699

Budapest, Csepel–Budatétény–Érd

Menetrend érvényessége: 2017.04.01 -
Besorolás: E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 699 1 I     699 3 I     699 5 I     699 7 I     699 9 I     699 11 I     699 13 I    
0,0 S Budapest, Vermes Miklós u. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:03 06:58 07:58 13:03 13:58 14:53 15:53
0,3 S Budapest, Szent Imre tér HÉV-állomás | | | | | | |
0,7 S Budapest, Karácsony S. u. 06:05 07:00 08:00 13:05 14:00 14:55 15:55
1,2 S Budapest, Csepel HÉV-állomás 06:06 07:01 08:01 13:06 14:01 14:57 15:57
1,9 S Budapest, Erdősor u. 06:08 07:03 08:03 13:08 14:03 14:59 15:59
2,4 S Budapest, Vas Gereben u. 06:09 07:04 08:04 13:09 14:04 15:01 16:01
2,8 S Budapest, Tejút u. 06:10 07:05 08:05 13:10 14:05 15:03 16:03
3,3 S Budapest, Csepeli temető 06:11 07:06 08:06 13:11 14:06 15:05 16:05
4,0 S Budapest, Hárosi iskola 06:12 07:08 08:08 13:12 14:08 15:07 16:07
4,8 S Budapest, Szilvafa u. 06:14 07:10 08:10 13:14 14:10 15:09 16:09
5,1 S Budapest, Almafa u. 06:15 07:12 08:12 13:15 14:12 15:11 16:11
5,5 S Budapest, Vízművek ltp. 06:16 07:14 08:14 13:16 14:14 15:13 16:13
6,2 S Budapest, Hárosi Csárda 06:17 07:16 08:16 13:17 14:16 15:15 16:15
6,6 S Szigetszentmiklós, Áruházi bekötőút 06:18 07:18 08:18 13:18 14:18 15:17 16:17
11,4 S Budapest, Budatétényi sorompó 06:26 07:26 08:26 13:26 14:26 15:26 16:26
12,0 S Budapest, Dózsa György út 06:27 07:27 08:27 13:27 14:27 15:27 16:27
12,6 S Budapest, Tenkes utca 06:28 07:28 08:28 13:28 14:28 15:28 16:28
13,1 S Budapest, Bartók Béla út 06:29 07:29 08:29 13:29 14:29 15:29 16:29
13,5 S Budapest, Petőfi Sándor utca 06:30 07:30 08:30 13:30 14:30 15:30 16:30
14,2 S Budapest, Angeli utca / Nagytétényi út 06:31 07:31 08:31 13:31 14:31 15:31 16:31
14,8 S Budapest, Nagytétény, Erdélyi u. 06:32 07:32 08:32 13:32 14:32 15:32 16:32
16,4 S Budapest, Tétényi út (Érd, Tétényi út) 06:35 07:35 08:35 13:35 14:35 15:35 16:35
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár              
17,1 S Érd, Sulák-Árok 06:37 07:37 08:37 13:37 14:37 15:37 16:37
17,6 S Érd, Ág. 06:38 07:38 08:38 13:38 14:38 15:38 16:38
18,1 S Érd, Erika u. 06:39 07:39 08:39 13:39 14:39 15:39 16:39
19,0 S Érd, aut. áll. 06:41 07:41 08:41 13:41 14:41 15:41 16:41

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest-bérlet szakaszhatáron belül (Budapest, Vermes Miklós u. és Budapest Tétényi út között bármely két megállóhely viszonylatában)
a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat