Navigáció átugrása
741, 742

Érd–Tárnok

Menetrend érvényessége: 2019.04.01 -
Besorolás: R R R R R E R R R E R R R R E R R E R E R E R E R R R E R R R R R R R E R R R R R E R R R R R E R R R E R R R E R R E R E R E R R E E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 722 1 M     741 1   5   722 3       722 59 M     742 3       722 5   5   742 5 M     722 7 M     742 7       722 9       742 9 M     745 2 I     722 11 M     742 11       722 13       742 13 I     742 15       722 17       742 17       722 19       742 19       722 21       742 21       722 23       742 23       745 4 I     741 25 I     722 25       722 127 M     722 27 M     742 127 T     742 227 A     742 27 I     745 6 I     741 29 I     722 29       722 31 M     742 231 A     742 131 T     742 31 I     745 8 I     722 33       742 33 M     722 35 M     742 235 A     742 135 T     742 35 I     722 37       742 37 M     722 41 M     742 39       722 39       742 41 M     722 45 M     742 43   2   722 43   2   742 45 I     742 47   2   722 47   2   742 49   2   722 49   2   742 51   2   722 51   2   722 63 M     742 53   2   722 53   2   722 55   2   742 55   2   722 57   2  
Budapest, Kelenföld         05:12   05:47   06:17 06:20 06:47 06:47   07:17 07:20 07:47 08:17 08:20 09:17 09:20 10:17 10:20 11:17 11:20 12:17 12:20 12:20 12:20       13:17   13:20 13:20 13:20   14:17     14:20 14:20 14:47   15:17     15:20 15:47   16:17 16:20 16:47   17:17 17:20 17:47 18:17 18:20 19:17 19:20 20:17 20:20   21:17 21:20      
Érd, alsó         05:26   05:56   06:26 06:34 06:56 06:56   07:26 07:34 07:56 08:26 08:34 09:26 09:34 10:26 10:34 11:26 11:34 12:26 12:34 12:34 12:34       13:26   13:34 13:34 13:34   14:26     14:34 14:34 14:56   15:26     15:34 15:56   16:26 16:34 16:56   17:26 17:34 17:56 18:26 18:34 19:26 19:34 20:26 20:34   21:26 21:34      
0,0 0,0 .. Érd, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:20   04:50 05:20 05:30 05:50 06:00 06:20 06:30 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 07:50 08:00 08:30 08:50 09:30 09:50 10:30 10:50 11:30 11:50 12:30 12:40 12:45 12:50 13:15 13:20 13:30 13:30 13:30 13:40 13:45 13:50 14:20 14:30 14:30 14:30 14:40 14:50 15:00 15:20 15:30 15:30 15:30 15:50 16:00 16:20 16:30 16:50 17:00 17:20 17:30 17:50 18:00 18:30 18:50 19:30 19:50 20:30 20:50 21:20 21:30 21:50 22:50 23:00 23:50
0,6 0,6 .. Érd, Kálvin tér 04:22   04:52 05:22 05:32 05:52 06:02 06:22 06:32 06:52 07:02 07:12 07:22 07:32 07:52 08:02 08:32 08:52 09:32 09:52 10:32 10:52 11:32 11:52 12:32 12:42 12:47 12:52 13:17 13:22 13:32 13:32 13:32 13:42 13:47 13:52 14:22 14:32 14:32 14:32 14:42 14:52 15:02 15:22 15:32 15:32 15:32 15:52 16:02 16:22 16:32 16:52 17:02 17:22 17:32 17:52 18:02 18:32 18:52 19:32 19:52 20:32 20:52 21:22 21:32 21:52 22:52 23:02 23:52
S 1,2 .. Érd, Széchenyi tér S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:50 S S S S S S S 13:50 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,1 .. Érd, Rómer Flóris tér S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:52 S S S S S S S 13:52 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,7 .. Érd, Szent László tér S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:53 S S S S S S S 13:53 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,0 .. Érd, Nagy L. u. S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:54 S S S S S S S 13:54 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,2 .. Érd, Munkácsy M. u. S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:55 S S S S S S S 13:55 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,7 .. Érd, Bagoly u. S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:56 S S S S S S S 13:56 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 4,3 .. Érd, Gém u. S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 12:58 S S S S S S S 13:58 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
1,2 S .. Érd, Szabadság tér 04:23   04:53 05:23 05:33 05:53 06:03 06:23 06:33 06:53 07:03 07:13 07:23 07:33 07:53 08:03 08:33 08:53 09:33 09:53 10:33 10:53 11:33 11:53 12:33 12:43 S 12:53 13:18 13:23 13:33 13:33 13:33 13:43 S 13:53 14:23 14:33 14:33 14:33 14:43 14:53 15:03 15:23 15:33 15:33 15:33 15:53 16:03 16:23 16:33 16:53 17:03 17:23 17:33 17:53 18:03 18:33 18:53 19:33 19:53 20:33 20:53 21:23 21:33 21:53 22:53 23:03 23:53
1,8 S .. Érd, Sportcsarnok u. 04:24   04:54 05:24 05:34 05:54 06:04 06:24 06:34 06:54 07:04 07:14 07:24 07:34 07:54 08:04 08:34 08:54 09:34 09:54 10:34 10:54 11:34 11:54 12:34 12:44 S 12:54 13:19 13:24 13:34 13:34 13:34 13:44 S 13:54 14:24 14:34 14:34 14:34 14:44 14:54 15:04 15:24 15:34 15:34 15:34 15:54 16:04 16:24 16:34 16:54 17:04 17:24 17:34 17:54 18:04 18:34 18:54 19:34 19:54 20:34 20:54 21:24 21:34 21:54 22:54 23:04 23:54
2,8 S .. Érd, Fülemüle u. 04:26   04:56 05:26 05:36 05:56 06:06 06:26 06:36 06:56 07:06 07:16 07:26 07:36 07:56 08:06 08:36 08:56 09:36 09:56 10:36 10:56 11:36 11:56 12:36 12:46 S 12:56 13:21 13:26 13:36 13:36 13:36 13:46 S 13:56 14:26 14:36 14:36 14:36 14:46 14:56 15:06 15:26 15:36 15:36 15:36 15:56 16:06 16:26 16:36 16:56 17:06 17:26 17:36 17:56 18:06 18:36 18:56 19:36 19:56 20:36 20:56 21:26 21:36 21:56 22:56 23:06 23:56
3,3 S .. Érd, Kánya u. 04:27   04:57 05:27 05:37 05:57 06:07 06:27 06:37 06:57 07:07 07:17 07:27 07:37 07:57 08:07 08:37 08:57 09:37 09:57 10:37 10:57 11:37 11:57 12:37 12:47 S 12:57 13:22 13:27 13:37 13:37 13:37 13:47 S 13:57 14:27 14:37 14:37 14:37 14:47 14:57 15:07 15:27 15:37 15:37 15:37 15:57 16:07 16:27 16:37 16:57 17:07 17:27 17:37 17:57 18:07 18:37 18:57 19:37 19:57 20:37 20:57 21:27 21:37 21:57 22:57 23:07 23:57
3,8 S .. Érd, Zámori út 04:28   04:58 05:28 05:38 05:58 06:08 06:28 06:38 06:58 07:08 07:18 07:28 07:38 07:58 08:08 08:38 08:58 09:38 09:58 10:38 10:58 11:38 11:58 12:38 12:48 S 12:58 13:23 13:28 13:38 13:38 13:38 13:48 S 13:58 14:28 14:38 14:38 14:38 14:48 14:58 15:08 15:28 15:38 15:38 15:38 15:58 16:08 16:28 16:38 16:58 17:08 17:28 17:38 17:58 18:08 18:38 18:58 19:38 19:58 20:38 20:58 21:28 21:38 21:58 22:58 23:08 23:58
4,5 5,0 .. Érd, tárnoki elág. 04:29   04:59 05:29 05:39 05:59 06:09 06:29 06:39 06:59 07:09 07:20 07:29 07:39 07:59 08:09 08:39 08:59 09:39 09:59 10:39 10:59 11:39 11:59 12:39 12:50 13:00 12:59 13:24 13:29 13:39 13:39 13:39 13:50 14:00 13:59 14:29 14:39 14:39 14:39 14:50 14:59 15:09 15:29 15:39 15:39 15:39 15:59 16:09 16:29 16:39 16:59 17:09 17:29 17:39 17:59 18:09 18:39 18:59 19:39 19:59 20:39 20:59 21:29 21:39 21:59 22:59 23:09 23:59
4,8 5,3 .. Tárnok, Rákóczi Ferenc u.         05:40   06:10   06:40   07:10     07:40   08:10 08:40   09:40   10:40   11:40   12:40   13:01       13:40 13:40 13:40   14:01     14:40 14:40 14:40     15:10   15:40 15:40 15:40   16:10   16:40   17:10   17:40   18:10 18:40   19:40   20:40     21:40     23:10  
5,2 5,7 0,0 Tárnok, vá. bej. út         |   |   |   |     |   | |   |   |   |   |   |       | | |   |     | | |     |   | | |   |   |   |   |   | |   |   |     |     |  
S S 0,1 Tárnok, Hazatérők útja         05:41   06:11   06:41   07:11     07:41   08:11 08:41   09:41   10:41   11:41   12:41   13:02       13:41 13:41 13:41   14:02     14:41 14:41 14:41     15:11   15:41 15:41 15:41   16:11   16:41   17:11   17:41   18:11 18:41   19:41   20:41     21:41     23:11  
S S 0,5 Tárnok, Vasútállomás         05:42   06:12   06:42   07:12     07:42   08:12 08:42   09:42   10:42   11:42   12:42   13:03       13:42 13:42 13:42   14:03     14:42 14:42 14:42     15:12   15:42 15:42 15:42   16:12   16:42   17:12   17:42   18:12 18:42   19:42   20:42     21:42     23:12  
Budapest, Kelenföld   04:12     05:12   05:47   06:20   06:47     07:20   07:47 08:20   09:20   10:20   11:20   12:20   12:47       13:20 13:20 13:20   13:47     14:20 14:20 14:20     14:47   15:20 15:20 15:20   15:47   16:20   16:47   17:20   17:47 18:20   19:20   20:20     21:20     22:47  
Tárnok   04:30     05:30   06:00   06:39   07:00     07:39   08:00 08:39   09:39   10:39   11:39   12:39   13:00       13:39 13:39 13:39   14:00     14:39 14:39 14:39     15:00   15:39 15:39 15:39   16:00   16:39   17:00   17:39   18:00 18:39   19:39   20:39     21:39     23:05  
S S 0,5 Tárnok, Vasútállomás   04:43     05:43   06:13   06:43   07:13     07:43   08:13 08:43   09:43   10:43   11:43   12:43   13:04       13:43 13:43 13:43   14:04     14:43 14:43 14:43     15:13   15:43 15:43 15:43   16:13   16:43   17:13   17:43   18:13 18:43   19:43   20:43     21:43     23:13  
S S 0,1 Tárnok, Hazatérők útja   04:44     05:44   06:14   06:44   07:14     07:44   08:14 08:44   09:44   10:44   11:44   12:44   13:05       13:44 13:44 13:44   14:05     14:44 14:44 14:44     15:14   15:44 15:44 15:44   16:14   16:44   17:14   17:44   18:14 18:44   19:44   20:44     21:44     23:14  
5,2 5,7 0,0 Tárnok, vá. bej. út   |     |   |   |   |     |   | |   |   |   |   |   |       | | |   |     | | |     |   | | |   |   |   |   |   | |   |   |     |     |  
5,7 6,2 .. Tárnok, Iskola   04:45     05:45   06:15   06:45   07:15     07:45   08:15 08:45   09:45   10:45   11:45   12:45   13:06       13:45 13:45 13:45   14:06     14:45 14:45 14:45     15:15   15:45 15:45 15:45   16:15   16:45   17:15   17:45   18:15 18:45   19:45   20:45     21:45     23:15  
6,5 7,0 .. Tárnok, Posta   04:46     05:46   06:16   06:46   07:16     07:46   08:16 08:46   09:46   10:46   11:46   12:46   13:07       13:46 13:46 13:46   14:07     14:46 14:46 14:46     15:16   15:46 15:46 15:46   16:16   16:46   17:16   17:46   18:16 18:46   19:46   20:46     21:46     23:16  
6,7 7,2 .. Tárnok, Dózsa György u.   04:47     05:47   06:17   06:47   07:17     07:47   08:17 08:47   09:47   10:47   11:47   12:47   13:08       13:47 13:47 13:47   14:08     14:47 14:47 14:47     15:17   15:47 15:47 15:47   16:17   16:47   17:17   17:47   18:17 18:47   19:47   20:47     21:47     23:17  
7,2 7,7 .. Tárnok, 3 sz. óvoda   04:48     05:48   06:18   06:48   07:18     07:48   08:18 08:48   09:48   10:48   11:48   12:48   13:09       13:48 13:48 13:48   14:09     14:48 14:48 14:48     15:18   15:48 15:48 15:48   16:18   16:48   17:18   17:48   18:18 18:48   19:48   20:48     21:48     23:18  
8,0 8,5 .. Tárnok, Községháza   04:49     05:49   06:19   06:49   07:19     07:49   08:19 08:49   09:49   10:49   11:49   12:49   13:10       13:49 13:49 13:49   14:10     14:49 14:49 14:49     15:19   15:49 15:49 15:49   16:19   16:49   17:19   17:49   18:19 18:49   19:49   20:49     21:49     23:19  
8,3 8,8 .. Tárnok, Marton u.   04:50     05:50   06:20   06:50   07:20     07:50   08:20 08:50   09:50   10:50   11:50   12:50   13:11       13:50 13:50 13:50   14:11     14:50 14:50 14:50     15:20   15:50 15:50 15:50   16:20   16:50   17:20   17:50   18:20 18:50   19:50   20:50     21:50     23:20  
8,6 9,1 0,0 Tárnok, Malom büfé   04:51     05:51   06:21   06:51   07:21     07:51   08:21 08:51   09:51   10:51   11:51   12:51   13:12       13:51 13:51 13:51   14:12     14:51 14:51 14:51     15:21   15:51 15:51 15:51   16:21   16:51   17:21   17:51   18:21 18:51   19:51   20:51     21:51     23:21  
S S 0,3 Tárnok, Kultúrház   04:52     05:52   06:22   06:52   07:22     07:52   08:22 08:52   09:52   10:52   11:52   12:52   13:13       13:52 13:52 13:52   14:13     14:52 14:52 14:52     15:22   15:52 15:52 15:52   16:22   16:52   17:22   17:52   18:22 18:52   19:52   20:52     21:52     23:22  
S S 0,6 Tárnok, aut. ford.   04:53     05:53   06:23   06:53   07:23     07:53   08:23 08:53   09:53   10:53   11:53   12:53   13:14       13:53 13:53 13:53   14:14     14:53 14:53 14:53     15:23   15:53 15:53 15:53   16:23   16:53   17:23   17:53   18:23 18:53   19:53   20:53     21:53     23:23  
S S 0,3 Tárnok, Kultúrház   o     o   o   o   o     o   o o   o   o   o   o   o       o o 13:54   o     o o 14:54     o   o o 15:54   o   o   o   o   o o   o   o     o     o  
8,6 9,1 0,0 Tárnok, Malom büfé                                                                 13:55             14:55             15:55                                            
9,6 10,1 .. Tárnok, Berki puszta elág.                                                                 13:57             14:57             15:57                                            
10,0 10,5 .. Tárnok, Hazatérők útja 102.                                                                 13:58             14:58             15:58                                            
10,5 11,0 .. Tárnok, TÜZÉP telep                                                                 13:59             14:59             15:59                                            
11,1 11,6 .. Tárnok, vá. bej. út                                                                 |             |             |                                            
11,2 11,7 .. Tárnok, Hazatérők útja                                                                 14:00             15:00             16:00                                            
11,6 12,1 .. Tárnok, Vasútállomás                                                                 14:01             15:01             16:01                                            

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.
5 Nem közlekedik: XII. 25., 26.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek