Navigáció átugrása
725, 727

Budapest–Diósdliget–Diósd–Budapest

Menetrend érvényessége: 2019.06.17 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 727 1 M     725 3 M     725 5 M     727 103 A     727 19       727 21 M     727 33       727 23 M     727 25       727 27 M     727 121 A     727 123 A     727 125 A     727 29 M     727 31      
0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel    06:05 07:05                        
10,4 Budapest, Diótörő u.   06:21 07:21                        
10,8 Diósd, Törökbálinti elág.   | |                        
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                              
11,5 Diósd, Kaktusz u.   06:24 07:24                        
11,9 Diósd, Felsőgazdag dűlő   06:25 07:25                        
12,5 Diósd, Szent László u.   06:26 07:26                        
13,3 Diósd, Búzavirág u. 05:27 06:27 07:27 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 16:55 18:55 19:55 20:55
13,7 Diósd, Valéria u. 05:28 06:28 07:28 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 16:56 18:56 19:56 20:56
13,9 Diósd, Tátika u. 05:29 06:29 07:29 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 16:57 18:57 19:57 20:57
14,3 Diósd, Katinka u. 05:30 06:30 07:30 07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 16:58 18:58 19:58 20:58
14,7 Diósd, Nóra u. 05:31 06:31 07:31 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 16:59 18:59 19:59 20:59
15,2 Diósd, Pacsirta u. 05:32 06:32 07:32 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 17:00 19:00 20:00 21:00
15,5 Diósd, Petőfi S. u. 05:33 06:33 07:33 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 17:01 19:01 20:01 21:01
15,9 Diósd, Homokbánya u. | | | | | | | | | | | | | | |
16,4 Diósd, Gyár u. 05:35 06:35 07:35 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 17:03 19:03 20:03 21:03
16,6 Diósd, Gárdonyi Géza u. 05:36 06:36 07:36 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 17:04 19:04 20:04 21:04
17,2 Diósd, Sashegyi út 05:37 06:37 07:37 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 17:05 19:05 20:05 21:05
Diósd, Sashegyi út 05:57 06:53 07:56 08:13 09:13 10:16 11:13 12:16 13:13   15:13 17:13 19:15 20:15  
Budapest, Budatétény vá. (Campona) 06:08 07:08 08:11 08:37 09:37 10:40 11:37 12:40 13:37   15:37 17:37 19:39 20:39  
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                              
17,8 Diósd, Törökbálinti elág. 05:38 06:38 07:38 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 17:06 19:06 20:06  
18,2 Budapest, Diótörő u. 05:39 06:39 07:39 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 17:07 19:07 20:07  
28,6 Budapest, Kelenföld vasútállomás 05:55 06:55 07:55 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 17:23 19:23 20:23  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat

Hírek