Navigáció átugrása
699

Budapest, Csepel–Budatétény–Érd

Menetrend érvényessége: 2019.08.24 -
Besorolás: E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 699 1 I     699 3 I     699 5 I     699 7 I     699 9 I     699 11 I     699 13 I    
0,0 S .. Budapest, Vermes Miklós u. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:00 06:55 07:55 13:00 13:55 14:50 15:50
0,3 S .. Budapest, Szent Imre tér HÉV-állomás | | | | | | |
0,7 S .. Budapest, Karácsony S. u. 06:02 06:57 07:57 13:02 13:57 14:52 15:52
1,2 S .. Budapest, Csepel HÉV-állomás 06:03 06:58 07:58 13:03 13:58 14:54 15:54
1,9 S .. Budapest, Erdősor u. 06:05 07:00 08:00 13:05 14:00 14:56 15:56
2,4 S .. Budapest, Vas Gereben u. 06:06 07:01 08:01 13:06 14:01 14:58 15:58
2,8 S .. Budapest, Tejút u. 06:07 07:02 08:02 13:07 14:02 15:00 16:00
3,3 S .. Budapest, Csepeli temető 06:08 07:03 08:03 13:08 14:03 15:02 16:02
4,0 S .. Budapest, Hárosi iskola 06:09 07:05 08:05 13:09 14:05 15:04 16:04
4,8 S .. Budapest, Szilvafa u. 06:11 07:07 08:07 13:11 14:07 15:06 16:06
5,1 S .. Budapest, Almafa u. 06:12 07:09 08:09 13:12 14:09 15:08 16:08
5,5 S .. Budapest, Vízművek ltp. 06:13 07:11 08:11 13:13 14:11 15:10 16:10
6,2 S .. Budapest, Hárosi Csárda 06:14 07:13 08:13 13:14 14:13 15:12 16:12
6,6 S .. Szigetszentmiklós, Áruházi bekötőút 06:15 07:15 08:15 13:15 14:15 15:14 16:14
10,4 S 0,0 Budapest, Budatétény vá. (Növény u.) 06:24 07:24 08:24 13:24 14:24 15:24 16:24
S S 0,2 Budapest, Budatétény vá. (Campona) 06:25 07:25 08:25 13:25 14:25 15:25 16:25
10,4 S 0,0 Budapest, Budatétény vá. (Növény u.) 06:26 07:26 08:26 13:26 14:26 15:26 16:26
11,3 S .. Budapest, Dózsa György út 06:27 07:27 08:27 13:27 14:27 15:27 16:27
11,9 S .. Budapest, Tenkes utca 06:28 07:28 08:28 13:28 14:28 15:28 16:28
12,4 S .. Budapest, Bartók Béla út 06:29 07:29 08:29 13:29 14:29 15:29 16:29
12,9 S .. Budapest, Petőfi Sándor utca 06:30 07:30 08:30 13:30 14:30 15:30 16:30
13,5 S .. Budapest, Angeli utca / Nagytétényi út 06:31 07:31 08:31 13:31 14:31 15:31 16:31
14,1 S .. Budapest, Nagytétény, Erdélyi u. 06:32 07:32 08:32 13:32 14:32 15:32 16:32
15,1 S .. Budapest, Tétényi út (Érd, Tétényi út) 06:35 07:35 08:35 13:35 14:35 15:35 16:35
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár              
15,8 S .. Érd, Sulák-Árok 06:37 07:37 08:37 13:37 14:37 15:37 16:37
16,9 S .. Érd, Ág. 06:38 07:38 08:38 13:38 14:38 15:38 16:38
17,4 S .. Érd, Erika u. 06:39 07:39 08:39 13:39 14:39 15:39 16:39
18,3 S .. Érd, aut. áll. 06:41 07:41 08:41 13:41 14:41 15:41 16:41

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest-bérlet szakaszhatáron belül (Budapest, Vermes Miklós u. és Budapest Tétényi út között bármely két megállóhely viszonylatában)
a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek