22:43 22:50 23:43 00:43
S S 0,7 .. Százhalombatta, Fogoly u. 04:44 05:14 05:44 06:14 06:21 06:44 07:14 07:14 07:44 08:14 08:14 08:44 08:44 09:14 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:21 14:14 14:44 14:44 15:21 15:14 15:44 S 16:21 16:14 16:44 16:44 17:21 17:14 17:44 18:14 18:14 18:44 18:44 19:14 19:14 19:44 20:44 21:44 22:44 22:44 22:51 23:44 00:44
S S 1,1 .. Százhalombatta, Napsugár tér 04:45 05:15 05:45 06:15 06:22 06:45 07:15 07:15 07:45 08:15 08:15 08:45 08:45 09:15 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:22 14:15 14:45 14:45 15:22 15:15 15:45 S 16:22 16:15 16:45 16:45 17:22 17:15 17:45 18:15 18:15 18:45 18:45 19:15 19:15 19:45 20:45 21:45 22:45 22:45 22:52 23:45 00:45
S S 1,4 .. Százhalombatta, Halászcsárda 04:46 05:16 05:46 06:16 06:23 06:46 07:16 07:16 07:46 08:16 08:16 08:46 08:46 09:16 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:23 14:16 14:46 14:46 15:23 15:16 15:46 S 16:23 16:16 16:46 16:46 17:23 17:16 17:46 18:16 18:16 18:46 18:46 19:16 19:16 19:46 20:46 21:46 22:46 22:46 22:53 23:46 00:46
S S 1,4 .. Százhalombatta, Halászcsárda 04:47 05:17 05:47 06:17 06:24 06:47 07:17 07:17 07:47 08:17 08:17 08:47 08:47 09:17 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:24 14:17 14:47 14:47 15:24 15:17 15:47 S 16:24 16:17 16:47 16:47 17:24 17:17 17:47 18:17 18:17 18:47 18:47 19:17 19:17 19:47 20:47 21:47 22:47 22:47 22:54 23:47 00:47
S S 1,1 .. Százhalombatta, Napsugár tér 04:48 05:18 05:48 06:18 06:25 06:48 07:18 07:18 07:48 08:18 08:18 08:48 08:48 09:18 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:25 14:18 14:48 14:48 15:25 15:18 15:48 S 16:25 16:18 16:48 16:48 17:25 17:18 17:48 18:18 18:18 18:48 18:48 19:18 19:18 19:48 20:48 21:48 22:48 22:48 22:55 23:48 00:48
S S 0,7 .. Százhalombatta, Fogoly u. 04:49 05:19 05:49 06:19 06:26 06:49 07:19 07:19 07:49 08:19 08:19 08:49 08:49 09:19 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:26 14:19 14:49 14:49 15:26 15:19 15:49 S 16:26 16:19 16:49 16:49 17:26 17:19 17:49 18:19 18:19 18:49 18:49 19:19 19:19 19:49 20:49 21:49 22:49 22:49 22:56 23:49 00:49
S S 0,5 .. Százhalombatta, Tél u. 04:50 05:20 05:50 06:20 06:27 06:50 07:20 07:20 07:50 08:20 08:20 08:50 08:50 09:20 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:27 14:20 14:50 14:50 15:27 15:20 15:50 S 16:27 16:20 16:50 16:50 17:27 17:20 17:50 18:20 18:20 18:50 18:50 19:20 19:20 19:50 20:50 21:50 22:50 22:50 22:57 23:50 00:50
26,8 27,0 0,0 .. Százhalombatta, Dunafüredi elág. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
26,9 27,1 .. .. Százhalombatta, Hága L. u. 04:51 05:21 05:51 06:21 06:28 06:51 07:21 07:21 07:51 08:21 08:21 08:51 08:51 09:21 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:28 14:21 14:51 14:51 15:28 15:21 15:51 16:18 16:28 16:21 16:51 16:51 17:28 17:21 17:51 18:21 18:21 18:51 18:51 19:21 19:21 19:51 20:51 21:51 22:51 22:51 22:58 23:51 00:51
27,6 27,8 .. .. Százhalombatta, Csokonai u. 04:52 05:22 05:52 06:22 06:29 06:52 07:22 07:22 07:52 08:22 08:22 08:52 08:52 09:22 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:29 14:22 14:52 14:52 15:29 15:22 15:52 16:19 16:29 16:22 16:52 16:52 17:29 17:22 17:52 18:22 18:22 18:52 18:52 19:22 19:22 19:52 20:52 21:52 22:52 22:52 22:59 23:52 00:52
28,2 28,4 .. .. Százhalombatta, Halgazdaság 04:54 05:24 05:54 06:24 06:31 06:54 07:24 07:24 07:54 08:24 08:24 08:54 08:54 09:24 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:31 14:24 14:54 14:54 15:31 15:24 15:54 16:21 16:31 16:24 16:54 16:54 17:31 17:24 17:54 18:24 18:24 18:54 18:54 19:24 19:24 19:54 20:54 21:54 22:54 22:54 23:01 23:54 00:54
28,8 29,0 .. .. Százhalombatta, DE-Zrt. főkapu 04:55 05:25 05:55 06:25 06:32 06:55 07:25 07:25 07:55 08:25 08:25 08:55 08:55 09:25 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:32 14:25 14:55 14:55 15:32 15:25 15:55 16:22 16:32 16:25 16:55 16:55 17:32 17:25 17:55 18:25 18:25 18:55 18:55 19:25 19:25 19:55 20:55 21:55 22:55 22:55 23:02 23:55 00:55
29,1 29,3 .. 0,0 Százhalombatta, DE-Zrt. bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S .. 0,3 Százhalombatta, DE-Zrt. 2 sz. kapu S 05:27 S 06:27 06:34 S S S S S S S S S S S S 12:57 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
29,1 29,3 .. 0,0 Százhalombatta, DE-Zrt. bej. út | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S 0,4 .. Százhalombatta, Eperfa u. S 05:29 S 06:29 06:36 S 07:27 07:27 S 08:27 08:27 S 08:57 09:27 S 10:57 S 12:59 S 14:34 14:27 S 14:57 15:34 15:27 S 16:24 16:34 16:27 S 16:57 17:34 17:27 S 18:27 18:27 S 18:57 19:27 19:27 S 20:57 S 22:57 22:57 23:04 S S
S S 0,9 .. Százhalombatta, Panoráma u. S 05:30 S 06:30 06:37 S 07:28 07:28 S 08:28 08:28 S 08:58 09:28 S 10:58 S 13:00 S 14:35 14:28 S 14:58 15:35 15:28 S 16:25 16:35 16:28 S 16:58 17:35 17:28 S 18:28 18:28 S 18:58 19:28 19:28 S 20:58 S 22:58 22:58 23:05 S S
S S 1,0 0,0 Százhalombatta, Temető bej. út S | S | | S | | S | | S | | S | S | S | | S | | | S | | | S | | | S | | S | | | S | S | | | S S
S S S 0,4 Százhalombatta, Temető bejárat S S S S S S 07:30 07:30 S S S S 09:00 09:30 S 11:00 S S S 14:37 14:30 S 15:00 S S S S 16:37 16:30 S 17:00 S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 1,0 0,0 Százhalombatta, Temető bej. út S | S | | S | | S | | S | | S | S | S | | S | | | S | | | S | | | S | | S | | | S | S | | | S S
S S 1,1 .. Százhalombatta, István király útja S 05:31 S 06:31 06:38 S 07:31 07:31 S 08:29 08:29 S 09:01 09:31 S 11:01 S 13:01 S 14:38 14:31 S 15:01 15:36 15:29 S 16:26 16:38 16:31 S 17:01 17:36 17:29 S 18:29 18:29 S 18:59 19:29 19:29 S 20:59 S 22:59 22:59 23:06 S S
S S 1,6 .. Százhalombatta, Régészeti Park S 05:32 S 06:32 06:39 S 07:32 07:32 S 08:30 08:30 S 09:02 09:32 S 11:02 S 13:02 S 14:39 14:32 S 15:02 15:37 15:30 S 16:27 16:39 16:32 S 17:02 17:37 17:30 S 18:30 18:30 S 19:00 19:30 19:30 S 21:00 S 23:00 23:00 23:07 S S
29,1 29,3 0,0 .. Százhalombatta, DE-Zrt. bej. út | | | o o | o o | o o | | o | | | | | o o | | o o | | o o | | o o | o o | | o o | | | | | | | |
29,4 29,6 .. .. Százhalombatta, Erőmű u. 04:56 05:37 05:56     06:56     07:56     08:56 09:07   09:56 11:07 11:56 13:07 13:56     14:56 15:07     15:56 16:32     16:56 17:07     17:56     18:56 19:05     19:56 21:05 21:56 23:05 23:05 23:12 23:56 00:56
30,3 30,5 .. .. Százhalombatta, Gyorma u. 04:58 05:39 05:58     06:58     07:58     08:58 09:09   09:58 11:09 11:58 13:09 13:58     14:58 15:09     15:58 16:34     16:58 17:09     17:58     18:58 19:07     19:58 21:07 21:58 23:07 23:07 23:14 23:58 00:58
30,9 31,1 .. .. Százhalombatta, Óvoda 04:59 05:40 05:59     06:59     07:59     08:59 09:10   09:59 11:10 11:59 13:10 13:59     14:59 15:10     15:59 16:35     16:59 17:10     17:59     18:59 19:08     19:59 21:08 21:59 23:08 23:08 23:15 23:59 00:59
31,2 31,4 .. .. Százhalombatta, Szent László u. 123. 05:00 05:41 06:00     07:00     08:00     09:00 09:11   10:00 11:11 12:00 13:11 14:00     15:00 15:11     16:00 16:36     17:00 17:11     18:00     19:00 19:09     20:00 21:09 22:00 23:09 23:09 23:16 00:00 01:00
31,5 31,7 .. .. Százhalombatta, aut. ford. 05:01 05:42 06:01     07:01     08:01     09:01 09:12   10:01 11:12 12:01 13:12 14:01     15:01 15:12     16:01 16:37     17:01 17:12     18:01     19:01 19:10     20:01 21:10 22:01 23:10 23:10 23:17 00:01 01:01

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek