Navigáció átugrása
724

Pusztazámor–Sóskút–M7–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 724 20 M     724 2 M     724 4 M     724 6 M     724 22 M     724 8 M     724 26 M     724 10 M     724 12 M     724 14 M     724 16 M     724 18 M     724 28 M     724 30 M    
0,0 0,0 .. Pusztazámor, aut. ford. 04:15 04:45 05:45 06:15 06:45 07:20 14:15 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 20:35 22:05
0,7 0,7 .. Pusztazámor, Malom 04:16 04:46 05:46 06:16 06:46 07:21 14:16 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 20:36 22:06
2,3 2,3 .. Sóskút, Etyeki elág. 04:19 04:49 05:49 06:19 06:49 07:24 14:19 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49 20:39 22:09
3,7 3,7 .. Sóskút, Bajcsy-Zs. u. 04:22 04:52 05:52 06:22 06:52 07:27 14:22 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52 20:42 22:12
4,3 4,3 .. Sóskút, Kossuth L. u. 17. 04:23 04:53 05:53 06:23 06:53 07:28 14:23 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 20:43 22:13
4,8 4,8 .. Sóskút, Iskola 04:24 04:54 05:54 06:24 06:54 07:29 14:24 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54 20:44 22:14
5,5 5,5 .. Sóskút, Petőfi S. u. 44. 04:26 04:56 05:56 06:26 06:56 07:31 14:26 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56 20:46 22:16
6,2 6,2 .. Sóskút, Újtelep 04:27 04:57 05:57 06:27 06:57 07:32 14:27 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 20:47 22:17
8,8 8,8 0,0 Sóskút, Ipari Park bej. út | | | | | | | | | | | | | |
S .. 0,3 Sóskút, Ipari Park S 05:01 S S S 07:36 14:31 S 16:01 17:01 S S S 22:21
8,8 8,8 0,0 Sóskút, Ipari Park bej. út | | | | | | | | | | | | | |
.. 15,4 .. Érd, Bem tér S S S S S S 14:40 S S S S S S S
.. 15,4 .. Érd, Bem tér S S S S S S 14:41 S S S S S S S
22,4 24,0 0,0 Budaörs, Benzinkút 04:45 05:17 06:15 06:45 07:15 07:52 14:51 15:15 16:17 17:17 18:15 19:15 21:05 22:37
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                            
.. .. 4,9 Budapest, Sasadi út Csak leszállás  04:50 05:22 06:20 06:50 07:21 07:58 S S S S S S S S
.. .. 5,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) Csak leszállás  04:51 05:23 06:21 06:51 07:22 07:59 S S S S S S S S
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                            
27,5 29,1 S Budapest, Péterhegyi út S S S S S S 14:58 15:22 16:24 17:24 18:22 19:22 21:12 22:44
28,7 29,3 7,1 Budapest, Borszéki u. 04:57 05:29 06:27 06:57 07:29 08:06 15:01 15:25 16:27 17:27 18:25 19:25 21:15 22:47
29,6 31,2 8,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás 04:59 05:31 06:29 06:59 07:31 08:08 15:03 15:27 16:29 17:29 18:27 19:27 21:17 22:49

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek