Navigáció átugrása
725

Budapest–Diósdliget–Diósd–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 725 1 M     725 3 M     725 5 M     725 9 M     725 11 M     725 13 M     725 15 M     725 17      
0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel    06:05 07:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
10,4 Budapest, Diótörő u.   06:21 07:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                
10,8 Diósd, Törökbálinti elág.   | | | | | | |
11,5 Diósd, Kaktusz u. 05:32 06:24 07:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
11,9 Diósd, Felsőgazdag dűlő 05:33 06:25 07:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25
13,3 Diósd, Búzavirág u. 05:35 06:27 07:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
13,7 Diósd, Valéria u. 05:36 06:28 07:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
13,9 Diósd, Tátika u. 05:37 06:29 07:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
14,3 Diósd, Katinka u. 05:38 06:30 07:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
14,7 Diósd, Nóra u. 05:40 06:32 07:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
15,2 Diósd, Pacsirta u. 05:41 06:33 07:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
15,5 Diósd, Petőfi S u. 05:42 06:34 07:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
15,9 Diósd, Homokbánya u. | | | | | | | o
16,4 Diósd, Gyár u. 05:44 06:36 07:36 14:36 15:36 16:36 17:36  
16,6 Diósd, Gárdonyi Géza u. 05:45 06:37 07:37 14:37 15:37 16:37 17:37  
17,2 Diósd, Sashegyi út 05:46 06:38 07:38 14:38 15:38 16:38 17:38  
17,8 Diósd, Törökbálinti elág. 05:47 06:39 07:39 14:39 15:39 16:39 17:39  
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                
18,2 Budapest, Diótörő u. 05:48 06:40 07:40 14:40 15:40 16:40 17:40  
28,6 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:01 06:56 07:56 14:56 15:56 16:56 17:56  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek