Navigáció átugrása
732

Budapest–Érd, Bem tér–Iparos u.–Bem tér–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R E R E R R E R R R R R R R R R E R R R R R E R R R E R R E R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 732 1   6   732 3       732 5 I     732 105 T     732 7 I     732 107 T     732 207 A     732 9 I     732 109 T     732 11       732 13       732 15       732 17       732 19       732 21       732 23       732 25 M     732 27 I     732 127 T     732 227 A     732 29 M     732 31       732 33 M     732 35 I     732 135 T     732 235 A     732 37 M     732 39 I     732 139 T     732 239 A 2   732 41 I     732 141 T     732 241 A 2   732 43   2   732 45   2   732 47   2  
0,0 S .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel                                    14:10           16:10       17:10     18:10          
2,1 S .. Budapest, Péterhegyi út                                   14:15           16:15       17:15     18:15          
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                        
7,2 S .. Budaörs, Benzinkút                                   14:22           16:22       17:22     18:22          
15,3 .. .. Érd, M7 csomópont                                   14:31           16:31       17:31     18:31          
15,8 7,6 .. Érd, Bem tér                                   14:32           16:32       17:32     18:32          
Budapest, Kelenföld vá.   05:05 05:35 05:35 06:05 06:05 06:05 06:35 06:35 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:35   14:05 14:05 14:35 15:05 15:35   16:05 16:05 16:35   17:05 17:05   18:05 18:05 19:05 20:05 21:05
Érd, Bem tér   05:27 05:57 05:57 06:27 06:27 06:27 06:57 06:57 07:27 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 13:57   14:27 14:27 14:57 15:27 15:57   16:27 16:27 16:57   17:27 17:27   18:27 18:27 19:27 20:27 21:27
15,8 7,6 .. Érd, Bem tér 04:35 05:35 06:05 06:05 06:35 06:35 06:35 07:05 07:05 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:05 14:35 14:35 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 16:35 16:35 17:05 17:35 17:35 17:35 18:35 18:35 18:35 19:35 20:35 21:35
16,7 8,5 .. Érd, Burkoló u. 04:37 05:37 06:07 06:07 06:37 06:37 06:37 07:07 07:07 07:37 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:07 14:37 14:37 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 16:37 16:37 17:07 17:37 17:37 17:37 18:37 18:37 18:37 19:37 20:37 21:37
17,0 8,8 .. Érd, Mester u. 04:38 05:38 06:08 06:08 06:38 06:38 06:38 07:08 07:08 07:38 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:08 14:38 14:38 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 16:38 16:38 17:08 17:38 17:38 17:38 18:38 18:38 18:38 19:38 20:38 21:38
17,5 9,3 .. Érd, Esztergályos u. 04:39 05:39 06:09 06:09 06:39 06:39 06:39 07:09 07:09 07:39 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:09 14:39 14:39 14:39 15:09 15:39 16:09 16:39 16:39 16:39 17:09 17:39 17:39 17:39 18:39 18:39 18:39 19:39 20:39 21:39
18,0 9,8 .. Érd, Iparos u. 04:40 05:40 06:10 06:10 06:40 06:40 06:40 07:10 07:10 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:10 14:40 14:40 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 16:40 16:40 17:10 17:40 17:40 17:40 18:40 18:40 18:40 19:40 20:40 21:40
18,2 10,0 .. Érd, Ötvös u. 04:41 05:41 06:11 06:11 06:41 06:41 06:41 07:11 07:11 07:41 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:11 14:41 14:41 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 16:41 16:41 17:11 17:41 17:41 17:41 18:41 18:41 18:41 19:41 20:41 21:41
18,6 10,4 .. Érd, Nyomdász u. 04:42 05:42 06:12 06:12 06:42 06:42 06:42 07:12 07:12 07:42 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:12 14:42 14:42 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 16:42 16:42 17:12 17:42 17:42 17:42 18:42 18:42 18:42 19:42 20:42 21:42
18,9 10,7 .. Érd, Műszerész u. 04:43 05:43 06:13 06:13 06:43 06:43 06:43 07:13 07:13 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:13 14:43 14:43 14:43 15:13 15:43 16:13 16:43 16:43 16:43 17:13 17:43 17:43 17:43 18:43 18:43 18:43 19:43 20:43 21:43
19,3 11,1 .. Érd, Kövező u. 04:44 05:44 06:14 06:14 06:44 06:44 06:44 07:14 07:14 07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:14 14:44 14:44 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 16:44 16:44 17:14 17:44 17:44 17:44 18:44 18:44 18:44 19:44 20:44 21:44
19,6 11,4 .. Érd, Kőműves u. 04:45 05:45 06:15 06:15 06:45 06:45 06:45 07:15 07:15 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:15 14:45 14:45 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 16:45 16:45 17:15 17:45 17:45 17:45 18:45 18:45 18:45 19:45 20:45 21:45
19,9 11,7 .. Érd, Kárpitos u. 04:46 05:46 06:16 06:16 06:46 06:46 06:46 07:16 07:16 07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:16 14:46 14:46 14:46 15:16 15:46 16:16 16:46 16:46 16:46 17:16 17:46 17:46 17:46 18:46 18:46 18:46 19:46 20:46 21:46
20,3 12,1 .. Érd, Törökbálinti út 04:47 05:47 06:17 06:17 06:47 06:47 06:47 07:17 07:17 07:47 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:17 14:47 14:47 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 16:47 16:47 17:17 17:47 17:47 17:47 18:47 18:47 18:47 19:47 20:47 21:47
20,6 12,4 .. Érd, Szedő u. 04:48 05:48 06:18 06:18 06:48 06:48 06:48 07:18 07:18 07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:18 14:48 14:48 14:48 15:18 15:48 16:18 16:48 16:48 16:48 17:18 17:48 17:48 17:48 18:48 18:48 18:48 19:48 20:48 21:48
21,3 13,1 .. Érd, Bem tér 04:50 05:50 06:20 06:20 06:50 06:50 06:50 07:20 07:20 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:20 14:50 14:50 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 16:50 16:50 17:20 17:50 17:50 17:50 18:50 18:50 18:50 19:50 20:50 21:50
Érd, Bem tér 05:00 06:00   06:30   07:00 07:00   07:30 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:30 15:00 15:00 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:00 17:00 17:30 18:00 18:00 18:00 19:00 19:00 19:00 20:00 21:00 22:00
Budapest, Kelenföld vá. 05:22 06:22   06:48   07:18 07:18   07:57 08:27 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 14:52 15:22 15:22 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:22 17:22 17:52 18:22 18:22 18:22 19:22 19:22 19:22 20:22 21:22 22:22
21,3 13,1 .. Érd, Bem tér     06:21   06:51     07:21                                                        
29,9 S 0,0 Budaörs, Benzinkút     06:31   07:03     07:33                                                        
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                        
.. .. 4,9 Budapest, Sasadi út Csak leszállás      06:36   07:09     07:39                                                        
.. .. 5,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) Csak leszállás      06:37   07:10     07:40                                                        
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                        
35,0 S S Budapest, Péterhegyi út     S   S     S                                                        
36,2 S 7,1 Budapest, Borszéki u.     06:43   07:17     07:47                                                        
37,1 S 8,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás     06:45   07:19     07:49                                                        

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
6 Nem közlekedik: XII. 25., 26. és I. 1.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek