Navigáció átugrása
700-703

Budapest, Budafok–Érd

Menetrend érvényessége: 2019.02.16 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 701 3 M     702 5       700 7 M     699 1 I     702 9       700 11 M     699 3 I     702 13       700 15 M     699 5 I     701 17       701 19       701 21 M     701 23 M     702 123 A     702 25 M     699 7 I     702 27       699 9 I     702 29       699 11 I     702 31       699 13 I     702 33 M     702 35   2   702 37 M     701 39   2   700 41 M     701 43   2   702 45 M     701 47 M     702 149 A 2   703 49 M     701 51   2   701 1 M    
0,0 0,0 .. Budapest, Budafok Városház tér   05:35     06:35     07:35             11:35 12:35   13:35   14:35   15:35   16:35 17:35 18:35       21:20   22:20 22:27    
1,5 1,5 .. Budapest, Vágóhíd utca   05:39     06:39     07:39             11:39 12:39   13:39   14:39   15:39   16:39 17:39 18:39       21:24   22:24 22:29    
2,0 2,0 .. Budapest, Háros Vasútállomás   05:40     06:41     07:41             11:41 12:41   13:41   14:41   15:41   16:41 17:41 18:41       21:25   22:25 22:30    
2,6 2,6 .. Budapest, Háros utca   05:41     06:42     07:42             11:42 12:42   13:42   14:42   15:42   16:42 17:42 18:42       21:26   22:26 22:31    
S 3,1 .. Budapest, Jókai Mór utca   05:42     06:43     07:43             11:43 12:43   13:43   14:43   15:43   16:43 17:43 18:43       21:27   22:27 S    
S 3,5 .. Budapest, Lépcsős utca   05:43   06:28 06:44   07:28 07:44   08:28         11:44 12:44 13:28 13:44 14:28 14:44 15:28 15:44 16:28 16:44 17:44 18:44       21:28   22:28 S    
S S 0,0 Budapest, Budatétény vá. (Campona) 04:48 S 06:05 S S 07:05 S S 08:05 S 08:45 09:45 10:45 11:45 S S S S S S S S S S S S 19:45 20:15 20:45 S 22:24 S S 23:24 00:10
S 4,2 0,5 Budapest, Budatétényi sorompó 04:49 05:44 06:06 06:29 06:46 07:06 07:29 07:46 08:06 08:29 08:46 09:46 10:46 11:46 11:46 12:46 13:29 13:46 14:29 14:46 15:29 15:46 16:29 16:46 17:46 18:46 19:46 20:16 20:46 21:29 22:25 22:29 S 23:25 00:11
S 4,8 .. Budapest, Dózsa György út 04:50 05:45 06:07 06:30 06:47 07:07 07:30 07:47 08:07 08:30 08:47 09:47 10:47 11:47 11:47 12:47 13:30 13:47 14:30 14:47 15:30 15:47 16:30 16:47 17:47 18:47 19:47 20:17 20:47 21:30 22:26 22:30 S 23:26 00:12
S 5,4 .. Budapest, Tenkes utca 04:51 05:46 06:08 06:31 06:48 07:08 07:31 07:48 08:08 08:31 08:48 09:48 10:48 11:48 11:48 12:48 13:31 13:48 14:31 14:48 15:31 15:48 16:31 16:48 17:48 18:48 19:48 20:18 20:48 21:31 22:27 22:31 S 23:27 00:13
S 5,9 .. Budapest, Bartók Béla út 04:52 05:47 06:09 06:32 06:49 07:09 07:32 07:49 08:09 08:32 08:49 09:49 10:49 11:49 11:49 12:49 13:32 13:49 14:32 14:49 15:32 15:49 16:32 16:49 17:49 18:49 19:49 20:19 20:49 21:32 22:28 22:32 S 23:28 00:14
S 6,3 .. Budapest, Petőfi Sándor utca 04:53 05:48 06:10 06:33 06:50 07:10 07:33 07:50 08:10 08:33 08:50 09:50 10:50 11:50 11:50 12:50 13:33 13:50 14:33 14:50 15:33 15:50 16:33 16:50 17:50 18:50 19:50 20:20 20:50 21:33 22:29 22:33 S 23:29 00:15
S 7,0 .. Budapest, Angeli utca / Nagytétényi út 04:54 05:49 06:11 06:34 06:51 07:11 07:34 07:51 08:11 08:34 08:51 09:51 10:51 11:51 11:51 12:51 13:34 13:51 14:34 14:51 15:34 15:51 16:34 16:51 17:51 18:51 19:51 20:21 20:51 21:34 22:30 22:34 S 23:30 00:16
S 7,6 .. Budapest, Nagytétény, Erdélyi u. 04:55 05:50 06:12 06:35 06:52 07:12 07:35 07:52 08:12 08:35 08:52 09:52 10:52 11:52 11:52 12:52 13:35 13:52 14:35 14:52 15:35 15:52 16:35 16:52 17:52 18:52 19:52 20:22 20:52 21:35 22:31 22:35 S 23:31 00:17
S 8,4 .. Budapest, Bányalég u. 04:57 05:52 06:14 S 06:54 07:14 S 07:54 08:14 S 08:54 09:54 10:54 11:54 11:54 12:54 S 13:54 S 14:54 S 15:54 S 16:54 17:54 18:54 19:54 20:24 20:54 21:37 22:33 22:37 S 23:33 00:19
S 8,9 .. Budapest, Nagytétény, ipartelep 04:58 05:53 06:15 S 06:55 07:15 S 07:55 08:15 S 08:55 09:55 10:55 11:55 11:55 12:55 S 13:55 S 14:55 S 15:55 S 16:55 17:55 18:55 19:55 20:25 20:55 21:38 22:34 22:38 S 23:34 00:20
9,8 9,9 .. Budapest, Tétényi út (Érd, Tétényi út) 05:00 05:55 06:17 06:38 06:57 07:17 07:38 07:57 08:17 08:38 08:57 09:57 10:57 11:57 11:57 12:57 13:38 13:57 14:38 14:57 15:38 15:57 16:38 16:57 17:57 18:57 19:57 20:27 20:57 21:40 22:36 22:40 22:39 23:36 00:22
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                      
10,5 10,6 .. Érd, Sulák-Árok 05:02 05:57 06:19 06:40 06:59 07:19 07:40 07:59 08:19 08:40 08:59 09:59 10:59 11:59 11:59 12:59 13:40 13:59 14:40 14:59 15:40 15:59 16:40 16:59 17:59 18:59 19:59 20:29 20:59 21:42 22:38 22:42 22:41 23:38 00:24
11,0 11,1 0,0 Érd, Ág. 05:03 05:58 06:20 06:41 07:00 07:20 07:41 08:00 08:20 08:41 09:00 10:00 11:00 12:00 12:00 13:00 13:41 14:00 14:41 15:00 15:41 16:00 16:41 17:00 18:00 19:00 20:00 20:30 21:00 21:43 22:39 22:43 22:42 23:39 00:25
S 12,2 S Érd, Sárvíz u. 05:05 06:00 S S 07:03 S S 08:03 S S 09:03 10:03 11:03 12:03 12:03 13:03 S 14:03 S 15:03 S 16:03 S 17:03 18:03 19:03 20:03 S 21:02 21:45 22:41 22:45 S 23:41 00:27
S 14,1 S Érd, Attila u. 05:09 06:04 S S 07:08 S S 08:08 S S 09:08 10:08 11:08 12:08 12:08 13:08 S 14:08 S 15:08 S 16:08 S 17:08 18:08 19:08 20:08 S 21:06 21:49 22:45 22:49 S 23:45 00:31
11,5 S 0,5 Érd, Erika u. S S 06:21 | S 07:21 | S 08:21 | S S S S S S | S | S | S | S S S S 20:31 S S S S 22:43 S S
12,3 S S Érd, Kálvin tér S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:44 S S
12,9 14,5 S Érd, Széchenyi tér 05:10 06:05 S S 07:09 S S 08:09 S S 09:09 10:09 11:09 12:09 12:09 13:09 S 14:09 S 15:09 S 16:09 S 17:09 18:09 19:09 20:09 S 21:07 21:50 22:46 22:50 22:45 23:46 00:32
Érd, felső 05:19 06:19     07:19     08:19     09:19 10:19 11:19 12:19 12:19 13:19   14:19   15:19   16:19   17:19 18:19 19:19 20:19   21:19 21:59 22:59 22:59 22:59 23:59 00:59
Százhalombatta 05:30 06:30     07:30     08:30     09:30 10:30 11:30 12:30 12:30 13:30   14:30   15:30   16:30   17:30 18:30 19:30 20:30   21:30 22:10 23:10 23:10 23:10 00:10 01:10
S 15,1 S Érd, Kálvin tér 05:13 06:08 S S 07:12 S S 08:12 S S 09:12 10:12 11:12 12:12 12:12 13:12 S 14:12 S 15:12 S 16:12 S 17:12 18:12 19:12 20:12 S 21:10 21:52 22:49 22:52 S 23:49 00:35
13,3 S S Érd, Attila u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:46 S S
15,2 S S Érd, Sárvíz u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:49 S S
16,2 S S Érd, Erika u. S S S 06:42 S S 07:42 S S 08:42 S S S S S S 13:42 S 14:42 S 15:42 S 16:42 S S S S S S S S S 22:51 S S
17,1 15,7 1,4 Érd, aut. áll. 05:15 06:10 06:23 06:44 07:14 07:23 07:44 08:14 08:23 08:44 09:14 10:14 11:14 12:14 12:14 13:14 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14 18:14 19:14 20:14 20:33 21:12 21:55 22:51 22:55 22:52 23:51 00:37

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat

Hírek