Navigáció átugrása
700

Budapest, Budatétény–Érd

Menetrend érvényessége: 2019.04.01 - 2019.08.23
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 700 1       700 3       699 1 I     700 5       699 3 I     700 7       699 5 I     700 9       700 11       700 27 T     700 29 A     699 7 I     700 13 I     699 9 I     700 15       699 11 I     700 17       699 13 I     700 19       700 21       700 23       700 31       700 25      
0,0 Budapest, Budatétény vá. (Campona) 04:55 05:55   06:55   07:55   09:25 11:25 13:25 13:25   13:55   14:55   15:55   16:55 17:55 18:55 20:25 21:55
0,5 Budapest, Budatétényi sorompó 04:56 05:56 06:29 06:56 07:29 07:56 08:29 09:26 11:26 13:26 13:26 13:29 13:56 14:29 14:56 15:29 15:56 16:29 16:56 17:56 18:56 20:26 21:56
1,1 Budapest, Dózsa György út 04:57 05:57 06:30 06:57 07:30 07:57 08:30 09:27 11:27 13:27 13:27 13:30 13:57 14:30 14:57 15:30 15:57 16:30 16:57 17:57 18:57 20:27 21:57
1,7 Budapest, Tenkes utca 04:58 05:58 06:31 06:58 07:31 07:58 08:31 09:28 11:28 13:28 13:28 13:31 13:58 14:31 14:58 15:31 15:58 16:31 16:58 17:58 18:58 20:28 21:58
2,2 Budapest, Bartók Béla út 04:59 05:59 06:32 06:59 07:32 07:59 08:32 09:29 11:29 13:29 13:29 13:32 13:59 14:32 14:59 15:32 15:59 16:32 16:59 17:59 18:59 20:29 21:59
2,6 Budapest, Petőfi Sándor utca 05:00 06:00 06:33 07:00 07:33 08:00 08:33 09:30 11:30 13:30 13:30 13:33 14:00 14:33 15:00 15:33 16:00 16:33 17:00 18:00 19:00 20:30 22:00
3,3 Budapest, Angeli utca / Nagytétényi út 05:01 06:01 06:34 07:01 07:34 08:01 08:34 09:31 11:31 13:31 13:31 13:34 14:01 14:34 15:01 15:34 16:01 16:34 17:01 18:01 19:01 20:31 22:01
3,9 Budapest, Nagytétény, Erdélyi u. 05:02 06:02 06:35 07:02 07:35 08:02 08:35 09:32 11:32 13:32 13:32 13:35 14:02 14:35 15:02 15:35 16:02 16:35 17:02 18:02 19:02 20:32 22:02
4,7 Budapest, Bányalég u. 05:04 06:04 S 07:04 S 08:04 S 09:34 11:34 13:34 13:34 S 14:04 S 15:04 S 16:04 S 17:04 18:04 19:04 20:34 22:04
5,2 Budapest, Nagytétény, ipartelep 05:05 06:05 S 07:05 S 08:05 S 09:35 11:35 13:35 13:35 S 14:05 S 15:05 S 16:05 S 17:05 18:05 19:05 20:35 22:05
6,2 Budapest, Tétényi út (Érd, Tétényi út) 05:07 06:07 06:38 07:07 07:38 08:07 08:38 09:37 11:37 13:37 13:37 13:38 14:07 14:38 15:07 15:38 16:07 16:38 17:07 18:07 19:07 20:37 22:07
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                              
6,9 Érd, Sulák-Árok 05:09 06:09 06:40 07:09 07:40 08:09 08:40 09:39 11:39 13:39 13:39 13:40 14:09 14:40 15:09 15:40 16:09 16:40 17:09 18:09 19:09 20:39 22:09
7,4 Érd, Ág. 05:10 06:10 06:41 07:10 07:41 08:10 08:41 09:40 11:40 13:40 13:40 13:41 14:10 14:41 15:10 15:41 16:10 16:41 17:10 18:10 19:10 20:40 22:10
7,9 Érd, Erika u. 05:11 06:11 06:42 07:11 07:42 08:11 08:42 09:41 11:41 13:41 13:41 13:42 14:11 14:42 15:11 15:42 16:11 16:42 17:11 18:11 19:11 20:41 22:11
8,8 Érd, aut. áll. 05:13 06:13 06:44 07:13 07:44 08:13 08:44 09:43 11:43 13:43 13:43 13:44 14:13 14:44 15:13 15:44 16:13 16:44 17:13 18:13 19:13 20:43 22:13

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
E Elővárosi járat