Navigáció átugrása
700-703

Budapest, Budafok - Érd

Menetrend érvényessége: 2018.06.16 - 2018.07.15
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 701 3       702 5       700 7       699 1 I     702 9       700 11       699 3 I     702 13       700 15       699 5 I     701 17       701 19       701 21       701 23       702 25       699 7 I     702 27       699 9 I     702 29       699 11 I     702 31       699 13 I     702 33       702 35       702 37       701 39       700 41       701 43       702 45       701 47       703 49       701 51       701 1      
0,0 0,0 .. Budapest, Városház tér   05:40     06:40     07:40             12:40   13:40   14:40   15:40   16:40 17:40 18:40       21:20   22:27    
1,5 1,5 .. Budapest, Vágóhíd utca Csak felszállás    05:44     06:44     07:44             12:44   13:44   14:44   15:44   16:44 17:44 18:44       21:24   22:29    
2,0 2,0 .. Budapest, Háros Vasútállomás Csak felszállás    05:45     06:46     07:46             12:46   13:46   14:46   15:46   16:46 17:46 18:46       21:25   22:30    
2,6 2,6 .. Budapest, Háros utca Csak felszállás    05:46     06:47     07:47             12:47   13:47   14:47   15:47   16:47 17:47 18:47       21:26   22:31    
S 3,1 .. Budapest, Jókai Mór utca Csak felszállás    05:47     06:48     07:48             12:48   13:48   14:48   15:48   16:48 17:48 18:48       21:27   S    
S 3,5 .. Budapest, Lépcsős utca Csak felszállás    05:48     06:49     07:49             12:49   13:49   14:49   15:49   16:49 17:49 18:49       21:28   S    
S S 0,0 Budapest, Budatétény vá. (Campona) 04:51 S 06:05   S 07:05   S 08:05   08:50 09:50 10:50 11:50 S   S   S   S   S S S 19:50 20:15 20:50 S 22:24 S 23:24 00:10
S 4,2 0,5 Budapest, Budatétényi sorompó 04:52 05:49 06:06 06:26 06:51 07:06 07:26 07:51 08:06 08:26 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:26 13:51 14:26 14:51 15:26 15:51 16:26 16:51 17:51 18:51 19:51 20:16 20:51 21:29 22:25 S 23:25 00:11
S 4,8 .. Budapest, Dózsa György út 04:53 05:50 06:07 06:27 06:52 07:07 07:27 07:52 08:07 08:27 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:27 13:52 14:27 14:52 15:27 15:52 16:27 16:52 17:52 18:52 19:52 20:17 20:52 21:30 22:26 S 23:26 00:12
S 5,4 .. Budapest, Tenkes utca 04:54 05:51 06:08 06:28 06:53 07:08 07:28 07:53 08:08 08:28 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:28 13:53 14:28 14:53 15:28 15:53 16:28 16:53 17:53 18:53 19:53 20:18 20:53 21:31 22:27 S 23:27 00:13
S 5,9 .. Budapest, Bartók Béla út 04:55 05:52 06:09 06:29 06:54 07:09 07:29 07:54 08:09 08:29 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:29 13:54 14:29 14:54 15:29 15:54 16:29 16:54 17:54 18:54 19:54 20:19 20:54 21:32 22:28 S 23:28 00:14
S 6,3 .. Budapest, Petőfi Sándor utca 04:56 05:53 06:10 06:30 06:55 07:10 07:30 07:55 08:10 08:30 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:30 13:55 14:30 14:55 15:30 15:55 16:30 16:55 17:55 18:55 19:55 20:20 20:55 21:33 22:29 S 23:29 00:15
S 7,0 .. Budapest, Angeli utca / Nagytétényi út 04:57 05:54 06:11 06:31 06:56 07:11 07:31 07:56 08:11 08:31 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:31 13:56 14:31 14:56 15:31 15:56 16:31 16:56 17:56 18:56 19:56 20:21 20:56 21:34 22:30 S 23:30 00:16
S 7,6 .. Budapest, Nagytétény, Erdélyi u. 04:58 05:55 06:12 06:32 06:57 07:12 07:32 07:57 08:12 08:32 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:32 13:57 14:32 14:57 15:32 15:57 16:32 16:57 17:57 18:57 19:57 20:22 20:57 21:35 22:31 S 23:31 00:17
S 8,4 .. Budapest, Bányalég u. 05:00 05:57 06:14 S 06:59 07:14 S 07:59 08:14 S 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 S 13:59 S 14:59 S 15:59 S 16:59 17:59 18:59 19:59 20:24 20:59 21:37 22:33 S 23:33 00:19
S 8,9 .. Budapest, Nagytétény, ipartelep 05:01 05:58 06:15 S 07:00 07:15 S 08:00 08:15 S 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 S 14:00 S 15:00 S 16:00 S 17:00 18:00 19:00 20:00 20:25 21:00 21:38 22:34 S 23:34 00:20
9,8 9,9 .. Budapest, Tétényi út (Érd, Tétényi út) 05:03 06:00 06:17 06:35 07:02 07:17 07:35 08:02 08:17 08:35 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 13:35 14:02 14:35 15:02 15:35 16:02 16:35 17:02 18:02 19:02 20:02 20:27 21:02 21:40 22:36 22:39 23:36 00:22
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                  
10,5 10,6 .. Érd, Sulák-Árok 05:05 06:02 06:19 06:37 07:04 07:19 07:37 08:04 08:19 08:37 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 13:37 14:04 14:37 15:04 15:37 16:04 16:37 17:04 18:04 19:04 20:04 20:29 21:04 21:42 22:38 22:41 23:38 00:24
11,0 11,1 0,0 Érd, Ág. 05:06 06:03 06:20 06:38 07:05 07:20 07:38 08:05 08:20 08:38 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:38 14:05 14:38 15:05 15:38 16:05 16:38 17:05 18:05 19:05 20:05 20:30 21:05 21:43 22:39 22:42 23:39 00:25
S 12,2 S Érd, Sárvíz u. 05:08 06:05 S S 07:08 S S 08:08 S S 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 S 14:08 S 15:08 S 16:08 S 17:08 18:08 19:08 20:08 S 21:07 21:45 22:41 S 23:41 00:27
S 14,1 S Érd, Attila u. 05:12 06:09 S S 07:13 S S 08:13 S S 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 S 14:13 S 15:13 S 16:13 S 17:13 18:13 19:13 20:13 S 21:11 21:49 22:45 S 23:45 00:31
11,5 S 0,5 Érd, Erika u. S S 06:21 06:39 S 07:21 07:39 S 08:21 08:39 S S S S S 13:39 S 14:39 S 15:39 S 16:39 S S S S 20:31 S S S 22:43 S S
12,3 S S Érd, Kálvin tér S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:44 S S
12,9 14,5 S Érd, Széchenyi tér 05:13 06:10 S S 07:14 S S 08:14 S S 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 S 14:14 S 15:14 S 16:14 S 17:14 18:14 19:14 20:14 S 21:12 21:50 22:46 22:45 23:46 00:32
Érd, felső 05:18 06:20     07:20     08:20     09:20 10:22 11:20 12:20 13:20   14:20   15:20   16:20   17:20 18:20 19:20 20:20   21:20 21:59 22:58 22:58 23:58 00:58
Százhalombatta 05:27 06:29     07:29     08:29     09:29 10:31 11:29 12:29 13:29   14:29   15:29   16:29   17:29 18:29 19:29 20:29   21:29 22:08 23:07 23:07 00:07 01:07
S 15,1 S Érd, Kálvin tér 05:16 06:13 S S 07:17 S S 08:17 S S 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 S 14:17 S 15:17 S 16:17 S 17:17 18:17 19:17 20:17 S 21:15 21:52 22:49 S 23:49 00:35
13,3 S S Érd, Attila u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:46 S S
15,2 S S Érd, Sárvíz u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:49 S S
16,2 S S Érd, Erika u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 22:51 S S
17,1 15,7 1,4 Érd, aut. áll. 05:18 06:15 06:23 06:41 07:19 07:23 07:41 08:19 08:23 08:41 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 13:41 14:19 14:41 15:19 15:41 16:19 16:41 17:19 18:19 19:19 20:19 20:33 21:17 21:55 22:51 22:52 23:51 00:37

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek