Navigáció átugrása
744, 745

Érd, TESCO/Érd, aut. áll./.–Kossuth L. u.–Fehérvári út–Érd, aut. áll./Érd, TESCO

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: E R R R E R R R R E R R E R R E E R R E R E R E R E R E R E R E R R E E R R R E E R R R R R E R R R R E E R R R R E R E R E R E R E R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 722 2   6   744 1 M     744 101 A     744 3 M     722 4       744 53 M     744 103 A     722 6 M     744 5 M     722 8       744 7 M     744 105 A     722 10 M     722 160 N     744 9 M     722 110 A     722 16 M     744 11 M     744 107 A     722 18 M     744 13 M     722 20       744 15       722 22       744 17       722 24       744 19       722 26       744 21       722 28       744 23       722 30       741 25 I     744 25       722 58 A     722 32 M     741 29 I     744 27       722 62 M     722 134 A     722 34 M     722 534 M     744 29 M     744 123 A     722 36 M     744 31 M     722 38   2   744 33 M     744 125 A     722 40 M     744 35 M     722 142 A 2   722 42 M     744 37 M     744 127 A     722 44 M     744 39 M     722 46   2   744 41   2   722 48   2   744 43   2   722 50   2   744 45   2   722 52   2   744 47   2   722 54   2   744 49   2   722 64 M     722 56   2   744 51   2  
0,0 S Érd, TESCO                                             07:52   08:52   09:52   10:52   11:52     12:52       13:52         14:42 14:52   15:12   15:42 15:52   16:12     16:42 16:52   17:12   18:02   19:02                  
0,6 S Érd, Erika u.                                             07:53   08:53   09:53   10:53   11:53     12:53       13:53         14:43 14:53   15:13   15:43 15:53   16:13     16:43 16:53   17:13   18:03   19:03                  
1,5 .. Érd, aut. áll.                                             07:54   08:54   09:54   10:54   11:54     12:54       13:54         14:44 14:54   15:14   15:44 15:54   16:14     16:44 16:54   17:14   18:04   19:04                  
Budapest, Kelenföld           04:12         05:12       05:47     06:17 06:20   06:47   07:20   08:20   09:20   10:20   11:20   12:20 12:20     13:20 13:20         14:20 14:20   14:47   15:20 15:20   15:47     16:20 16:20   16:47   17:47   18:47   19:47       21:47     22:47
Érd, alsó           04:26         05:26       05:56     06:26 06:34   06:56   07:34   08:34   09:34   10:34   11:34   12:34 12:34     13:34 13:34         14:34 14:34   14:56   15:34 15:34   15:56     16:34 16:34   16:56   17:56   18:56   19:56       22:01     23:01
1,5 .. Érd, aut. áll.   03:45 04:00 04:15   04:45 04:55   05:15   05:45 05:55     06:15     06:45 06:55   07:15   07:55   08:55   09:55   10:55   11:55   12:45 12:55     13:45 13:55         14:45 14:55   15:15   15:45 15:55   16:15     16:45 16:55   17:15   18:05   19:05   20:05   21:05   22:05     23:05
2,1 0,6 Érd, Kálvin tér   03:47 04:02 04:17   04:47 04:57   05:17   05:47 05:57     06:17     06:47 06:57   07:17   07:57   08:57   09:57   10:57   11:57   12:47 12:57     13:47 13:57         14:47 14:57   15:17   15:47 15:57   16:17     16:47 16:57   17:17   18:07   19:07   20:07   21:07   22:07     23:07
2,7 1,2 Érd, Széchenyi tér   03:50 04:05 04:20   04:50 05:00   05:20   05:50 06:00     06:20     06:50 07:00   07:20   08:00   09:00   10:00   11:00   12:00   12:50 13:00     13:50 14:00         14:50 15:00   15:20   15:50 16:00   16:20     16:50 17:00   17:20   18:10   19:10   20:10   21:10   22:10     23:10
3,6 2,1 Érd, Rómer Flóris tér   03:52 04:07 04:22   04:52 05:02   05:22   05:52 06:02     06:22     06:52 07:02   07:22   08:02   09:02   10:02   11:02   12:02   12:52 13:02     13:52 14:02         14:52 15:02   15:22   15:52 16:02   16:22     16:52 17:02   17:22   18:12   19:12   20:12   21:12   22:12     23:12
4,2 2,7 Érd, Szent László tér   03:53 04:08 04:23   04:53 05:03   05:23   05:53 06:03     06:23     06:53 07:03   07:23   08:03   09:03   10:03   11:03   12:03   12:53 13:03     13:53 14:03         14:53 15:03   15:23   15:53 16:03   16:23     16:53 17:03   17:23   18:13   19:13   20:13   21:13   22:13     23:13
4,5 3,0 Érd, Nagy L. u.   03:54 04:09 04:24   04:54 05:04   05:24   05:54 06:04     06:24     06:54 07:04   07:24   08:04   09:04   10:04   11:04   12:04   12:54 13:04     13:54 14:04         14:54 15:04   15:24   15:54 16:04   16:24     16:54 17:04   17:24   18:14   19:14   20:14   21:14   22:14     23:14
4,7 3,2 Érd, Munkácsy M. u.   03:55 04:10 04:25   04:55 05:05   05:25   05:55 06:05     06:25     06:55 07:05   07:25   08:05   09:05   10:05   11:05   12:05   12:55 13:05     13:55 14:05         14:55 15:05   15:25   15:55 16:05   16:25     16:55 17:05   17:25   18:15   19:15   20:15   21:15   22:15     23:15
5,2 3,7 Érd, Bagoly u.   03:56 04:11 04:26   04:56 05:06   05:26   05:56 06:06     06:26     06:56 07:06   07:26   08:06   09:06   10:06   11:06   12:06   12:56 13:06     13:56 14:06         14:56 15:06   15:26   15:56 16:06   16:26     16:56 17:06   17:26   18:16   19:16   20:16   21:16   22:16     23:16
5,8 4,3 Érd, Gém u.   03:58 04:13 04:28   04:58 05:08   05:28   05:58 06:08     06:28     06:58 07:08   07:28   08:08   09:08   10:08   11:08   12:08   12:58 13:08     13:58 14:08         14:58 15:08   15:28   15:58 16:08   16:28     16:58 17:08   17:28   18:18   19:18   20:18   21:18   22:18     23:18
6,5 5,0 Érd, tárnoki elág. 03:50 04:00 04:15 04:30 04:50 05:00 05:10 05:20 05:30 05:50 06:00 06:10 06:20 06:30 06:30 06:50 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 07:50 08:10 08:50 09:10 09:50 10:10 10:50 11:10 11:50 12:10 12:50 13:00 13:10 13:50 13:50 14:00 14:10 14:30 14:50 14:50 14:50 15:00 15:10 15:20 15:30 15:50 16:00 16:10 16:20 16:30 16:50 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:20 22:30 22:50 23:20
7,2 5,7 Érd, Zámori út 03:52 04:02 04:17 04:32 04:52 05:02 05:12 05:22 05:32 05:52 06:02 06:12 06:22 06:32 06:32 06:52 06:52 07:02 07:12 07:22 07:32 07:52 08:12 08:52 09:12 09:52 10:12 10:52 11:12 11:52 12:12 12:52   13:12 13:52 13:52   14:12 14:32 14:52 14:52 14:52 15:02 15:12 15:22 15:32 15:52 16:02 16:12 16:22 16:32 16:52 16:52 17:02 17:12 17:22 17:32 17:52 18:22 18:52 19:22 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:22 22:32 22:52 23:22
7,7 6,2 Érd, Kánya u. 03:53 04:03 04:18 04:33 04:53 05:03 05:13 05:23 05:33 05:53 06:03 06:13 06:23 06:33 06:33 06:53 06:53 07:03 07:13 07:23 07:33 07:53 08:13 08:53 09:13 09:53 10:13 10:53 11:13 11:53 12:13 12:53   13:13 13:53 13:53   14:13 14:33 14:53 14:53 14:53 15:03 15:13 15:23 15:33 15:53 16:03 16:13 16:23 16:33 16:53 16:53 17:03 17:13 17:23 17:33 17:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:23 22:33 22:53 23:23
8,2 6,7 Érd, Fülemüle u. 03:54 04:04 04:19 04:34 04:54 05:04 05:14 05:24 05:34 05:54 06:04 06:14 06:24 06:34 06:34 06:54 06:54 07:04 07:14 07:24 07:34 07:54 08:14 08:54 09:14 09:54 10:14 10:54 11:14 11:54 12:14 12:54   13:14 13:54 13:54   14:14 14:34 14:54 14:54 14:54 15:04 15:14 15:24 15:34 15:54 16:04 16:14 16:24 16:34 16:54 16:54 17:04 17:14 17:24 17:34 17:54 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24 22:34 22:54 23:24
9,2 7,7 Érd, Sportcsarnok u. 03:56 04:06 04:21 04:36 04:56 05:06 05:16 05:26 05:36 05:56 06:06 06:16 06:26 06:36 06:36 06:56 06:56 07:06 07:16 07:26 07:36 07:56 08:16 08:56 09:16 09:56 10:16 10:56 11:16 11:56 12:16 12:56   13:16 13:56 13:56   14:16 14:36 14:56 14:56 14:56 15:06 15:16 15:26 15:36 15:56 16:06 16:16 16:26 16:36 16:56 16:56 17:06 17:16 17:26 17:36 17:56 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26 22:36 22:56 23:26
9,8 8,3 Érd, Szabadság tér 03:57 04:07 04:22 04:37 04:57 05:07 05:17 05:27 05:37 05:57 06:07 06:17 06:27 06:37 06:37 06:57 06:57 07:07 07:17 07:27 07:37 07:57 08:17 08:57 09:17 09:57 10:17 10:57 11:17 11:57 12:17 12:57   13:17 13:57 13:57   14:17 14:37 14:57 14:57 14:57 15:07 15:17 15:27 15:37 15:57 16:07 16:17 16:27 16:37 16:57 16:57 17:07 17:17 17:27 17:37 17:57 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27 22:37 22:57 23:27
10,4 8,9 Érd, Kálvin tér 03:58 04:08 04:23 04:38 04:58 05:08 05:18 05:28 05:38 05:58 06:08 06:18 06:28 06:38 06:38 06:58 06:58 07:08 07:18 07:28 07:38 07:58 08:18 08:58 09:18 09:58 10:18 10:58 11:18 11:58 12:18 12:58   13:18 13:58 13:58   14:18 14:38 14:58 14:58 14:58 15:08 15:18 15:28 15:38 15:58 16:08 16:18 16:28 16:38 16:58 16:58 17:08 17:18 17:28 17:38 17:58 18:28 18:58 19:28 19:58 20:28 20:58 21:28 21:58 22:28 22:38 22:58 23:28
11,0 9,5 Érd, aut. áll. 04:00 04:10 04:25 04:40 05:00 05:10 05:20 05:30 05:40 06:00 06:10 06:20 06:30 06:40 06:40 07:00 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 08:00 08:20 09:00 09:20 10:00 10:20 11:00 11:20 12:00 12:20 13:00   13:20 14:00 14:00   14:20 14:40 15:00 15:00 15:00 15:10 15:20 15:30 15:40 16:00 16:10 16:20 16:30 16:40 17:00 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 22:40 23:00 23:30
Érd, alsó     04:34     05:19 05:30   05:59   06:20 06:29 06:34   06:59 07:04 07:04 07:20 07:29 07:38 07:59 08:20 08:29 09:20 09:29 10:20 10:29 11:20 11:29 12:20 12:29 13:20   13:29 14:20 14:20   14:29 14:59 15:20 15:20 15:20 15:20 15:29 15:59 15:59 16:20 16:20 16:29   16:59 17:20 17:20 17:20 17:29 17:59 17:59 18:20   19:20 19:34 20:20     21:34          
Budapest, Kelenföld     04:50     05:31 05:45   06:11   06:36 06:41 06:46   07:11 07:16 07:16 07:36 07:41 07:50 08:11 08:36 08:41 09:36 09:41 10:36 10:41 11:36 11:41 12:36 12:41 13:36   13:41 14:36 14:36   14:41 15:11 15:36 15:36 15:36 15:36 15:41 16:11 16:11 16:36 16:36 16:41   17:11 17:36 17:36 17:36 17:41 18:11 18:11 18:36   19:36 19:46 20:36     21:46          
11,0 .. Érd, aut. áll. 04:05       05:05         06:05     06:30     07:05 07:05       07:41 08:05 08:21 09:05 09:21 10:05 10:21 11:05 11:21 12:05 12:21 13:05   13:21 14:05 14:05   14:21   15:05 15:05   15:11 15:21   15:41 16:05 16:11 16:21   16:41 17:05 17:05 17:11 17:21   17:41 18:05 18:31 19:05   20:05   21:05   22:05        
11,9 .. Érd, Erika u. 04:07       05:07         06:07     06:32     07:07 07:07       07:43 08:07 08:23 09:07 09:23 10:07 10:23 11:07 11:23 12:07 12:23 13:07   13:23 14:07 14:07   14:23   15:07 15:07   15:13 15:23   15:43 16:07 16:13 16:23   16:43 17:07 17:07 17:13 17:23   17:43 18:07 18:33 19:07   20:07   21:07   22:07        
12,5 .. Érd, TESCO                                         07:44   08:24   09:24   10:24   11:24   12:24     13:24       14:24         15:14 15:24   15:44   16:14 16:24   16:44     17:14 17:24   17:44   18:34                      

Jelmagyarázat

Ünnepnapokon a járatok Érd, aut. áll. és Érd, TESCO megállóhelyek között nem közlekednek.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
6 Nem közlekedik: XII. 25., 26. és I. 1.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek